15 تیرانداز راهی رقابت‌های جام جهانی می‌شوند


15 تیرانداز راهی رقابت‌های جام جهانی می‌شوند

15 ورزشکار تیرانداز برای حضور در مسابقات جام جهانی مونیخ عازم آلمان می‌شوند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، امروز مراسم بدرقه تیم ملی تیراندازی با حضور علی دادگر رئیس فدراسیون، بدرالملوک کهرنگی نایب رئیس بانوان، رضا ملک محمدی دبیر، سعید مرادی مدیر کمیته روابط بین الملل، ناصر رسولی رئیس سازمان تیم‌های ملی و ورزشکاران و مربیان تیم اعزامی در محل سالن جلسات فدراسیون تیراندازی برگزار شد.
ناصر رسولی مدیر سازمان تیم‌های ملی در گزارشی به نحوه برگزاری مسابقات، وضعیت اسکان، نحوه اعزام و بازگشت ملی‌پوشان اشاره کرد و روند حضور ملی پوشان تیراندازی ایران را در این مسابقات به اطلاع ورزشکاران رساند.
علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی در ادامه این جلسه با اشاره به جایگاه و اهمیت این رقابت‌ها گفت: امیدوارم در این رقابت‌ها هم طبق مسابقات قبل دست پر و با کسب سهمیه المپیک به کشور باز گردید.
وی در ادامه افزود: با این روحیه‌ای که از شما می‌بینم انشاالله شاهد افتخار آفرینی و موفقیت هایتان خواهیم بود.
این مسابقات سومین جام جهانی تیراندازی در سال ۲۰۱۹ به شمار می‌رود که با حضور بیش از ۵۰۰ ورزشکار از سراسر جهان برگزار خواهد شد و تیم ملی ایران با ۱۵ ورزشکار در این رقابت‌ها حضور دارد.
تیم ملی تیراندازی کشورمان در دو گروه، ۲۷ اردیبهشت و ۲ خرداد تهران را به مقصد مونیخ ترک خواهد کرد.
فاطمه کرم زاده، الهه احمدی، آرمینا صادقیان، نجمه خدمتی، امیرمحمد نکونام، پوریا نوروزیان، مهیار صداقت و امیرسیاوش ذوالفقاریان در رشته تفنگ و گلنوش سبقت الهی و هانیه رستمیان در رشته تپانچه به همراه الهام هاشمی، ابراهیم اینانلو و الکساندر سماکین به عنوان مربیان گروه اول اعزامی تیم ملی تیراندازی را تشکیل می‌دهند.
گروه دوم اعزامی هم متشکل از حسین باقری در رشته تفنگ، مینا قربانی، وحید گل خندان، جواد فروغی و سجاد پور حسینی در رشته تپانچه خواهند بود.
بيشترين بازديد امروز در گروه ورزشی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location