بیوگرافی و عکس های عسل قرایی بازیگر


بیوگرافی و عکس های عسل قرایی بازیگر عسل قرایی بازیگر خردسال را در بیوگرافی کامل هنری و شخصی و عکس های خانوادگی و آدرس اینستاگرام و سوابق فیلم و سریال و عکس های خانواده و آثار فیلم  و سریال بازیگر فیلم سرکوب را مشاهده کنید بیوگرافی عسل قرایی قرایی بازیگر ایرانی متولد 1 دی ماه […] نوشته بیوگرافی و عکس های عسل قرایی بازیگر اولین بار در مجله اینترنتی...

بیوگرافی و عکس های عسل قرایی بازیگر

عسل قرایی بازیگر خردسال را در بیوگرافی کامل هنری و شخصی و عکس های خانوادگی و آدرس اینستاگرام و سوابق فیلم و سریال و عکس های خانواده و آثار فیلم و سریال بازیگر فیلم سرکوب را مشاهده کنید

بیوگرافی عسل قرایی

قرایی بازیگر ایرانی متولد ۱ دی ماه ۱۳۸۷ در تهران در یک خانواده چهار نفره به دنیا آمده و دارای یک برادر است و طرفدار تیم پرسپولیس بوده و بشدت پرسپولیسی می باشد

سال شروع بازیگری

وی از کودکی بازیگری را شروع کرده و از دورات قبل از مدرسه وارد عرصه هنر شده است.

شروع حرفه ای در عرصه هنر او از ۶ سالگی بوده و در آثاری همچون سرکوب، ماموریت غیرممکن، بانوی سردار، لالا کن، ناهید، دزد و پری حضور داشته است‌.
او اولین بار در فیلم دزد و پری ،به کارگردان این فیلم معرفی شد و در ۶ سالگی نقشی بسیار درخشان و دیالوگ گویی مسلطی را اجرا کرد

این بازیگر خردسال دیروز و نوجوان امروز با اینکه سالهاست در زمینه سینما فعالیت دارد ، اما از تحصیل باز نمانده و برای جبران غیبت های مدرسه و عقب ماندن از درس ها و زمانی که عسل در یک فیلم برای بازیگری انتخاب می‌شود معلمی نیز کنار اوست تا از درس‌هایش عقب نماند و بتواند درسش را هم بخواند.
او در سال ۹۷ و ۹۶ بسیار پرکار بوده و در چهار سال اخیر ۶ کار فیلم و سریال بازی کرده که جدیرترین این آثار سریال بانوی سردار و فیلم سرکوب می باشد.

بازیگر نقش خاتین در سریال بانوی سردار

عسل در این مجموعه نقش خاتین را بازی میکند که یکی از نقش های موثر است و به گفته مادرش او سختی زیادی را برای ایفای این نقش متحمل شده‌ است.

وی در این پروژه اسب سواری نیز آموخته و نقشی بسیار متفاوت را در این مجموعه تاریخی ایفا کرده است.

اینستاگرام عسل قرایی

پیج وی با آیدی asalgharaei فعال است و تصاویر بیشتر را در پیج شخصی وی دیدن کنید

عسل قرایی و پدرش

آرزوها و اهداف

یکی از آرزوهای عسل خانم این است که سالن‌های سینمای مخصوص کودکان وجود داشته باشد و فیلم‌های مربوط به کودک در این سینماها نمایش داده شود.

او در فیلم ماموریت غیر ممکن نقش دختر پژمان بازغی را بازی کرد.

او میگوید: من به بازیگری علاقه دارم و حتما این کار را دنبال می‌کنم. بعد از فیلم سرکوب پیشنهاد بازی در فیلم کوتاه و یک سریالی بود که به‌خاطر تردد بین شمال و تهران نتوانستم در آن سریال حضور پیدا کنم.

اوقات فراغت و سرگرمی ها

وی اوقات فراغتش را به مرور درس های عقب افتاده اش میپردازد و در کلاس های فن بیان و بازیگری اساتید بزرگ شرکت میکند تا تجربیات زیادی در زمینه بازیگری بیاموزد.
گاهی نیز به تفریح با دوستانش میپردازد

عکس های عسل قرایی

در ادامه چند تصویر شخصی و هنری از این بازیگر خردسال را مشاهده کنید

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه چهره‌های هنری


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
این سلبریتی های معروف عزیز ایرانی ها هستند / از هدیه تهرانی تا باران کوثری !