معرفی 6 پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق


معرفی 6 پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق

چاقی خانم‌ها نباید دلیل نادیده گرفتن رابطه جنسی توسط آن‌ها یا شریک جنسی‌شان شود. با یاد گرفتن پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق، افرادی که دارای اضافه وزن هستند نیز می‌توانند لذت رابطه زناشویی را مانند دیگران تجربه کنند.

ستاره | سرویس زناشویی - آیا اضافه وزن سبب شده بین شما و شریک زندگی‌تان اختلاف ایجاد شود و رابطه جنسی که داشته‌اید با محدودیت مواجه شده و به حداقل میزان ممکن برسد؟ بهترین پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق کدام پوزیشن است؟ خانم‌هایی که پس از زایمان با مشکل اضافه وزن دست و پنجه نرم می‌کنند و یا به هر دلیل دیگری دچار اضافه وزن شده اند باید بدانند که با یاد گرفتن پوزیشن­‌های متناسب با شرایط بدنی و توانایی‌هایشان می‌توانند باعث افزایش لذت رابطه جنسی با شریک جنسی خود شوند و اجازه ندهند زندگی‌شان سرد و بی‌روح گردد.

انواع پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق

پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق دارای نمونه‌های متفاوتی است. در این قسمت از ستاره به معرفی پوزیشن‌هایی که متداول‌تر است خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید و با این روش‌ها آشنا شوید.

۱. پوزیشن میسیونری (Missionary Position)

یکی از بهترین پوزیشن ها برای زنان چاق، پوزیشن میسیونری است. در این روش زن کاملاً به سمت پشت دراز می‌کشد و مرد روی او قرار می‌گیرد. در پوزیشن میسیونری باید زن پاهایش را تا نزدیکی کمر مرد بالا بیاورد تا هر دو شریک جنسی از رابطه لذت ببرند.
در این پوزیشن مرد می‌تواند یکی از دست‌ها را حائل بدنش کند و با دست دیگر با لمس بدن زن به تحریک وی بپردازند. در پوزیشن میسیونری کنترل رابطه توسط مرد انجام می‌شود. کسانی که در دوران بارداری قرار دارند و شاهد افزایش وزن و بزرگ شدن شکمشان هستند نیز می‌توانند از این حالت به عنوان بهترین پوزیشن های رابطه جنسی در دوران بارداری استفاده کنند.

۲. پوزیشن قرار دادن پاها روی شانه‌ها (Legs on Shoulders)

از پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق که می‌تواند یک رابطه لذت بخش برای طرفین همراه داشته باشد می‌توان به قرار دادن پاهای زن روی شانه‌های مرد اشاره کرد. در این روش می‌توان یک بالش زیر کمر زن قرار داد تا به راحتی بتواند پاهایش را به صورت مستقیم بالا بیاورد و روی شانه‌های شریک جنسی خودش قرار دهد.
در رابطه قرار دادن پاها روی شانه‌ها، وزن زن و مرد روی بدن طرف مقابل قرار نمی‌گیرد و احساس راحتی و آرامش بیشتری حین رابطه جنسی خواهند داشت. همچنین با توجه به این که دست‌ها در این روش آزاد است، شرکای جنسی بهتر می‌توانند با لمس بدن همدیگر میزان تحریک پذیری را افزایش دهند و تکنیک هایی برای ارگاسم شدید را استفاده کنند.

۳. داگی استایل (Doggy Style)

داگی استایل یکی دیگر از پوزیشن های مناسب برای رابطه جنسی با زنان دارای اضافه وزن است. مردهایی که دارای اضافه وزن هستند و شکم بزرگی دارند، ممکن است هنگام استفاده از این پوزیشن برای رابطه جنسی دچار مشکل شوند. از این رو به این افراد توصیه می‌شود روش دیگری را برای انجام این کار مد نظر داشته باشد.
در پوزیشن داگی استایل زن به صورت چهار دست و پاست و مرد پشت او قرار می‌گیرد. در این پوزیشن رابطه جنسی، وزن زن و مرد به دیگر شریک جنسی فشار نمی‌آورد. با توجه به این که در پوزیشن داگی استایل دست‌های مرد آزاد است، امکان تحریک زن حین رابطه افزایش پیدا می‌کند.

۴. رابطه از پشت با خوابیدن کنار هم (Side-by-Side Rear Entry)

اگر به دنبال پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق هستید که همسر آن‌ها اندامی متناسب دارد، یکی از بهترین گزینه‌ها رابطه‌ای است که در آن زن در قسمت جلو قرار دارد و مرد پشت او می‌خوابد. در این نوع رابطه جنسی باید زن و مرد به نحوی کنار هم قرار بگیرند که دخول راحت باشد. مرد می‌تواند قسمت‌های حساس زن مانند سینه‌ها را در این نوع پوزیشن لمس کند تا تحریک پذیری وی بیشتر شود و رابطه لذت بیشتری برای وی داشته باشد.

۵. پوزیشن ایستاده پریتزل (The Standing Pretzel)

اگر برای برقراری رابطه جنسی با خانم دارای اضافه وزن مشکل دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم پوزیشن ایستاده پریتزل را امتحان کنید. در این پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق، زن روی لبه تخت قرار می‌گیرد و یکی از پاهایش را روی شانه مرد و دیگری را در سمت دیگر بدن وی قرار می‌دهد.

۶. استفاده از مبل برای رابطه جنسی (Sofa Seduction)

یکی از روش‌های جذاب که برای رابطه جنسی با زنان چاق می‌توانید از آن استفاده کنید، پوزیشن استفاده از دسته مبل است. در این حالت زن به حالت نیمه خوابیده روی دسته مبل قرار می‌گیرد و مرد در پشت سر او قرار دارد. وزن زن در این رابطه روی مبل می‌افتد و نگرانی از بابت این که حین رابطه فشاری به طرف مقابل وارد نشود نخواهد داشت.

سخن آخر

خانم‌هایی که دارای اضافه وزن هستند در بیشتر مواقع برای رابطه جنسی مشکل دارند. این موضوع سبب شده که برخی از افراد دارای اضافه وزن به طور کامل از برقراری رابطه با همسرشان اجتناب کنند. برای برقراری رابطه جنسی با زن‌های دارای اضافه وزن پوزیشن‌های مختلفی وجود دارد. انتخاب یکی از این پوزیشن ها به شما کمک می‌کند رابطه‌ای جذاب و هیجان انگیز با شریک زندگی‌تان داشته باشید و بابت اضافه وزنی که دارید خودتان را از رابطه محروم نکنید.
مطالعه مقاله‌ بازی با همسر برای ایجاد تنوع در زناشویی به شما کمک می‌کند که رابطه‌ای همیشه گرم و صمیمی با شریک زندگی‌تان داشته باشید و هرگز رابطه شما دچار یکنواختی نشود. لطفا سوالات و دیدگاه‌های خود را در این زمینه از طریق بخش «ارسال نظر» با ما و سایر خوانندگان در میان بگذارید.

برگرفته از: sexinfo.soc.ucsb و askmen

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه سلامت جنسی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

مایکروسافت بزرگ‌ترین حمله DDoS تاریخ را با ترافیک 3.47 ترابایت بر ثانیه متوقف کرده است