تماشای فیلم پورن | با همسری که فیلم پورن نگاه میکند چه باید کرد؟


تماشای فیلم پورن : تماشای فیلم پورن از سوی همسر را چگونه باید کنترل کرد ؟ در اینجا با مقاله ای درباره روانشناسی زناشویی ، عوارض تماشای فیلم پورن در خدمت شما هستیم. با ما همراه باشید.     مبتذل عکس ، تماشای فیلم پورن     آیا تماشای فیلم...

تماشای فیلم پورن | با همسری که فیلم پورن نگاه میکند چه باید کرد؟
به این مطلب امتیاز دهید

تماشای فیلم پورن : تماشای فیلم پورن از سوی همسر را چگونه باید کنترل کرد ؟ در اینجا با مقاله ای درباره روانشناسی زناشویی ، عوارض تماشای فیلم پورن در خدمت شما هستیم. با ما همراه باشید.

مبتذل عکس ، تماشای فیلم پورن

آیا تماشای فیلم پورن برای همسران اشکالی دارد؟

عده ای از زوج ها به خصوص آقایان تمایل دارند که فیلم پورن و مستهجن تماشا کنند و همسرشان نیز درباره اینکار مخالفت میکند. علاقه شدید بشر به فیلم پورن از روی چیست ؟وقتی شخصی فیلم پورن نگاه میکند اثرات زیادی روی مغز وی خواهد گذاشت .

اعتیاد به پورنوگرافی بسیار در حال افزایش است و اعتیاد به فیلم پورن بسیار خطرناک است.اعتیاد پورنوگرافی – یک حساسیت جسمیاگر ما این موقعیت رابه طرف اعتیاد به شهوت، سکس و پورنوگرافی برگردانیم، شرایط دقیقا همان است، و یا حتی شاید قابل مشاهده‌تر باشد. وقتی فردی شروع به دیدن پورنوگرافی، شهوت کردن و انجام رفتارهای جنسی اجباری میکند، بدنش واکنش‌های‌‌ شیمیایی مختلفی ایجاد میکند.

چگونگی شکل این واکنش‌ها بسته به این‌که نگاهی دزدکی در خیابان بیاندازم، در محیط کارم شهوت کنم، فیلم‌های‌‌ جنسی واضح ببینم، یا حافظه‌ام را برای بازخوانی موضوعات جنسی بکارگیرم، می تواند با یکدیگر متفاوت باشد.اما در هر کدام از این حالت‌ها، بدنم یک واکنش غیرعادی شیمیایی را در خود توسعه میدهد، هر وقت شروع به استفاده از سکس «غریزه جنسی» یا پورن بعنوان یک مخدر میکنم.

پزشک عفت السادات مرقاتی خوئی در گفت و گویی اظهار داشت: در واقع استفاده از مواد محرک تحت عنوان فیلمهای آموزش مسائل جنسی شایع شده است که فکر می‌کنم علت آن ناشی از مشکلاتی نظیر نا آگاهی و فقدان دانش جنسی است که زوجین در زندگی جنسی خود تجربه می کنند.

وی خاطرنشان کرد: عده ای از زوجین بر این باورند که با استفاده از فیلمهای پورنو یا خانوادگی صحنه دار حال در ماهواره یا دی وی دی نیز مهارت کسب می کنند در حالیکه این مواد مصنوعی برای روابط زناشویی به شدت خطرزا است.

وی هشدار داد: بنده بطور شخصی معتقدم استفاده از فیلمهای مستهجن حال بعنوان آموزش، سرگرمی یا کسب آگاهی و مهارت می تواند مهلک باشد.

مدیر گروه سلامت جنسی ضایعات نخاعی بیمارستان امام «ره »تهران تصریح کرد: هدف نمایش اینگونه فیلم ها با هدف زن و شوهری که به نیت آموزش یا تحریک شدن به سمت انها گرایش یافته اند متفاوت است و بطور دقیق پیغام دریافتی آن زوج با پیغام آن فیلم کاملأ متفاوت است.

مرقاتی خوئی اظهار داشت: در خوش بینانه ترین حالت معتقدم اثرات تماشای چنین فیلم هایی بر روابط زناشویی زوجین نه تنها اثر بخش نیست بلکه بدون این‌که انها متوجه شوند اثرات بسیار منفی به همراه خواهد داشت.

