انواع مدل سر آستین و آستین مانتو و لباس مجلسی و اداری


انواع مدل سر آستین و آستین مانتو و لباس مجلسی و اداری مدل سر آستین و آستین برای مانتو زنانه و دخترانه از انواع مدلهای کلوش تا کیمونو و رگلان و پاپیون دار را در این بخش از سایت حرف تازه برای شما آماده کردیم تا برای دوخت و انتخاب آخرین طرح ها و مدلهای […] نوشته انواع مدل سر آستین و آستین مانتو و لباس مجلسی و اداری اولین بار در مجله اینترنتی حرف...

انواع مدل سر آستین و آستین مانتو و لباس مجلسی و اداری

مدل سر آستین و آستین برای مانتو زنانه و دخترانه از انواع مدلهای کلوش تا کیمونو و رگلان و پاپیون دار را در این بخش از سایت حرف تازه برای شما آماده کردیم تا برای دوخت و انتخاب آخرین طرح ها و مدلهای روز دنیا بهترین را برای خود سفارش و بدوزید.

البته در وحله اول انتخاب آن ها بستگی به سبک مانتو و سلیقه و مناسبت پوشش آن دارد.

مدل سر آستین و مچ مانتو با تور و حریر

مدل مچ و سر آستین مانتو

آستینهای کلوش و پاپیون دار و همچنین گیپور و کلوش امسال طرفداران زیادی دارد و انصافا نیز بسیار شیک و فانتزی می باشد و استایل لاکچری و ظاهری با کلاس به شما می بخشد.

مدل مچ استین حریر کار شده برای مانتو مجلسی

جدیدترین مدل آستین مانتو

انواع آستینهی کیمونو، آستینهای پفی و آستینهای رگلان انتخاب خوبی برای مانتو هستند که با توجه به سلیقه خود آنرا سفارش دهید.

مدل آستینهای مانتو دخترانه

مدل سر آستین مانتوی مجلسی

در برخی دیگر از مدل های مچ مانتو برای جذابیت بیشتر آستین مانتو از وسایل تزیین کننده نظیر سنگ های تزیینی و مرواریدهای تزیینی و … استفاده می شود که این مدل آستین ها برای مانتوهای مجلسی مناسب تر هستند.

البته مدل مچ برای مانتوهای اداری و رسمی بهتر است که مچ دار و دگمه ای باشد و در ناحیه مچ تنگ و با ددگمه مهار شود تا برای انجام کاهدی روزانه و اداری و رفت آمد راحتتر به کارهای خود برسید .
زیرا آستینهای کلوش و یا گشاد باعث ایجاد مزاحمت شده و نمی توانید کارهای خود را به آسودگی انجام دهید.

مدل سر استین دکمه دار و باکلاس

مدلهای جدید زیادی با تنوع گوناگون اکنون در تولیدی ها و مزون ها دوخته می شود که بسیار فانتزی و شیک هستند و شما می توانید با توجه به مراسم و یا مکانی که در ان حضور خواهید داشت انها را انتخاب کنید

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه مدل مانتو و پالتو

جدیدترین مدل های لباس مجلسی پوشیده و با حجاب