بیوگرافی ندا جناب عروس امام جمعه شاهین شهر مجری من و تو


در این بخش از بیوگرافی هنرمندان، بازیگران ایرانی و خارجی وب سایت نازوب مروری داریم بر معرفی و بیوگرافی ندا جناب دختر اصفهانی و مجری معروف و شناخته شده من و تو پلاس! بیوگرافی ندا جناب ندا جناب در تاریخ 1359/08/21 در تهران متولد شد اما در شاهین شهر اصفهان بزرگ شد! او دانش‌آموخته کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه آزاد نجف آباد است. و اکنون در رشته علوم...

در این بخش از بیوگرافی هنرمندان، بازیگران ایرانی و خارجی وب سایت نازوب مروری داریم بر معرفی و بیوگرافی ندا جناب دختر اصفهانی و مجری معروف و شناخته شده من و تو پلاس!

بیوگرافی ندا جناب

ندا جناب در تاریخ 1359/08/21 در تهران متولد شد اما در شاهین شهر اصفهان بزرگ شد! او دانش‌آموخته کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه آزاد نجف آباد است.

و اکنون در رشته علوم رسانه (مدیا) تحصیل می کند. او از کودکی به کار در تلویزیون علاقمند بوده و در دوران دانشجویی در ایران با گروه‌ های فیلمبرداری همکاری می‌ کرده است

در لس آنجلس نیز از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ در شبکه تلویزیونی خارج از ایران مجری و گزارشگر بود.

بیوگرافی ندا جناب عروس امام جمعه شاهین شهر مجری من و تو

عکس های ندا جناب مجری
ندا یکی از پر انرژی ترین و فعالترین تهیه کنندگان و مجریان شبکه من و تو با مدرک لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد نجف‌آباد و در حال حاضر مشغول به تحصیل رشته مدیا (البته به لطف دوستان بهایی خود مشغول به تحصیل شد) در لندن است.

ندا جناب هم اکنون در فیس بوک و اینستاگرام نزدیک به 2 میلیون فالوور دارد.

ندا در ایران در دوران دانشجویی با تعدادی از گروه‌های فیلمبرداری همکاری داشته. از سال 2005 تا 2010 در تلویزیون طپش لندن مجری و گزارشگر بوده که ممکنه خیلی از شما با چهره ندا آشنا باشید

وی بعد از ازدواجی که منجر به طلاق شد از کشور خارج و به دوستان بهائی خود در لندن پیوست.

نداجناب در رشته مدیا مشغول به تحصیل شده است، او در دوران دانشجویی با تعدادی از گروه های فیلمبرداری غیر قانونی همکاری داشته و مدتی در تلویزیون بی بی سی و تپش که در لندن پخش می شود، به عنوان گزارشگر همکاری داشته است.

ندا جناب در این تلویزیون جدید، برنامه ای در مورد ورزش رزمی خانمها دارد ! و هدف این برنامه جلوگیری از ترس خانمها از تاریکی عنوان کرده است.

بیوگرافی ندا جناب عروس امام جمعه شاهین شهر مجری من و تو

نداجناب در ایران یکبار ازدواج کرده است ! و صاحب دختری بنام نیکی است. اما این ازدواج دوام نمیاورد و او بعد از طلاق به خارج از کشور مهاجرت می کند

ندا جناب اوایل ازدواج خود را مخفی نگه میداشت اما بعد از گذشت مدتی عکس هایی از دخترش را در شبکه ای اجتماعی منتشر کرد.

او مدتی با شبکه طپش و بی بی سی فارسی همکاری داشته است. و سرانجام در مرموزترین شبکه ماهواره ای فارسی زبان ! یعنی من و تو با سرمایه گذاری هنگفت بعنوان مجری و تهیه کننده حضور پیدا کرد.

بیوگرافی ندا جناب عروس امام جمعه شاهین شهر مجری من و تو

بیوگرافی ندا جناب عروس امام جمعه شاهین شهر مجری من و تو


برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه چهره‌ها

44 آرایش صورت 1402 که همه خانم ها دوستش دارند