وی با اشاره به این‌که به دنبال تحریک جنسی توسط فیلمهای مستهجن بی شک هر انسانی دچار تحریک فیزیولوژیک می‌شود؛ بیان کرد: بدلیل نرمال نبودن تحریکات فیزیولوژیک در متون علمی هم مانند متون اسلامی بر عدم انجام آن تأکید شده که استفاده از محرکات مصنوعی برای تحریک و شروع رابطه جنسی رفتار سالمی نیست.

فوق تخصص روابط جنسی و اعتیاد گفت: در واقع کیفیت بالای رابطه جنسی همراه با خوشایندی کامل و لذت سالم که از اهداف اصلی رابطه زناشویی یک زوج محسوب می شوند بطور قطع توسط تماشای فیلمهای پورنوگرافی تأمین نمیشود.

به گفته وی مغز انسان طوری ساخته و برنامه ریزی شده که بتواند از تصورات و خیالات سالم مغزی استفاده کند. حال افراد با تماشای این مواد مصنوعی فایل هایی با عنوان محرک های مصنوعی به ذهن شان اضافه می کنند که هیچ خاصیت و ویژگی خیالات و تصورات جنسی طبیعی را ندارد.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم دکتری تهران تصریح کرد: بنابر این سوال ا ینجاست که استفاده از خیالات طبیعی که خداوند در مسیر تکامل در مغزمان قرار داده؛ بهتر است یا چیزی که از بیرون به مغزمان اضافه شده؟

وی هشدار داد: اما آنچه از بیرون به مغز اضافه شده قدرت مانور بیشتری در مغز دارد، به عبارت دیگر دریک رابطه زناشویی زن و شوهر بجای فکرکردن به هم و لذت بردن ازبدن یکدیگر با مراجعه به آن فایل های مصنوعی لذت می‌برند.

میزان استقبال و گرایش خانمها به تماشای فیلمهای مستهجن بیشتر است یا مردان؟

مرقاتی خوئی در پاسخ به این سوال نیز گفت: میزان گرایش در مردان بیشتر است و بر اساس تجربه ام علت اصلی آن و دعوت عده ای از مردان برای تماشای اینگونه فیلم ها از شریک جنسی حاکی از بی مهارتی، نا آگاهی و بی دانشی زنان است.

وی افزود: در واقع مردان نتیجه گیری می کنند که همسرشان چنین قابلیت هایی ندارد و ریشه آن برگرفته از رفتار جنسی در فضای خصوصی است که از دیدگاه مرد رفتار جنسی زن رفتاری مبتکرانه تلقی نمیشود بلکه یک رفتار سنتی غیر فعال است.

متخصص رفتار شناسی جنسی به شفا آنلاین گفت: طی مطالعات، بررسی مراجعین در کلینیک ها و… دریافته ایم بیشتر زنان از روی رفتار جنسی به همسرشان اینگونه تلقین می کنند که از مهارت کافی برخوردار نیستند و از این رو مردان آن ها رابه صورت غیر مستقیم برای فرا گرفتن مهارت به تماشای اینگونه فیلمهای ویرانگر دعوت می کنند.

به گفته وی تعداد زیادی از زوجین اینگونه اند یعنی از خانواده های خوبی هستند و فقط برای افزایش مهارت جنسی همسرشان آنان رابه تماشای فیلمهای مستهجن دعوت می کنند.حال آنکه تعداد کمی از افراد هم اصلأ به هیچ چیز معتقد نیستند، بلکه به بی بند و باری جنسی، تنوع در شریک جنسی و رابطه جنسی معتقدند ؛ انسان هایی اند که رفتارهای پرخطر دارند و همسرشان رابه خطر می‌اندازند.

عضو انجمن علمی سکسولوژیست ایران تاکید کرد: درصورت حمایت دولتمردان و رسانه ها ، میتوانیم آموزش مسائل جنسی را در غالب ارزش ها و هنجارهای خودمان به مردم ارایه بدهیم تا بدلیل احساس کمبود، نیازی به استفاده های نادرست از اینگونه محرکات مصنوعی نداشته باشند.

چگونه عدم تمایلم به تماشای فیلمهای مستهجن رابه همسرم بگویم؟

متخص رفتار شناسی جنسی در پاسخ به این سوال عنوان کرد: دعوت به تماشای فیلمهای مستهجن یعنی قدم اول برای تحریک جنسی و شروع رابطه؛ حال اگر کسی به این رفتار جنسی تمایل و رضایت نداشت نباید به آن تن دهد.

