تبدیل فایل به لینک مستقیم در تلگرام و تبدیل لینک به فایل

آموزش تبدیل فایل‌های تلگرام به لینک مستقیم:

شاید برای شما هم اتفاق افتاده است که فایلی با حجم بالا را می‌خواهید از تلگرام دانلود کنید اما سرعت دانلود آن پایین و خسته کننده است. اگر مایل هستید فایل‌های خود را با سرعت بیشتری و با استفاده از دانلود منیجر که قابلیت توقف و ادامه دانلود را دارد دانلود کنید، در ادامه این آموزش با ما همراه باشید.

برای این‌کار ربات‌هایی معرفی شده‌اند که ما در اینجا به معرفی چند مورد از آن‌ها می‌پردازیم. شما می‌توانید نام ربات ها را کپی کرده و در قسمت سرچ تلگرام آن‌ها را پیدا کنید، یا بر روی لینک‌هایی که برای شما قرار داده‌ایم کلیک نمایید.

برای مثال ربات GetPublicLinkBot(این ربات فایل با هر حجمی را به لینک تبدیل می‌کند)

پس از ورود به ربات بر روی استارت(start) کلیک نمایید، سپس فایل مورد نظر خود را برای ربات بفرستید و مدتی صبر کنید تا ربات لینک دانلود را به شما تحویل دهد. (ممکن است چند دقیقه طول بکشد،صبور باشید.)

صفحه رباتGetPublicLinkBot

با زدن دکمه Instant Download می‌توانید فایل را دانلود کنید.

لیست ربات‌ها:

TransferRobot محدودیت حجم دارد!

GetPublicLinkBot

آموزش تبدیل لینک به فایل‌های تلگرام :

اگر می‌خواهید فایلی را برای کسی بفرستید(خصوصا اگر ادمین کانال یا گروه هستید) که حجم آن فایل بالا می‌باشد و نگران به اتمام رسیدن حجم اینترنت خود هستید با داشتن لینک آن فایل احتیاجی به آپلود کردن فایل نیست کافی است لینک را به یکی از ربات‌های زیر بدهید تا فایل آن را تحویل شما بدهد.(ممکن است چند دقیقه طول بکشد، لطفا صبور باشید)

لیست ربات‌ها:

urluploadbot (لینک‌های با حجم زیر ۵۰۰ مگابایت)

urlreaderbot

simple_downloader_bot

pwrtelegrambot

ParsFilerBot

UPFilerBot

RenameItBot

نکته: ربات‌ها ممکن است پس از گذشت مدتی از کار بیفتند و این به سازنده ربات‌ها مربوط می‌شود.

امارگیر سایت