مدل جلیقه بافتنی مردانه با طرح های شیک و جدید


با شروع فصل سرما بازار خرید لباس های بافتنی و گرم داغ می شود. لباس های بافتنی مردانه در انواع طرح های مدل جلیقه بافتنی مردانه و بلوز بافتنی و پلیور بافتنی و … موجود هستند و شما می توانید از بین این مدل های متنوع، با توجه به سلیقه شخصی تان لباس بافتنی شیک و مناسبی را انتخاب کنید.  چند مدل جلیقه بافتنی مردانه جذاب و شیک مدل جلیقه مردانه بافتنی و...

با شروع فصل سرما بازار خرید لباس های بافتنی و گرم داغ می شود. لباس های بافتنی مردانه در انواع طرح های مدل جلیقه بافتنی مردانه و بلوز بافتنی و پلیور بافتنی و … موجود هستند و شما می توانید از بین این مدل های متنوع، با توجه به سلیقه شخصی تان لباس بافتنی شیک و مناسبی را انتخاب کنید.

چند مدل جلیقه بافتنی مردانه جذاب و شیک

مدل جلیقه مردانه بافتنی و ژاکت بافتنی مردانه در انواع مدل های ساده و طرح دار بافته می شوند و اگر شما تمایل دارید در روزهای سرد زمستان ظاهر و تیپی متفاوت داشته باشید بهتر است این مدل لباس ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل های جلیقه بافتنی طرح دار و ساده مردانه

برای داشتن ظاهر و تیپی متفاوت و خاص بهتر است جلیقه بافتنی را با لباس هایی مناسب بپوشید. ترکیب جلیقه بافتنی با کت و شلوار یا کت اسپرت بی نظیر است و بهتر است طرح و رنگ جلیقه را به گونه ای انتخاب کنید که مکمل شلوار یا کت باشد. اگر اندام شما ورزشکاری است می توانید جلیقه بافتنی را با شلوار پارچه ای یا شلوار جین و پیراهن مردانه مناسبی بپوشید همچنین جلیقه بافتنی تضاد بین پیراهن و شلوار را از بین می برد و با پوشیدن این لباس، استایل شما ساده تر به نظر می رسد.

جلیقه بافتنی مردانه

جلیقه خاکستری مردانه

جلیقه طرح دار مردانه

جلیقه زیبا و شیک مردانه

مدل جلیقه شیک و جدید مردانه

جلیقه مردانه خاکستری روشن

جلیقه ساده مردانه

جلیقه طرح دار مردانه

جلیقه بافتنی دکمه دار مردانه

جلیقه بافتنی و دکمه دار مردانه

جلیقه مردانه بافتنی زیبا و جدید

مدل جلیقه بافتنی مردانه جدید و زیبا

مدل بافتنی مردانه

مدل بافتنی ساده و شیک مردانه

انتخاب رنگ مناسب برای جلیقه یکی از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. اگر شما تمایل دارید ظاهر و تیپی رسمی داشته باشید بهتر است جلیقه های مردانه با رنگ تیره را برای پوشیدن انتخاب کنید. جلیقه های رنگ روشن نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید از این مدل جلیقه ها استفاده نمایید بهتر است جلیقه های رنگ روشن را از بین رنگ های ملایم انتخاب کنید و از پوشیدن جلیقه ها با رنگ های روشن جیغ خودداری کنید.
طرح جلیقه نیز یکی دیگر از نکات مهم است که باید مورد توجه قرار بگیرد. جلیقه ها با طرح ساده رسمی تر هستند و این مدل جلیقه ها را می توانید در محل کار خود با کت و شلوار بپوشید. جلیقه های طرح دار نیز غیر رسمی هستند و اگر تیپ شما اسپرت است بهتر است این مدل جلیقه ها را برای پوشیدن انتخاب کنید.

مدل جلیقه بافتنی و جذاب مردانه

مدل جلیقه زیبا و شیک مردانه

جلیقه بافتنی و زیبا مردانه

جلیقه مشکی مردانه

جلیقه ساده مردانه

جلیقه ساده و خاکستری مردانه

مدل جلیقه ساده و زیبا مردانه

جلیقه طرح دار بافتنی مردانه

مدل جلیقه زیبا و شیک مردانه

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل جلیقه بافت مردانه آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

منبع : آرگا

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه بافتنی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

جزئیات اجرای کنسرت آیینی اسلامی در مشهد مقدس