بحران زباله موجب تعطیلی مدارس در رم ایتالیا می شود


بحران زباله موجب تعطیلی مدارس در رم ایتالیا می شود

شقفنا- بحران زباله در خیابان های شهر رم به جایی رسید که مدیران مدارس پایتخت تهدید کردند که در صورت ادامه این روند مدارس را پس از تعطیلات سال نو باز نمی کنند. به گزارش ایرنا، شهر رم از مدت ها درگیر بحران زباله است، بحرانی که شامل تمام مناطق این شهر زیبای باستانی می شود، کیسه های زباله همانند […]

شقفنا- بحران زباله در خیابان های شهر رم به جایی رسید که مدیران مدارس پایتخت تهدید کردند که در صورت ادامه این روند مدارس را پس از تعطیلات سال نو باز نمی کنند.
به گزارش ایرنا، شهر رم از مدت ها درگیر بحران زباله است، بحرانی که شامل تمام مناطق این شهر زیبای باستانی می شود، کیسه های زباله همانند کوهی در تمام مناطق بر روی هم انباشته شده و گویا شهرداری از جمع آوری آنها صرف نظر کرده است.
این بحران به جایی رسید که مدیران مدارس پایتخت در نامه ای خطاب به ‘ویرجینیا راجی’ شهردار رم تهدید کردند که در صورت ادامه این روند از گشایش مدارس پس از تعطیلات سال نو میلادی (فردا) بخاطر مسائل بهداشتی و سلامتی خودداری می کنند.
جالب اینکه پس از این تهدید، شهرداری رم اقدام به جمع آوری بخشی از زباله ها در مقابل موسسات تحصیلی و مدارس و برخی مناطق پرداخت تا از بسته ماندن مدارس جلوگیری کند، اما این وضعیت ظاهرا ادامه خواهد داشت و این معضل همچنان گریبانگیر پایتخت نشینان خواهد بود.
‘ماریو روسکونی’ رئیس انجمن ملی مدیران مدارس استان لاتزیو، اظهار داشت: فردا هممان با پایان تعطیلات سال نو میلادی تمام مدارس شهر رم باز می شوند، اما ما به نظارت ادامه می دهیم تا اینکه چنین شرایط غیر متمدن و بدشکل شهر دیگر تکرار نشود. اگر بار دیگر چنین اتفاقی بیافتد ما به بهداری، وزارت بهداشت و مقامات قضایی شکایت می کنیم.
اروپام**۴۶۱ **

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

خاله لاکچری فریبا نادری با این عکس لو رفت / باورتان نمی شود!