وی ادامه داد: بنابر این دراین صورت باید از تماشای آن امتناع شود؛ حال زن یا مرد بگوید اینکار برای افزایش تحریک جزء علائق جنسی من نیست و نکته قابل توجه علمی بودن علت مخالفت یکی از طرفین برای استفاده چنین فیلم هایی است.

مرقاتی خوئی دراین باره خاطرنشان کرد: چون اینگونه افراد می‌خواهند همه ی چیز به صورت طبیعی اتفاق بیفتد حتی گاهی تماشای فیلمهای پورنوگرافی درصورت عدم تمایل منجر به انزجار فرد از روابط جنسی خواهد شد.

از فیلمهای آموزشی التیام روابط زناشویی استفاده کنیم؟

مدیر گروه سلامت جنسی ضایعات نخاعی بیمارستان امام در پاسخ به سوال دیگر شفا آنلاین اذعان کرد: تعداد زیادی از اینگونه فیلمهای موجود در داروخانه ها به صورت ناشیانه تهییه شده؛ یعنی از جاهای دیگر گرفته شده با ترجمه پارسی.

وی هشدار داد: زوجین تا زمانی که از یک مشاوره خوب بهره نگرفته باشند نباید از این قبیل فیلمهای آموزشی استفاده نکنند. ودر صورت تمایل به استفاده نیزحتمأ صلاح و ضرورت استفاده ازآن را از مراجع ذی ربط یا یک مشاور کسب کنند.

آیا تماشای فیلمهای مستهجن به تنهایی به همسران توصیه میشود؟

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم دکتری تهران پاسخ داد: اثر تخریبی تماشای فیلمهای مستهجن به تنهایی خیلی بیشتر از دو نفره دیدن است.حال آنکه بطور کلی تماشای اینگونه فیلم ها به زن و شوهرها توصیه نمی‌شود.

متاسفانه اینروزها تماشای فیلم‌های پورنو یا مستهجن در میان عده ای از زوج‌ها رایج شده است و انها فکر میکنند که دیدن چنین فیلم‌هایی میتواند به بهتر شدن رابطه جنسی‌شان کمک بکند‌.فیلم‌های مستهجن، فیلم‌های اغراق‌شده‌ای هستند. وجود اغراق جنسی دراین فیلم‌ها هم کاملا توجیه مالی برای تولید کنندگان آن ها دارد. البته فیلم‌های پورنو، انواع متفاوتی دارند که این انواع مختلف، جنبه آموزشی ندارند و تماشای آن ها کمکی به التیام رابطه جنسی زوج‌ها نمی کند.

چرا؟ «چون فیلم‌های مستهجن ، فیلم‌هایی طولانی‌مدت هستند و بحث صنعت و تجارت در مورد آن ها مطرح است. به‌همین دلیل هم بازیگران چنین فیلم‌های از انواع روش‌های تاخیری در رابطه جنسی خود استفاده می‌‌کنند و نقش کارگردانی هم در روند تولید این فیلم‌ها، بسیار پررنگ است.»

«زمانی که زوج‌ها، یک فیلم مستهجن طولانی‌مدت را با هم نگاه میکنند، توقعات جنسی‌شان از یکدیگر بالا می رود. یعنی خانم‌ها با دیدن توانایی‌های بالای جنسی مرد بازیگر، توقع داشتن همان توانایی‌ها را از همسر خود دارند و آقایان هم با تماشای فعالیت‌های جنسی مختلف زن‌های بازیگر این فیلم‌ها، توقع دارند که همسرشان بتواند تمام آن حرکت‌ها را انجام دهد. در حالی‌که این توقعات در موارد بسیار زیادی، اصلا عملی وقابل اجرا نخواهد بود.»

خیلی از افراد، ازدیدن چنین فیلم‌هایی که لخت‌گری را درحد اعلای خود به نمایش میگذارند ، بدشان می آید و منزجر می شوند. دراین شرایطی که یکی از زوج‌ها از دیدن چنین فیلم‌هایی لذت می برد و دیگری زجر میکشد، تماشای انها نه‌تنها کمکی به بهتر شدن رابطه جنسی نمی کند، بلکه تاثیر منفی هم بر رابطه زوجین میگذارد.

