لباس مجلسی های لمه از جمله جدیدترین و به روزترین مدل های لباس مجلسی دخترانه و زنانه هستند که تنوع بالای در طرح و رنگ دارند. پارچه های لمه و شنی به دلیل درخشندگی و جذابیت بالایی که دارند یکی از بهترین پارچه ها برای دوخت لباس شب، لباس نامزدی و انواع لباس مجلسی می باشند. حال اگر شما نیز به اینگونه پارچه ها علاقه مندید و قصد دوخت لباس مجلسی با پارچه لمه و یا خرید این نوع لباس مجلسی ها را دارید تا پایان این مطلب همراه ما باشید و با مجموعه عکس های انواع مدل لباس مجلسی لمه و شنی آشنا شوید.

۲۵ مدل لباس مجلسی لمه شنی بلند و کوتاه جدید

انتخاب مدل لباس مجلسی به روز و مناسب یکی از دغدغه های هما بانوان در سنین مختلف است، مطمئنا همه ما ترجیح می دهیم جدیدترین و شیک ترین لباس را برای مهمانی ها و مراسم انتخاب نموده و مورد استفاده قرار دهیم. اگر شما نیز چنین قصدی دارید پیشنهاد ما به شما استفاده از انواع مدل لباس مجلسی لمه و شنی است. این نوع لباس مجلسی ها به خاطر درخشش و جذابیتی که دارند می توانند یکی از بهترین انتخاب ها به عنوان مدل لباس نامزدی، مدل لباس شب، مدل لباس مجلسی و… استفاده نمایید. ضمن اینکه با ایده گرفتن از این لباس های زیبا می توانید اقدام به دوخت ست لباس مادر و دختر نمایید و از این طریق یکی از شیک پوش ترین افراد حاضر در جشن ها باشید.

لباس مجلسی بلند لمه

پیراهن مجلسی لمه

مدل لباس لمه مجلسی

مدل پیراهن بلند لمه

مدل لباس مجلسی شنی

لباس مجلسی پوشیده لمه شنی

مدل لباس مجلسی بلند شنی

لباس مجلسی آستین دار لمه

مدل لباس شب با پارچه لمه شنی

پیراهن مجلسی جدید زنانه مدل لباس مجلسی زنانه

مدل لباس مجلسی لمه جدید

در ادامه تعدادی از مدل لباس های مجلسی با پارچه لمه و در طرح ها و مدل های مختلف را مشاهده می نمایید که هر یک می توانند از جمله بهترین و شیک ترین مدل لباس های مجلسی برای دختران جوان و نوجوان باشند. توجه داشته باشید که انواع مدل پیراهن های کوتاه و بلند، شومیز و بلوز های لمه، انواع مدل دامن و… انتخاب ها مناسبی برای دختران جوان محسوب می گردند.

پیراهن مجلسی دخترانه لمه

مدل پیراهن کوتاه لمه

لباس مجلسی دخترانه لمه

مدل پیراهن دخترانه مجلسی

بلوز مجلسی لمه

لباس مجلسی دخترانه با پارچه لمه

مدل پیراهن مجلسی دخترانه جدید

لباس مجلسی جدید لمه

مدل لباس بلند لمه

لباس مجلسی دخترانه جدید و بسیار زیبا

مدل لباس شب جدید و شیک

مجموعه ای از زیباترین مدل های لباس مجلسی لمه را مشاهده نمودید که از جمله جدیدترین و شیک ترین لباس های لمه محسوب می گردند و هر یک می توانند انتخاب شایسته ایی برای شما عزیزان باشند. اما در صورتی که نتوانسته اید مدل لباس دلخواه و ایده آل خود را انتخاب کنید پیشنهاد می کنیم به بخش مدل لباس مجله هنر در خانه مراجعه کنید و از بهترین مدل های لباس دیدن نمایید.