فیلم تجاوز پسر به دختر در خیابان که با کتک خوردن ناکام ماند


فیلم تجاوز پسر به دختر در خیابان که با کتک خوردن ناکام ماند تلاش یک پسر برای تجاوز به یک دختر در نیمه شب و مشاهده توسط یک شخص و درگیری و کتک زدن پسر متجاوز توسط مرد . برخورد پسر جوان با پسر متجاوز که سعی در آزار جنسی دختر جوانی را داشت مورد... نوشته فیلم تجاوز پسر به دختر در خیابان که با کتک خوردن ناکام ماند اولین بار در اولی ها. پدیدار شد.

فیلم پسر به دختر در خیابان که با کتک خوردن ناکام ماند تلاش یک پسر برای به یک دختر در نیمه شب و مشاهده توسط یک شخص و درگیری و کتک زدن پسر متجاوز توسط مرد .

برخورد پسر جوان با پسر متجاوز که سعی در آزار جنسی دختر جوانی را داشت مورد تمجید و تعریف کاربران فضای مجازی شد .

تجاوز پسران به دختران در خیابان های خلوت یا در نیمه های شب اتفاق میافتد اما این بار شانس یار پسر متجاوز نبوده و کتک بدی خورد .

فیلم تجاوز پسر به دختر که با حضور فرد سوم در نیمه شب ناکام ماند با بدشانسی پسر جوان دقیقا جلوی درب خانه ای که قصد تصاحب دختر را داشت صاحب خانه بیرون آمده و وی را کتک مفصلی زد .

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است فداکاری یک مرد شجاع را در نجات یک زن جوان از چنگال مردی شیطان صفت به تصویر می کشد. این مرد فداکار هنگامی که مشاهده کرد مرد شیطان صفت قصد آزار و اذیت زن جوان را دارد بلافاصله وارد عمل شد و او را ناکام گذاشت. در ویدئویی که منتشر شده است مرد شیطان صفت را در حال ترساندن و هل دادن زن جوان در یک پیاده روی خلوت در مقابل یک درب ورودی نشان می دهد.

در حالی که زن جوان قادر به دفاع از خود در برابر این مرد نیست ناگهان مرد فداکار از راه می رسد و با مرد شیطان صفت درگیر می شود. در این ویدئو مشاهده می شود در حالی که دو طرف تلاش می کنند طرف مقابل را تحت کنترل خود در آورد ناگهان مرد فداکار با چند ضربه مشت پیایی مرد شیطان صفت را غافلگیر و او را در مقابل زن جوان که دچار ترس و وحشت شده است نقش بر زمین می کند.

انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی و بویژه در توئیتر با واکنش کاربران نیز همراه بود و بسیاری از آنها اقدام قهرمانانه مرد جوان در دفاع از این زن در مقابل مرد شیطان صفت را مورد تمجید قرار دادند. کاربری با دیدن این ویدئو در کامنتی نوشت : ” من معمولا با زدن ضربه به سر مخالفم اما در این مورد این مرد شیطان صفت سزاوار بود.” همچنین کاربر دیگری در کامنتی نوشت : ” آفرین به این مرد جوان که دخالت کرد. بسیاری از مرد مانند این مرد جوان نیستند. آنها می گویند، ببخشید، مشکل من نیست. من هم اگر آنجا بودم همین کار را انجام می دادم .”

گفتنی است؛ هنوز مکان دقیق این حادثه مشخص نشده است اما تاریخ دقیق آن ساعت 4.43 دقیقه صبح روز 23 نوامبر سال 2018 بوده است.

فیلم کتک خوردن پسر متجاوز به دختر را در زیر مشاهده میفرمایید :

دانلود فیلم

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه چندرسانه ای


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
لحظه سقوط خودروی شاسی‌ بلند و قدرت‌نمایی حیرت‌ انگیز دو زن! + فیلم