قابلیت های آفرود مرسدس بنز جی 500 | فیلم


مرسدس بنز جی 500 خودرویی قدرتمند است که به جدیدترین تکنولوژی روز مجهز شده است. به طوری که این ماشین اکنون از پیشرفته ترین خودروهای بیابانی جهان است و در رده ماشین های لوکس با تولید محدود طبقه بندی می شود. مرسدس بنز جی 500 خودرویی که فراتر...

مرسدس بنز جی ۵۰۰ خودرویی قدرتمند است که به جدیدترین تکنولوژی روز مجهز شده است. به طوری که این ماشین اکنون از پیشرفته ترین خودروهای بیابانی جهان است و در رده ماشین های لوکس با تولید محدود طبقه بندی می شود. مرسدس بنز جی ۵۰۰ خودرویی که فراتر از یک شاسی بلند آفرود به نظر می آید. این اتومبیل با ظاهری زیبا و منحصر به فرد تصویر خودروهایی با قابلیت اطمینان بالا و یا بسیار مقاوم و ضدگلوله را به ذهن می آورد.

قابلیت های آفرود مرسدس بنز جی 500 | فیلم

مرسدس بنز | تگ

این مدل ویژه از G کلاس از طراحی ظاهری تهاجمی و خشن تری بهره می برد. سپر جلوی متفاوت، چراغ های LED روی سقف، گلگیرهای بسیار متورم، ترمزهای فولادی، خروجی های اگزوز در پهلو، چرخ های ۲۲ اینچی غول پیکر با تایرهای ۳۲۵/۵۵ ویژه آفرود، ویژگی های چشمگیر ظاهری آن می باشند.در زیر کاپوت هم یک موتور هشت سیلندر ۴٫۰ لیتری توربو قرار می گیرد که ۴۲۲ اسب بخار نیرو تولید می کند. مرسدس بنز جی ۵۰۰ مدل ۲۰۱۵ ساخت کشور آلمان است و قیمت آن حدود ۴۰۰ هزار یورو است.

(۹۵۳)
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه خودرو


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location