لوگو کافه اینستاگرام

نقد و بررسی نرم‌افزار کافه اینستاگرام

نرم افزار کافه اینستا ارائه شده توسط گروه برنامه‌نویسی قلعه با بیش از 100هزار دانلود از کافه بازار

اگر به دنبال معروفیت و مشهوریت بیشتر در اینستاگرام هستید نرم‌افزار کافه اینستاگرام می‌تواند برای شما بسیار کارآمد باشد. به کمک این نرم‌افزار می‌توانید به صورت رایگان برای اکانت اینستاگرام خود افزایش فالوئر، ویو، لایک و کامنت واقعی(ایرانی) داشته باشید.

اخیرا شاهد تغییرات محسوسی در ورژن جدید نرم‌افزار بودیم که این نرم‌افزار را به یک نرم‌افزار کارآمدتر تبدیل کرده است.

قابلیت‌های منحصر به فرد برنامه:

  1. امکان ثبت سفارش برای هر اکانتی بدون نیاز به پسورد آن اکانت
  2. امکان انتقال سکه به اکانت‌های دیگر
  3. امکان داشتن 6 اکانت به صورت همزمان در برنامه
  4. فالو و لایک خودکار
  5. فالور چنجر(جدید): با این قابلیت شما می‌توانید هر تعداد که مد نظرتونه برای فالو کردن انتخاب کنید و با زدن دکمه شروع همه اکانت‌های که به برنامه اظافه کرده‌اید به صورت خودکار و پشت سر هم اکانت‌های دیگران را فالو می‌کنند!
  6. مخلوط: نکته مهم این قابلیت دیرتر بلاک شدن اکانت شما می‌باشد و شما می‌توانید به صورت خودکار هم فالو هم لایک و هم کامنت را انجام بدهید سکه جمع کنید.

پس از نصب و ورود به برنامه از منوی این نرم‌افزار که در قسمت پایین قرار دارد می‌توانید کارهای مختلفی انجام دهید، این منو شامل 4 بخش‌ مختلف است که در زیر آمده:

1-خانه

در اولین بخش منو صفحه خانه را پیش روی خود دارید که اطلاعات حساب اینستاگرام شما را به نمایش گذاشته است در قسمت پایین‌تر تعداد سکه‌های برنامه را نوشته و در پایین آن‌ها بخش‌های مختلفی وجود دارد که شامل موارد زیر می‌باشد.

صفحه اصلی کافه اینستاگرام

ربات تلگرام

ربات تلگرام مخصوص توسعه دهندگان این نرم‌افزار می‌باشد. با ورود بهاین ربات می‌توانید 50 سکه رایگان دریافت کنید.

ربات تلگرام کافه اینستاگرام

انتقال سکه

با ورود به این بخش می‌توانید به اکانت‌های دیگر سکه لایک و فالوئر انتقال دهید، البته دارای محدودیت روزانه می‌باشید. و همچنین نمی‌توانید کمتر از صد سکه را انتقال دهید. همچنین ‌می‌توانید سکه‌های فالوئر خود را به سکه لایک تبدیل کنید(با نرخ تبدیل 80 درصد)

انتقال سکه کافه اینستاگرام

پیگیری سفارشات

در این بخش می‌توانید نحوه انجام سفارشات خود را ببینید و مشاهده کنید که آیا سفارش شما به اتمام رسیده است یا خیر.

برترین‌ها

افرادی که بیشترین تعداد فالو، لایک و… را داشته‌اند در اینجا نمایش می‌دهد و به آن‌ها سکه هدیه داده می‌شود.

دخل و خرج

تاریخچه ای از سکه‌های جایزه، سکه‌های برگشتی، سکه‌های خرج شده و… را نمایش می‌دهد.

دخل و خرج کافه اینستاگرام

آمار اکانت

یکی از بخش‌های خوب نرم‌افزار است که شما می‌توانید اطلاعاتی از اینکه چه کسی شما را فالوبک نکرده و یا اینکه شما چه کسی را فالوبک نکرده‌اید و اطلاعات دیگری در مورد اکانت شما می‌دهد.

بخش‌های دیگری نیز وجود دارد که بنا به نیاز می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

2-سفارش بده

با ورود به این بخش می‌توانید با استفاده از سکه‌هایی که با فالو و یا لایک کردن دیگران جمع آوری کرده‌اید یا از بخش فروشگاه خریداری کرده‌اید برای اکانت خود و یا دیگران سفارش فالو، لایک و… بدهید. که از منوی بالایی می‌توانید نوع سفارش خود را انتخاب کنید.

سفارش بده کافه اینستاگرام

3-سکه بگیر

از این بخش شما می‌توانید سکه رایگان بگیرید. روش‌های مختلفی برای جمع‌آوری سکه وجود دارد که از منوی بالا می‌توانید نوع سکه گرفتن را مشخص کنید که شامل ببین، مخلوط، لایک، فالوئر و کامنت است. همچنین می‌توانید جهت صرفه جویی در مصرف حجم اینترنت، نمایش تصویر را بر روی حالت خاموش قرار دهید

از این بخش می‌توانید فالو خودکار، فالو چنجر هم انجام دهید. برای لایک هم می‌توانید این کارها را انجام دهید.

سکه بگیر کافه اینستاگرام

4-فروشگاه

اگر برای اولین بار است که از این برنامه استفاده می‌کنید در این بخش از قسمت سکه رایگان با نظر دادن به برنامه 50سکه‌ی رایگان دریافت کنید و هم‌چنین می‌توانید از قسمت‌های مختلفی که قرار دارد بنا به نیاز خود سکه خریداری کنید.

فروشگاه کافه اینستاگرام

امارگیر سایت