رنگ موی زیتونی و انواع ترکیب رنگ های آن به همراه تصاویر این رنگ موی محبوب


رنگ موی زیتونی از انواع مدل رنگ موهایی است که باعث می شود رنگ موهای شما زیبا و طبیعی تر به نظر برسد بنابراین اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید رنگ مویی جذاب و بی نظیر داشته باشید بهتر است از این رنگ زیبا برای رنگ کردن...

رنگ موی زیتونی از انواع مدل رنگ موهایی است که باعث می شود رنگ موهای شما زیبا و طبیعی تر به نظر برسد بنابراین اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید رنگ مویی جذاب و بی نظیر داشته باشید بهتر است از این رنگ زیبا برای رنگ کردن موهای بلند و کوتاه خود استفاده نمایید.

فرمول های ترکیبی رنگ موی زیتونی

رنگ کردن موها یکی از بهترین روش ها برای ایجاد تغییرات مثبت در ظاهر خانم ها می باشد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب مدل رنگ موی خود حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید. در ادامه فرمول های ترکیبی رنگ موی زیتونی به همراه مدل هایی از این رنگ موی زیبا را مشاهده خواهید کرد.

۱. فرمول ترکیبی رنگ مو زیتونی بدون دکلره

ابتدا موهایتان را به کمک رنگ مو ۰۰۰ یا E20 روشن نمایید که برای روشن کردن موها باید رنگ مو ۰۰۰ یا E20 را با اکسیدان نمره سه مخلوط کنید و ترکیب رنگ مو را به ساقه موها بزنید و بعد از ۲۰ دقیقه مکث موهایتان را به کمک نرم کننده بشویید سپس رنگ های زیر را با یکدیگر ترکیب نمایید و به موهایتان بزنید :

رنگ موی زیتونی یا همان رنگ موی M با شماره های ۵ و ۹۰ و ۰.۱ و ۱۰ واریاسیون نقره ای واریاسیون سبز اکسیدان شماره دو : به اندازه دو برابر رنگ مو ۳۰ دقیقه مکث

۲. رنگ مو زیتونی تیره

این مدل رنگ مو برای خانم ها با رنگ پوست روشن و شاداب انتخابی مناسب محسوب می شود. برای این مدل رنگ مو ابتدا همه موهایتان را دکلره نمایید و برای رنگساژ کردن نیز از رنگ مو شماره ۶.۲ با مارک دلخواه خود استفاده نمایید و رنگ مو را با ۲۰ سی سی اکسیدان ۶ درصد و ۴۰۰ سی سی آب مخلوط نمایید و بعد از گذشت ۲۰ دقیقه موهایتان را به خوبی بشویید.

۳. رنگ مو زیتونی روشن با مش زیتونی

ابتدا موهایتان را دکلره کنید و به پایه ۸ برسانید سپس رنگ موی شماره ۸.۲ یا M8 را با ۴۰ سی سی اکسیدان ۶ درصد و ۲۰ سی سی آب ترکیب نمایید و مخلوط این رنگ مو را به موهای خود بزنید.

۴. رنگ مو زیتونی دودی

فرمول شماره یک

۶۰ میل رنگ مو دودی شماره ۶ ۳۰ میل رنگ موی خاکستری ۵ سانت واریاسیون دودی ۱۰ سانت واریاسیون نقره ای

فرمول شماره دو

ابتدا موهایتان را به پایه دکلره ۷ برسانید سپس برای رنگساژ کردن موها به میزان ۱/۳ تیوپ از رنگ موهای های شماره ۶.۱۱ و ۵.۳ و ۶.۲ را به همراه اکسیدان ۶ درصد ترکیب نمایید. توجه داشته باشید که نسبت اکسیدان به رنگ مو باید یک به دو باشد.

۵. رنگ مو مش زیتونی دودی

ابتدا موها را به پایه دکلره ۹ برسانید سپس برای رنگساژ کردن موها ۱/۴ تیوپ از رنگ موهای ۸.۱۱ و ۸.۲ را به همراه اکسیدان ۶ درصد ترکیب نمایید که نسبت رنگ مو به اکسیدان ۲ به ۱ می باشد.

۶. رنگ مو مش زیتونی کرم

پایه دکلره ۹ رنگ موی ۹.۲ یا ۱۱.۲ اکسیدان ۶ درصد

۷. رنگ مو زیتونی قهوه ای

رنگ موی زیتونی شماره ۶ : ۷۰ میل اکسیدان شماره ۲ واریاسیون سبز : ۱۰ سانت رنگ مو زیتونی شماره ۵ : ۳۰ میل رنگ موی دودی شماره ۶ : ۳۰ میل

۸. رنگ مو زیتونی طلایی

دکلره پایه ۷ رنگ موی شماره ۷.۰۳ پرفکت + ۱۲ : نصف تیوپ رنگ موی شماره ۶.۲ کمند : ۱/۲ تیوپ اکسیدان ۶ درصد : ۴۰ سی سی آب : ۲۰ سی سی

۹. رنگ مو مش زیتونی طلایی

دکلره پایه ۹ رنگ موی شماره ۹.۰۳ پرفکت : ۱/۴ تیوپ رنگ موی شماره ۸.۲ : ۱/۴ تیوپ اکسیدان ۶ درصد : به نسبت ۲+۱

مدل های رنگ موی زیتونی زنانه و دخترانه

رنگ موی زیتونی مانند رنگ مو عسلی و رنگ مو قهوه ای و رنگ مو نسکافه ای جزء رنگ موهای پرطرفدار است که در انواع طیف های مختلف تیره و روشن موجود می باشد و شما می توانید با توجه به رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری تان رنگ مویی مناسب را از بین این طیف های مختلف انتخاب نمایید.

این مدل رنگ مو علاوه بر اینکه طبیعی به نظر می رسد باعث می شود تا شینیون موهای شما زیبا و جذاب تر شود و علاوه بر این رنگ مو زیتونی برای خانم ها در رده سنی مختلف انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شود. در ادامه توجه شما را به چند مدل رنگ مو زیتونی جلب می کنیم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

رنگ مو زیتونی زنانه

رنگ موی زیتونی روشن

رنگ مو دخترانه

رنگ مو شیک زیتونی

رنگ مو زیتونی زنانه

رنگ مو شیک زیتونی

رنگ مو زنانه زیتونی

مدل رنگ مو

رنگ مو دخترانه زیتونی

مدل رنگ موی دخترانه

رنگ مو زیتونی تیره

رنگ مو زیبا و شیک زیتونی

رنگ مو زیتونی روشن

مدل رنگ مو زیتونی

رنگ مو شیک زیتونی

رنگ مو زنانه زیتونی

رنگ مو زیتونی خاکستری

مدل رنگ موی زنانه

رنگ موی دخترانه

رنگ مو زیتونی شیک و جذاب

در این مطلب انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی زیتونی و مدل هایی از این رنگ مو را گردآوری کردیم که امیدواریم شما همراهان گرامی بتوانید با توجه به فرمول های ذکر شده رنگ مویی شیک و بی نظیر را برای خود انتخاب نمایید و تغییرات مثبتی را در رنگ مو و ظاهر خود ایجاد نمایید.

منبع : آرگا
بيشترين بازديد امروز در گروه آرایش و سلامت مو


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location