پیراهن های نخی مناسب ترین لباس برای روزهای گرم سال به ویژه فصل تابستان می باشند. پیراهن های نخی مردانه و زنانه در طرح و رنگ های متنوعی وجود دارند، به همین خاطر می توان این لباس های خنک را در منزل و یا حتی در مجالس استفاده نمایید. از این رو، این بخش از هنر در خانه را به انواع مدل پیراهن نخی زنانه و دخترانه اختصاص داده ایم، که امیدواریم تا پایان ما را همراهی کنید.

مدل پیراهن نخی جدید و زیبا با طرح های متنوع

اغلب بانوان و دختر خانم های جوان شیک پوش تمایل به پوشیدن لباس های نخی و انواع مانتو نخی با دوخت های بسیار زیبا و شیک دارند که برای فصل بهار و تابستان بسیار مناسب هستند. به همین منظور در ادامه این مطلب مدل های شیک و فوق العاده زیبا از انواع پیراهن خانگی نخی، پیراهن ساحلی نخی، پیراهن مجلسی نخی، تونیک خانگی نخی، بلوز و دامن نخی و… را ارائه کرده ایم، که علاقمندان به استفاده از این نوع لباس ها را به تماشای این مدل های متنوع و خاص دعوت می نماییم.

مدل پیراهن طرح دار دخترانه

مدل پیراهن طرح دار زیبای دخترانه

ست زیبای لباس نخی دخترانه

پیراهن نخی زنانه طرح دار

مدل پیراهن مجلسی دخترانه

مدل لباس ساحلی نخی شیک زنانه

مدل پیراهن دخترانه طرح دار

مدل لباس شیک و زیبا نخی

مدل پیراهن خانگی طرح دار نخی

مدل لباس نخی

مدل پیراهن بلند نخی

مدل لباس جدید دخترانه نخی

پیراهن نخی سفید طرح دار

پیراهن نخی هندی زیبا

پیراهن مجلسی نخی زنانه شیک و خاص

پیراهن نخی خانگی زنانه و دخترانه

لباس نخی دخترانه و زنانه

لباس مجلسی جدید و شیک زنانه

مدل پیراهن دو رنگ طرح دار

مدل لباس نخی بچگانه دخترانه

ضمن سپاس از همراهی تان با این بخش، امیدواریم از تماشایی انواع مدل پیراهن نخی زنانه و دخترانه لذت برده باشید و مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد. شما دوستان علاقه مند می توانید با کلیک بر روی مدل لباس مجله هنر در خانه از دیگر مدل ها و تصاویر زیبا و خاص در این زمینه دیدن نمایید.