ژل بزرگ کننده آلت تناسلی؛ نحوه استفاده و میزان اثرگذاری آن


ژل بزرگ کننده آلت تناسلی؛ نحوه استفاده و میزان اثرگذاری آن

برای بسیاری از افرادی که به دنبال افزایش سایز آلت تناسلی هستند ممکن است سوال پیش آید که ژل بزرگ کننده آلت تناسلی کارآمد است یا خیر. در این مقاله می توانید در رابطه با ژل بزرگ کننده آلت تناسلی اطلاعات مفیدی بدست آورید.


ستاره |
سرویس زناشویی - اکثر مردان در مورد اندازه آلت تناسلی خود در برخی از برهه‌های زمانی در زندگی، دچار وسواس و نگرانی می‌شوند. اما برای برخی از آقایان نیز اندازه نامناسب آلت تناسلی می‌تواند مشکلات جدی در برقراری رابطه زناشویی و نارضایتی جنسی ایجاد کند.
روش‌های زیادی برای افزایش سایز آلت تناسلی عنوان می‌شود که از بین این روش‌ها یکی از روش‌های دارویی استفاده از ژل بزرگ کننده آلت تناسلی است. در مورد استفاده از ژل بزرگ کننده آلت تناسلی سوالات و ابهامات زیادی وجود دارد که سعی می‌کنیم در این مقاله به برخی از آن‌ها پاسخ دهیم.

در صورتی که مطالعه قسمت خاصی از این مطلب مد نظر شماست، با انتخاب عناوین ارائه شده در فهرست موضوعی زیر، به موضوع دلخواه خود برسید.

۱. آیا ژل بزرگ کننده آلت تناسلی کارآمد است؟
۲. ژل بزرگ کننده آلت تناسلی چگونه کار می‌کند؟
۳. نحوه استفاده از ژل

آیا ژل بزرگ کننده آلت تناسلی کارآمد است؟

یکی از سوال‌های رایج در رابطه با ژل بزرگ کننده آلت تناسلی میزان تاثیری است که می‌گذارند. در پاسخ به این سوال باید گفت: هیچ اثبات علمی وجود ندارد که این ژل‌ها به طور موثر کار کنند، اما تحقیقات و آمار‌های مختلف بیان‌گر این موضوع هستند که استفاده از این ژل‌ها در کنار سایر روش‌های افزایش سایز آلت تناسلی می‌تواند نتایج خوبی به همراه داشته باشد. برای مثال استفاده از این ژل‌ها در کنار انجام تمرینات ورزشی مخصوص افزایش سایز آلت تناسلی می‌تواند به شما در کسب رضایت بیشتر کمک کند.
از طرف دیگر به نظر می‌رسد این روش نسبت به سایر روش‌های جراحی و دارویی دارای ریسک و خطرات جانبی کمتری است و بنابراین امتحان این موضوع چندان ناخوشایند به نظر نمی‌رسد.


ژل بزرگ کننده آلت تناسلی چگونه کار می‌کند؟

ژل بزرگ کننده آلت تناسلی به افزایش طول و حجم آلت می‌تواند کمک کند. این ژل‌ها دارای منابع ویتامینی تغذیه‌ای و برخی مواد تحریک کننده گردش خون و گرمابخش هستند که با استعمال و پس از جذب توسط پوست، باعث تغذیه بهتر بافت‌ها و سلول‌های آلت تناسلی می‌شوند. از طرف دیگر با تحریک گردش خون در ناحیه و افزایش دما به خون رسانی بیشتر به آلت می‌انجامند که این امر به نوبه خود منجر به تغذیه و رشد و تکثیر هر چه بهتر و بیشتر بافت‌های ناحیه آلت تناسلی آقایان می‌شود و نهایتا می‌تواند به افزایش سایز آلت تناسلی کمک کند. همچنین افزایش میزان خون رسانی به رگ‌های خونی موجود در مجرا‌های تناسلی باعث می‌شود خون بیشتری در ناحیه تناسلی حفظ شده و فرد حین برقراری رابطه جنسی نعوذ بهتری را نیز تجربه کند.

نحوه استفاده از ژل بزرگ کننده آلت تناسلی چگونه است؟

ژل بزرگ کننده آلت تناسلی را باید در یک دوره به مدت ۸ الی ۱۶ هفته و به صورت ۲ بار در یک روز مورد استفاده قرار دهید تا نتایج دلخواه را مشاهده کنید. توصیه می‌شود جهت مشاهده حداقل ۸۰ درصد نتیجه دوره را با چهار تکرار کامل کنید.
برای استعمال ژل مقداری از آن را بر روی آلت تناسلی قرار دهید و با دست روی آلت مالش دهید. برای اثر بخشی بهتر انگشتان دست را در اطراف آلت تناسلی حلقه کرده و به مدت ۳ الی ۵ دقیقه از سمت انتها به سمت بالا به صورت کششی ماساژ دهید. توجه کنید که جهت جلوگیری از زخم شدن و یا آسیب آلت باید این کار را به آرامی انجام دهید و نهایتا پس از ۵ دقیقه آلت را شست و شو دهید.
هنگام ماساژ آلت تناسلی ذقت داشته باشید که ژل به صورت مرطوب و به اندازه کافی روی آلت پخش شده باشد تا نتایج به خوبی مشاهده شود. همچنین جهت اثر گذاری بیشتر ژل بزرگ کننده آلت تناسلی، توصیه می‌شود استفاده از آن را با تمرینات روش پنیمور همراه کنید. به این ترتیب که پس از شست و شوی آلت و خشک کردن آن حوله‌ای را گرم کرده، دور تا دور آلت بپیچید و پس از گرم شدن آلت به انجام تمرینات افزایش طول و افزایش حجم معرفی شده تحت عنوان روش پنیمور بپردازید.

توصیه ها:
شما می‌توانید برای تجربه تاثیر کوتاه مدت این ژل، آن را پیش از آمیزش و برقراری رابطه جنسی استعمال کنید. اما باید به یاد داشته باشید که حتما قبل از آغاز رابطه جنسی آلت را شست و شو داده و اطمینان حاصل کنید که این ژل هیچ گونه تماسی با واژن شریک‌تان نداشته باشد.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

آهنگی که شادمهر عقیلی برای مهستی ساخت