بازیگران فلم‌های مسیتهجن ، هنرپیشه‌های کاملا حرفه‌ای هستند که توانایی کامل بازی کردن در نقش خود رابه‌خوبی دارند. ضمن این‌که آن ها از امکانات بسیار زیادی که طبق معمول در معرض زوج‌های عادی نیست هم استفاده میکنند. بنابر این، انجام تعداد زیادی از صحنه‌های فیلم‌های مستهجن می تواند آسیب‌های جسمانی در پی داشته باشد.

اثرات دیدن فیلم های سکسی در رابطه زناشویی

اعتیاد به پورنوگرافی« دیدن فیلمهای سکسی » در زندگی زناشویی در جامعه امروزی ایران در خانوادها ممکن است دیده شود.گاهی دیده میشود یکی از زنان و یا مردان در مقابل صقحه کامپیوتر سرگرم دیدن فیلمهای پورنوگرافی هستند و کنجکاوانه و با حرص و ولع او تمام شب را در کنارهمسر خود به اینکار مشغول است

و تظاهر میکند مشغول انجام کار و یا فرستادن ایمیل به دوستانش است و پیگیری همسرش خیلی زود دست وی را رو میکند. ممکن است ببینید همسر سر به زیر شما، پشت رایانهاش عکسهایی را می‌بیند که نمی‌توانید باور کنید. دراین مواقع تصور نکنید که زندگی شما به اتمام خط رسیده . دراین مواقع باید به‌ دنبال این موضوع باشید که چرا او به اینکار گرایش پیدا کرده است . ایا او نمی تواند بشما نزدیک شود و امیال جنسی اش را بروز دهد ؟

به گزارش پارس ناز، تعداد زیادی از مشکلاتی که همسر شما امروز با آن دست و پنجه نرم میکند، از کودکیاش ناشی میشوند. گرایش به پورن هم از این قاعده مستثنا نیست. ممکن است همسرتان در کودکی یا در دوران نوجوانی از روی کنجکاوی کودکانه اینگونه فیلم ها را دیده ولی چون او در ان زمان از تحریک جنسی چیزی نمیدانسته نمیتوانسته انرا تجربه کند لذا حالا می خواهد انرا تجربه کند .ممکن است همسرتان با کلنجار رفتن به این فکر خودرا در کلاف سردرگمی قرار دهد

و یا ممکن است تصور کند که او نمی تواند ان شخص فیلم باشد و از رابطه جنسی هراس پیدا کند .و یا از همسرخود انتظار این را داشته باشد که چرا او مثل ان زن یا مرد فیلم نیست .یا گاهی اوقات ممکن است صحنههای پراز خشونت در فیلم دیده باشد و تصور کند یک سکس خوب همانند ان فیلم همیشه باید با خشونت توام باشد

و وی را به انسانی پرخاش گر و خشن تبدیل نماید .و باعث دو گانگی در زندگی او شود زیرا در اجتماع ان خشونت را نمی‌بیند یا ممکن است باعث انزجار او از سکس شود. اگر شما به ابتلای همسرتان به چنین مشکلی شک دارید، می‌توانید این احتمال را درنظر بگیرید اما یادتان نرود که همه ی آدمها با چنین دلیلی به سمت این عکسهای نمی‌روند. کنجکاوی کار دستش داده . . گاهی هم ممکن است فقط یک کنجکاوی یا تفریح ساده در بزرگسالان دلیل گرایش به دیدن پورن شود

فیلم رابطه نامشروع

و بعد از مدت کوتاهی هم دیدن آن متوقف شود اما بعضی افراد ترجیح میدهند تنها از طریق دیدن فیلم لذت ارتباط زناشویی را تجربه کنند. این مسئله میتواند هم در مردان و هم در زنان چه متاهل و چه مجرد اتفاق بیفتد. در افراد مجرد ادامه این وضع باعث میشود تا فرد از ازدواج پرهیز کنندیا اگر ازدواج کردند همیشه به دیده شک و عمل کثیف به سکس نگاه کنند .. شما پیش از آنکه از این ماجرا یک بحران بسازید، باید بدانید که همسرتان در چه مرحلهای قرار دارد و تا چه حد به این عکسهای وابسته شده است. البته کنجکاوی و شکافتن موضوع گاهی اثر مثبت دارد .

