باشگاه فیروزه ای همراه اول ؛ عضویت، امتیاز گیری، دعوت از دوستان، جوایز و هدایا


باشگاه فیروزه ای همراه اول ؛ عضویت، امتیاز گیری، دعوت از دوستان، جوایز و هدایا

باشگاه فیروزه ای همراه اول سرویس اختصاصی این اپراتور برای مشترکان دائمی و اعتباری خود است. کاربران با عضویت در این طرح و جمع‌آوری امتیاز، بسته و هدیه‌های مختلف دریافت و در قرعه کشی همراه اول شرکت خواهند کرد. باشگاه مشتریان همراه اول موسوم...

باشگاه فیروزه ای همراه اول سرویس اختصاصی این اپراتور برای مشترکان دائمی و اعتباری خود است. کاربران با عضویت در این طرح و جمع‌آوری امتیاز، بسته و هدیه‌های مختلف دریافت و در قرعه کشی همراه اول شرکت خواهند کرد.

باشگاه مشتریان همراه اول موسوم به «باشگاه فیروزه ای» از جمله طرح‌های خلاقانه اپراتور اول شناخته می‌شود که با هدف ارائه خدمات و سرویس‌های ویژه به کاربران راه‌اندازی شده است. تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند در باشگاه فیروزه ای ثبت نام کنند و در ازای برخی فعالیت‌ها که در ادامه به شرح آن‌ها خواهیم پرداخت، امتیاز کسب کنند و شانس خود را در قرعه کشی افزایش دهند.

ثبت نام در باشگاه فیروزه ای همراه اول

برای ثبت نام در باشگاه فیروزه ای دو روش وجود دارد:

شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت رسمی همراه اول به نشانی my.mci.ir در باشگاه فیروزه ای عضو شوید. با نصب و عضویت در اپلیکیشن همراه من، به طور خودکار در باشگاه فیروزه ای نیز عضو خواهید شد.

به محض عضو شدن در باشگاه فیروزه ای همراه اول می‌توانید جمع‌آوری امتیاز به روش‌های مختلف را آغاز کنید تا از مزایای باشگاه فیروزه ای نهایت استفاده را ببرید.

نحوه کسب امتیاز در باشگاه فیروزه ای همراه اول

روش‌های افزایش امتیاز در باشگاه فیروزه ای به شرح زیر است:

کسب امتیاز در باشگاه فیروزه ای
ردیف عنوان امتیاز
۱ ثبت نام در باشگاه مشتریان برای مشتریان دائمی / اعتباری ۲۰
۲ شارژ سیم کارت توسط مشترکین اعتباری هر ۱۰۰۰ تومان معادل ۱ امتیاز
۳ پرداخت قبض مشترکین دائمی هر ۱۰۰۰ تومان معادل ۱ امتیاز
۴ ثبت نام سیم کارتهای دائمی جدید ۵۰
۵ ثبت نام سیم کارتهای اعتباری جدید ۱۰
۶ دعوت از دوستان برای عضویت در باشگاه مشتریان به ازای هر فرد ۲۰ امتیاز

به منظور دریافت امتیاز مربوط به پرداخت قبض یا خرید شارژ می‌توانید به بخش «امتیازگیری» در اپلیکیشن همراه من یا وبسایت همراه اول مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با شماره‌گیری کد #38*10* و انتخاب گزینه «امتیازگیری» امتیازهای خود را افزایش دهید. توجه داشته باشید امتیاز مربوط به پرداخت قبض یا خرید شارژ تنها تا 30 روز قابل دریافت است. بنابراین توصیه می‌کنیم بلافاصله پس از انجام این فعالیت نسبت به دریافت امتیازتان اقدام کنید.

مزایای باشگاه فیروزه ای همراه اول

بالاخره به بخش شیرین جوایز و هدایا رسیدیم. کاربران همراه اولی با عضویت و افزایش امتیاز خود در طرح باشگاه فیروزه ای می‌توانند از مزایای زیر بهره‌مند شوند:

تبدیل امتیازها به بسته‌ها و هدایای ویژه امکان شرکت در قرعه کشی‌ها استفاده از تخفیف‌های ویژه محصولات و خدمات شرکت‌ها و فروشگاه‌های طرف قرارداد با باشگاه فیروزه ای اطلاع‌رسانی درباره تخفیف‌ها، سرویس‌های جدید، اخبار و وقایع باشگاه از طریق پیامک یا ایمیل نظرسنجی و استقبال از انتقاد و پیشنهادهای اعضا

مشترکان می‌توانند امتیازها و تراکنش‌های انجام شده خود را در پنل کاربری مشاهده کنند.

نکات قابل توجه درباره باشگاه فیروزه ای همراه اول

امتیازهای کسب شده توسط کاربران قابل انتقال به افراد دیگر نبوده و تنها به صاحب شماره همراه تعلق دارد. امتیازهای تخصیص داده شده به مشترکان هیچ‌گونه ارزش نقدی و ریالی ندارند. بدین ترتیب اعضای باشگاه نمی‌توانند وجه نقدی بسته‌ها را از همراه اول مطالبه کنند. با تغییر نام یا واگذاری سیم‌کارت به شخص دیگر، امتیازهای باشگاه فیروزه ای کاربر صفر شده و مشترک جدید باید مجددا به عضویت این باشگاه درآید. در صورت هرگونه سواستفاده مشترکان از حساب کاربری، همراه اول حق مسدود کردن حساب کاربری و لغو عضویت باشگاه فیروزه ای را دارد. بنابراین به فکر هک یا دور زدن قوانین و مقررات باشگاه فیروزه ای نباشید! امتیازهای جمع‌آوری شده توسط کاربر تا پایان سال بعد اعتبار دارند و در صورت عدم استفاده منقضی خواهند شد. با توجه به احتمال برنده شدن جوایز فیزیکی، تنها در صورت اطمینان کامل از برنده شدن و تماس با واحد اطلاع‌رسانی و خدمات همراه اول (شماره 9990) اطلاعات شخصی خود را با تماس‌گیرنده به اشتراک بگذارید.تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه فناوری


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location