31 خلاقیت زیبا برای تزیین کیک روز مادر و روز زن


روز مادر یکی از مهم ترین مناسبت ها است که در این روز فرخنده به مناسبت روز زن و سالروز تولد حضرت فاطمه جشن های بزرگی گرفته می شود و اگر شما تمایل دارید به مناسبت این روز در منزل کیک بپزید بهتر است از انواع روش های جالب برای تزیین کیک روز مادر و روز زن استفاده نمایید.  تزیین کیک روز مادر و روز زن با انواع ایده های خلاقانه برای تزیینات کیک روز زن...

روز مادر یکی از مهم ترین مناسبت ها است که در این روز فرخنده به مناسبت روز زن و سالروز تولد حضرت فاطمه جشن های بزرگی گرفته می شود و اگر شما تمایل دارید به مناسبت این روز در منزل کیک بپزید بهتر است از انواع روش های جالب برای تزیین کیک روز مادر و روز زن استفاده نمایید.

تزیین کیک روز مادر و روز زن با انواع ایده های خلاقانه

برای تزیینات کیک روز زن می توانید از انواع روش های ساده و پرکار استفاده نمایید که انتخاب هر یک از این مدل ها برای تزیین کیک به سلیقه شخصی و میزان مهارت شما بستگی دارد همچنین اگر تمایل دارید کیک روز مادر و کیک روز زن را به قنادی ها سفارش دهید می توانید طرح تزیین روی کیک را از بین طرح های مختلف انتخاب نمایید. در ادامه ۳۱ ایده خلاقانه برای تزیین کیک روز مادر را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

تزیین ساده کیک برای روز مادر و روز زن

اگر تمایل دارید برای صرفه جویی در هزینه ها خودتان برای روز مادر در منزل کیک بپزید می توانید از انواع روش های ساده برای تزیین کیک استفاده کنید. برای تزیین کیک ساده از خامه فرم گرفته شده و شکلات قهوه ای و شکلات رنگی و میوه و … استفاده می شود که انتخاب هر یک از این مدل ها برای تزیین کردن کیک به میزان مهارت شما بستگی دارد.
توجه داشته باشید که برای پختن یک کیک خوشمزه و خوش طعم می توانید از انواع برش های میوه و گردو در بین لایه های کیک استفاده نمایید سپس سطح کیک را با کمک خامه یا شکلات بپوشانید و از طرحی مناسب و راحت برای تزیین کردن کیک استفاده کنید.
اگر شما در مراحل اولیه کار تزیین کیک خانگی هستید می توانید روش های ساده تر را برای تزیین کردن کیک انتخاب نمایید سپس روی سطح کیک را با کمک شکلات های رنگی و مرواریدهای خانگی و … تزیین کنید.

تزیینات کیک برای روز زن

مدل کیک برای روز مادر

مدل کیک ساده برای روز زن

تزیین کیک روز مادر و روز زن

مدل کیک با خامه برای روز مادر

ایده جالب کیک با طرح ساده برای روز مادر

تزیینات خلاقانه کیک با خامه

مدل کیک شکلاتی برای روز زن

زیباسازی کیک برای روز زن

تزیینات کیک با خامه

مدل کیک برای روز زن

تزیینات کیک با خامه برای روز مادر

مدل کیک برای روز زن

مدل کیک با فوندانت

تزیینات کیک با خامه فرم گرفته

تزیین زیبا و خلاقانه کیک برای روز مادر و روز زن

اغلب افراد در زمینه تزیین پرکار و خلاقانه کیک مهارت چندانی ندارند و اگر شما نیز از این دسته از افراد هستید بهتر است برای تزیین کردن کیک از قنادی با تجربه و مهارت کافی استفاده کنید.
برای تزیین کیک خلاقانه و کار شده می توانید مانند روش قبل سطح کیک را با کمک خمیر فوندانت و خامه و … بپوشانید سپس طرح مورد نظر را روی سطح کیک پیاده سازی نمایید همچنین می توانید در قسمت خالی کیک متنی زیبا را در وصف روز مادر و برای سپاسگزاری از مادر خود بنویسید.

تزیینات فانتزی کیک برای روز زن

تزیینات کیک روز زن

تزیین کیک به شکل قلبی

تزیین جالب کیک با خامه

تزیین کیک با دو رنگ سفید و قرمز

تزیین کیک روز مادر به شکل قلب

مدل کیک روز زن

تزیینات کیک با خمیر فوندانت برای روز زن

تزیینات کیک با گل و خامه

تزیینات کیک مخصوص روز زن

ایده جالب کیک با طرح فانتزی

مدل کیک فانتزی برای روز زن

تزیین جالب کیک روز زن

تزیینات کیک با خامه سبز و سفید

مدل کیک برای روز زن

ایده جالب کیک با طرح شیک و فانتزی

در این مطلب با انواع روش ها برای تزیین کیک روز مادر آشنا شدید که امیدواریم این مدل تزیینات مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرند و از بین آن ها بتوانید مدلی شیک و زیبا را برای تزیین کردن کیک انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بيشترين بازديد امروز در گروه کیک و شیرینی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
ببینید اعتماد به نفس ستودنی ترانه علیدوستی در مقابل خبرنگار کن