دیدن پورن در نوجوانی به این معنا نیست که نوجوان حتماً گرایش جنسی ناسالم دارد یا داشته گاهی اوقات فرد نوجوان هنوز به مسائل جنسی آگاهی ندارد و حجب و حیا مانع میشود تا از والدین یا افراد دیگر دراین مورد سؤال کند و صرفا به قصد کنجکاوی پورن میبیند تا اطلاعات جنسیاش را بالا ببرد. اما تکرار دیدن صحنههای پورن برای ارضایکنجکاوی نیستبلکه امیال جنسی زیادی است که ان نوجوان داردو بیماری هم نیست .

افراد با هم متفاوت هستند و امیال جنسی متفاوت دارند ولی اشکال کار در انجاست که صحنه های غلو شده را نمی‌توانند از هم دیگر جداسازی کنند ودر ان سن نمی دانند که در ان روابط عشقی وجود ندارد و صرفا بر ارضای جنسی تاکیدشده است باعث مخدوش کردن ادراک یک رابطه سالم همراه با علاقه و عشق در آینده خواهد شد. اگر همسر شما سابقه رابطههای شکست خوردهای را در کارنامهاش دارد و امروز هم نمی تواند تمام جسم و روانش رابه شما بسپارد،

ممکن است گرفتار تصویر نادرست یا اذیت دهندهای باشد که از نوجوانی با خود آورده است. اما قبل از زدن هر برچسبی به او، از این موضوع مطمئن شوید. بهتر است زود قضاوت نکنید و قبل از زدن هر برچسبی به او، نشانهها را کنار هم بگذارید و بررسی کنید. اعتیاد به پورن مثل هر اعتیاد دیگری است و زمانی اتفاق میافتد که فرد ساعات زیادی از روز را صرف پرداختن به آن میکند یا برای به دست آوردن ابزارش، دست به رفتارهای آسیبرسان مثل پرداختن پول زیاد،

درگیر شدن در مسائل غیرقانونی و… میزند. در مواجهه با فردی که به کرات از ابزارهای پورن استفاده میکند چه کودک، چه نوجوان یا همسر، مهم است انگیزه فرد از این تمایل را بدانیم. مثلاً در مواردی که فرد متاهل است آیا صرفا یک کنجکاوی وی را به دیدن پورن میکشاند؟ آیا در روابط جنسی با همسرش دچار مشکل است،

آیا مشکلات روزمره زندگی و خانوادگی باعث کاهش روابط عاطفی او با همسرش شده؟ ایا او تصور میکند که از نظر فیزیکی و ظاهری در او نقصی وجوددارد بهمین دلیل همیشه در حال مقایسه خود با انها است ؟ در هرحال یک گفتوگوی صریح و بیپرده بین همسران درگیر دراین مسئله میتواند به شناسایی انگیزهها و رفع مشکل کمک کند. در نهایت کمک گرفتن از یک متخصص در امور روابط جنسی یا سکستراپیست میتواند راهحل باشد.

کار از کار گذشته است؟ اگر ارتباط زناشویی شما سرد شده است و بتازگی فهمیدهاید که همسرتان سراغ دیدن پورن میرود؟ شاید مشکل شما از انچه تصور میکنیدساده ترباشد.بعضی ازروانشناسانمعتقدند در افراد متاهل به مرور زمان تمایل به پورن باعث کاهش تمایل به رابطه جنسی با همسر شده ولی این جانب به این نکته معتفد نیستم و آن گونه رفتارها را رفتارهای پیچیده ای مدانم گاهی تمایلات جنسی زیاد باعث این مسئله میتواند شود

و گاهی هم اظهارات یکی از زوجها میتواند باعث شود مثلاً مقایسه شخص با افراد فیلم پورنو که منجر به کاهش رابطه عاطفی بین انها و کاهش گنجایش دوست داشتن همدیگر شود. در بعضی اوقات هم فرد متاهل با دیدن روابط جنسی غلو شده در فیلمهای پورن، توقعات جنسیاش از همسرش بالا رفته و جذابیت جنسی همسرش را کمتر از واقع برآورد میکند و دیگر نمیتواند از طریق همسرش ارضای جنسی شود.

بهمین دلیل این افراد به دیدن پورن و جای گزین کردن آن با ارتباط مشروع زناشوییشان روی میآورند و بیآنکه باخبر باشند، عشقی که سال ها برای ساختنش تلاش کردهاند را ویران میکنند. البته ممکن است سردی میان شما به دلایل دیگری ایجاد شده باشد، پس اول با مشاور صحبت کنید و مشکل اصلی را پیدا کنید. شاید خود شما هم در ایجاد این فاصله مقصر باشید. همسرتان را درمان کنید انگیزههای همسرتان را بشناسید.

