درگیری جنجالی هنگام برگزاری مسابقات بدنسازی کرج / برادر روح الله داداشی چه کرد؟ + عکس و فیلم


درگیری جنجالی هنگام برگزاری مسابقات بدنسازی کرج / برادر روح الله داداشی چه کرد؟ + عکس و فیلم

رکنا: قائله درگیری جنجالی یکی از مربیان با داوران و برگزار کنندگان مسابقات بدنسازی کرج با دخالت علی داداشی پایان یافت.

به گزارش رکنا، درگیری زمانی آغاز شد که مربی یکی از بدنسازان به رای داوران اعتراض و شروع به فحاشی و درگیری فیزیکی با عوامل برگزار کننده این مسابقات کرد.

به گزارش خبرنگار رکنا، این قائله با دخالت علی داداشی - برادر مرحوم روح الله داداشی - پایان یافت و مربی معترض سالن ترک کرد.

مسابقات قهرمانی استان البرز موسوم به البرز کلاسیک جمعه گذشته یعنی هشتم شهریور ماه در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد که البته با استقبال قابل توجهی نیز از طرف علاقمندان به این رشته ورزشی همراه بود.

این مسابقه البته میزبان جمع کثیری از قهرمانان نامدار کشورمان هم بود. در تصویر بالا علی داداشی، برادر مرحوم روح الله داداشی را مشاهده می فرمایید در کنار سردار حمید حیدرخانی رییس هیات پرورش اندام البرز و البته استاد حجت محمدی از معماران اصلی پرورش اندام کشورمان.

یکی از اتفاقات عجیب این مسابقه اما در رشته فیزیک رخ داد؛ جایی که مربی یکی از ورزشکاران از چهارم شدن شاگرد خود عصبانی شده و حتی برای دقایقی مسابقه را متوقف کرد.

تجلیل از قهرمانان نامدار کشورمان اما یکی از اتفاقات مبارک مسابقات بدنسازی استان البرز بود. محسن صمدی و مرتضی اویسی قهرمانان سابق ایران و جهان دو تن از این بزرگان بودند که توسط سردار حیدرخانی از آن ها تجلیل شد.

در لابه‌لای نمایش بدنسازان جوان، میان برنامه های جذاب و شادی نیز برای حاضرین در سالن ترتیب داده شده بود. نواختن موسیقی جنوبی یکی از جالب ترین این برنامه ها بود.

یکی از زیباترین صحنه های این مسابقه اما در جایی رقم خورد که وحید اکبرزاده سرمربی تیم ملی کشورمان با حجت محمدی معمار و مربی قدیمی پرورش اندام کشورمان با یکدیگر روبرو شدند. اکبرزاده که از دیدار مربی قدیمی خود به وجد آمده بود بوسه ای بر دستان محمدی زد که قاب نامدگار آن را در تصویر بالا مشاهده می فرمایید.

تصویر تماشایی بالا اما مربوط به فیگور شکم ورزشکاران رشته بادی کلاسیک است که به زیبایی هرچه تمام تر توسط عکاس خبرگزاری رکنا ثبت شده است.

سعید براتی داور پر آوازه کشورمان هم یکی از داوران مسابقات بدنسازی استان البرز و در واقع سر داور این رقابت بود.

مربیان زحمتشکش استان البرز نیز پا به پای قهرمانان در این مسابقه شرکت کرده بودند. تصویر بابا یکی از این مربیا ن را می بینند که در کنار شاگرد خود، پس از کسب مدال در بک استیج این مسابقات مشاهده می فرمایید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
بيشترين بازديد امروز در گروه ورزشی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
برهنه بازی ریحانه پارسا در فیلم ترکیه ای / هم آغوشی با بازیگر پیر ! + عکس