علاقه اشرف پهلوی به پالانچیان پسر ارمنی رابطه فاحشه پهلوی با مردان متعدد + فیلم


روایت حسین فردوست رئیس دفتر ویژه اطلاعات شاه از فاحشه گری اشرف پهلوی خواهر محمدرضا پهلوی . یکی از افراد معروف خانواده پهلوی ، اشرف پهلوی دختر رضا خان و خواهر محمدرضا پهلوی بود که از وی داستان های متعددی نقل قول شده است که از فاحشه گری هایش بیشتر صحبت به میان آمده است... نوشته علاقه اشرف پهلوی به پالانچیان پسر ارمنی رابطه فاحشه پهلوی با مردان...

روایت حسین فردوست رئیس دفتر ویژه اطلاعات شاه از فاحشه گری اشرف پهلوی خواهر محمدرضا پهلوی .

یکی از افراد معروف خانواده پهلوی ، اشرف پهلوی دختر رضا خان و خواهر محمدرضا پهلوی بود که از وی داستان های متعددی نقل قول شده است که از فاحشه گری هایش بیشتر صحبت به میان آمده است .

اشرف پهلوی که شاید بیشتر مردان دربار شاه وی را به فاحشه گی میشناختند با مردان متعددی رابطه برقرار کرده بود و آنقدر این روابط آشکار شده بود که همه درباریان فساد اخلاقی اشرف پهلوی را میشناختند .

علاقه اشرف پهلوی به مردان متعدد موجب میشد که وی برای رابطه با آنها حتی به دست و پایشان میافتاد و التماسشان میکرد و در صورت عدم پذیرش آنها را زندانی و حتی به کام مرگ میکشاند .

اشرف پهلوی

عشق اشرف پهلوی به پالانچیان پسر ارمنی بیچاره از گونه عشق های اشرف پهلوی بود که با التماس جواب نداد و با زندانی کردن پسر بیچاره جواب نداد و حتی با در اختیار قرار دادن خود پس از مست کردن پالانچیان جواب نداد و در نهایت به مرگ پسر بیچاره بر اثر سقوط هواپیما ختم شد .

فساد جنسی افراطی اشرف پهلوی همچون برادر دوقلویش محمدرضا یکی از معضلاتی بود که ننگ بزرگی بر نام پهلوی و دربار سلطنتی ایران بر جای گذاشت. اشرف همواره به دلیل روحیه مردانه‌ای که داشت، نسبت به جنسیت خود معترض بود و آرزو داشت که یک پسر بود.

رابطه اشرف پهلوی با مردان

اغلب روابط او با مردان بود و تقریباً دوست هم‌جنسی نداشت. در واقع اشرف روابط جنسی را ابزاری برای جذب سیاسیون می‌دانست و قصد داشت تا از طریق آن‌ها بتواند دامنه قدرتش را وسعت بخشد. او هرگز به جایگاه خود به عنوان یک شاهزاده توجهی نداشت و بیشتر به دنبال اهداف خود حتی به قیمت تن‌فروشی بود. ناگفته نماند خلاء محبت و نیاز به وجود همراهی همیشگی از دلایل اصلی فساد اشرف بود.

در ادامه روایت حسین فردوست ، رئیس دفتر ویژه اطلاعات محمد رضا پهلوی را از فاحشه‌گری‌های اشرف خواهر شاه، مشاهده می‌کنید.

کلیپ رابطه اشرف پهلوی و مردان

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بيشترين بازديد امروز در گروه فیلم


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
فیلم رسوایی دروغگوترین مرد در متروپل آبادان ! / عذرخواهی بخاطر مصاحبه دروغ با صدا و سیما !