اگر او میل جنسی بیشتر از عادی دارددر حد امکان با او همگام شوید و ببینید چرا او سراغ چنین رفتاری رفته است؟ آیا اختلافات شدید شما باعث این گرایش شده یا او کاملا ناآگاهانه وارد این جریان شده است؟ عواملی که رفتار وی را تقویتکردهاند را بشناسید. آیا دوستی با افرادی با همین تمایلات و سپری کردن زمان زیادی در تنهایی و بیکاری وی را به چنین دامی انداخته است؟ عوامل تخفیفدهنده این رفتار را بشناسید.

ولی بدانید اینگونه رفتارها یعنی دیدن افراطی اینگونه فیلم ها رفتارهای پیچیده ای است از طرفی مانع از انها شدن ممکن است شخص را حریص تر کندو او بیشتر به‌ دنبال ان بکشاند از طرفی هم ازاد گذاشتن و هم گام شدن با ان ممکن است یکی از زوجنین را از عشق و عاطفه دور کرده زیرا دراین روابط جنسی از عشق و عاطفه خبری نیست و صرفا ارضا جنسی است . باید زن و مرد با هم دراین موارد صحبت کنند و مشکل را حل کنند.

دیدن فیلم پورنو یک تابو نیست که نبایددر مورد ان صحبت کرد . حتی دیدن چند فیلم با هم دیگر و نشان دادن ان که دراین نوع فیلم ها از عشق و عاطفه و مهربانی خبری نیست و صرفا تمایلات جنسی است خود طرفین را از ادامهپرداختن به این رفتار یعنی دیدن اینگونه فیلمها مانع میشود .

بودن در جمعهای خانوادگی، اشتغال به کار، تقویت رابطه میان زن و مرد و مهربانی کردن و نشان دادن عشق به یکدیگرد خود کمک کننده است اعتقاد به ارزش های اخلاقی یکی از عوامل کمک کننده دردیدن افراطی این فیلم ها و اعتیاد به آن گونه فیلمها ست ..

همسرم دست از تماشای پورن برنمی‌دارد، چه کنم؟

بدون تردید خیلی ناراحت کننده است که متوجه شوید همسرتان عادت دارد فیلمهای پورن تماشا کند. البته برای مردها چندان غیرعادی نیست که این کار را بکنند زیرا ذاتا با محرک‌های بصری برانگیخته می‌شوند و ممکن است همسر شما از سالهای نوجوانی‌اش این کار را شروع کرده باشد.

بیشتر اوقات چیزی برای نگرانی وجود دارد، اما در برخی موارد تماشای بیش از حد این جور فیلم‌ها می‌تواند برای رابطه‌ی زناشویی خطرناک باشد.

چه زمانی استفاده از پورنوگرافی مسئله ساز است؟

اگر همسرتان پورن را به رابطه‌ی جنسی با شما ترجیح دهد
اگر استفاده از پورنوگرافی اختلالی در مسئولیت‌های روزمره‌ی او ایجاد کند

اگر همسرتان نتواند بدون استفاده از پورنوگرافی تحریک شود
مخفیانه و دزدکی پورن تماشا می‌کند

دوست ندارد در این مورد با شما گفتگو داشته باشد
پورنوگرافی که از آن استفاده می‌کند خشونت آمیز یا حاوی موضوعات غیرقانونی است

همچنین باید کیفیت رابطه‌تان را بررسی کنید. آیا ارتباط عاطفی خوبی دارید؟ آیا جنبه‌ی جنسی رابطه‌تان سالم است؟ همسرتان افسرده به نظر نمی‌رسد؟ آیا از الکل یا مواد مخدر استفاده می‌کند؟

اگر احساس می‌کنید پورنوگرافی تبدیل به معضلی در رابطه‌تان شده و شما به جایی رسیده‌اید که فکر می‌کنید باید اولتیماتوم بدهید (مثلا: «یا من یا پورن!»)، پس رابطه‌تان آشکارا تحت تاثیر منفی از پورنوگرافیست. اگر همسرتان پورنوگرافی را به شما ترجیح بدهد، پس با این واقعیت روبرو هستید که او قصد تغییر رفتارش را ندارد.

اتفاقی که اغلب در چنین شرایطی می‌افتد این است که زن، اعمال قدرت کرده و مرد قول می‌دهد دیگر پورن تماشا نکند. برخی از مردها واقعا این کار را می‌کنند، اما عده‌ای دیگر نمی‌توانند پایبند قول خود بمانند و به عادت نادرست خود برمی‌گردند و در خفا از پورنوگرافی استفاده می‌کنند، البته احساس بدی هم درمورد این کار خود دارند و امیدوارند که هرگز دست‌شان رو نشود. این دروغ‌ها و پنهان کاری‌ها ادامه پیدا می‌کند و اثرات مخربی بر رابطه می‌گذارد.

اگر پورنوگرافی به رابطه‌تان لطمه می‌زند چه باید بکنید؟

با هم حرف بزنید و احساسات خود را در میان بگذارید. ممکن است بهتر باشد از یک مشاور کمک بگیرید، مخصوصا اگر تلاش‌های گذشته‌ی شما به جایی نرسیده باشد.
بپذیرید که اگر همسرتان با وجود اینکه می‌داند عادت نادرست او می‌تواند خاتمه‌ دهنده‌ی زندگی زناشویی‌تان باشد اما همچنان به رفتارش ادامه می‌دهد، پس هرگز تغییر نخواهد کرد و عادت و تمایلش به استفاده از پورنوگرافی قوی‌تر از آن است که امیدی به او داشته باشید. در واقع او حفظ این عادت را به حفظ زندگی مشترک‌تان ترجیح می‌دهد.

حتما از مشاور کمک بگیرید. ممکن است مشکلات دیگری در رابطه و زندگی شما وجود داشته باشد که عامل استفاده‌ی همسرتان از پورنوگرافی باشد و مجبورش کند در این مورد به شما دروغ بگوید. پس در چنین شرایطی اگر بنشینید و بارها و بارها در مورد این عادت نادرست همسرتان حرف بزنید و احساسات خود را به زبان بیاورید به نتیجه‌ای نخواهید رسید. بنابراین لازم است با کمک مشاور، علت‌ها پنهان را پیدا کنید.

تصمیمی بگیرید. شاید تصمیم بگیرید در این رابطه بمانید و عادت نادرست همسرتان را نادیده بگیرید، شاید هم تصمیم بگیرید جدا شوید، یا ممکن است تصمیم بگیرید با هم به یک توافق برسید (مثلا با بهبود روابط جنسی‌تان، احساس نیاز همسرتان به پورنوگرافی را کاهش دهید)، و یا اینکه با هم بمانید و همچنان به جنگ و دعواهای‌تان در مورد عادت همسرتان ادامه دهید!

اجازه ندهید استفاده‌ی همسرتان از پورنوگرافی، تاثیر منفی بر احساسی که نسبت به خودتان دارید بگذارد. باوری که نسبت به خودتان دارید، رمز شادی شخصی شماست. این واقعیت که همسرتان پورن تماشا می‌کند هیچ ارتباطی به ظاهر و زیبایی و اندام و جذابیت‌های جنسی شما ندارد. مشکل، مربوط به خود ِ همسرتان است!

بابت این واقعیت که همسر شما دوست دارد پورن تماشا کند هرگز خودتان را مقصر ندانید و سرزنش نکنید. این تقصیر شما نیست. مطمئنا برای شما یک معضل است اما این خود ِ اوست که تصمیم گرفته پورن تماشا کند و اجازه داده که این عادتش به رابطه‌ی زناشویی و زندگی مشترک‌تان آسیب بزند. پس تمام مسئولیت‌های این رفتار بر دوش همسرتان است، نه شما!

کلام آخر

اولین قدم این است که ببینید آیا همسرتان واقعا عادت به این کار دارد یا نه. اگر زندگی خوبی دارید، به هم عشق می‌ورزید، ارتباط خوبی با هم دارید و روابط جنسی‌تان مشکلی ندارد پس شاید لازم باشد زیاد سخت نگیرید و اعصاب‌تان را به هم نریزید. اما اگر چنین نیست و اطمینان دارید پورنوگرافی معضلی در زندگی‌تان شده، پس وقت آن است که مشکل را برطرف کنید. اگر با تلاش‌های خودتان به جایی نرسیدید، حتما از یک حرفه‌ای کمک بگیرید.

تماشای فیلم بالای هجده سال

تماشای فیلم پورن | با همسری که فیلم پورن نگاه میکند چه باید کرد؟

منبع : پارس ناز / برترین ها

');d.write('

روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
ببینید | حضور زنان در ورزشگاه ازادی برای تماشای بازی با عراق