رنگ موی پوست پیازی؛ فرمول‌های رنگ و ترکیب‌ها


رنگ موی پوست پیازی؛ فرمول‌های رنگ و ترکیب‌ها

رنگ موی پوست پیازی رنگ مویی جذاب و خاص است که می‌تواند برای خانم‌های مدگرا و به‌روز انتخاب مناسب و ایده آلی محسوب شود و تغییرات مثبتی را در ظاهر آن‌ها ایجاد کند.


ستاره | سرویس آرایش و زیبایی - امروزه رنگ مو‌های فراوانی وجود دارد و ترکیب رنگ مو‌های متفاوتی مد می‌شود. اما باید به این مسئله توجه کرد که علاوه بر رنگ مو نحوه صحیح رنگ کردن مو و ترکیبات درست رنگ هم در زیبایی مو‌ها تاثیر زیادی دارد. رنگ موی پوست پیازی، رنگ صورتی چرک است که جزو رنگ مو‌های فانتزی محسوب می‌شود. با کمک این رنگ مو شما می‌توانید تغییرات مثبتی را در رنگ مو‌های خود ایجاد کنید و متفاوت‌تر از همیشه و با چهره‌ای جذاب به نظر برسید. در این مطلب فرمول ترکیبی رنگ موی پوست پیازی به همراه مدل‌هایی از این رنگ موی شیک و زیبا را مشاهده خواهید کرد.آنچه در این مطلب آمده است:
فرمول رنگ موی پوست پیازی رنگ موی پوست پیازی به صورت آمبره فرمول انواع ترکیب رنگ پوست پیازی مدل‌های متنوع

فرمول رنگ موی پوست پیازی

برای به دست آوردن رنگ پوست پیازی روی موهایتان باید ابتدا مو‌های خود را دکلره کنید و به پایه‌ی ۸ برسانید. سپس از ترکیب زیر استفاده نمائید.
رنگ موی شماره ۷.۱: نصف تیوپ رنگ موی شماره ۸.۵: ۱/۴ تیوپ رنگ موی شماره ۷.۶۷: ۵ سانت رنگ موی شماره ۶.۴۵: ۲ سانت اکسیدان ۶ درصد

بیشتر بدانید: روش دکلره کردن مو و آشنایی با پایه های دکلره

رنگ موی پوست پیازی به صورت آمبره

اگر فقط دوست دارید انتهای موهایتان به رنگ پوست پیازی باشد یعنی خواستار آمبره پوست پیازی هستید می‌توانید انتهای مویتان را دکلره - معمولا پایه‌ی ۸ - کرده و سپس پودر دکلره رنگی صورتی چرک یا یاسی را با اکسیدان ۶ درصد و واریاسیون بنفش مخلوط کنید و پس از گذشت مدت زمان نیم ساعت موهایتان را با آب شسته، سپس یک بار هم با شامپو موی تثبیت رنگ آن را بشویید.

فرمول انواع ترکیب رنگ پوست پیازی

توجه داشته باشید که این ترکیب‌ها از رنگ‌ موهای فانتزی به حساب می‌آیند و شما بعد از ۱۰ دقیقه باید مدام آن‌ها را چک کنید و زمانی که به تناژ دلخواه شما رسید مو‌ها را با آب ولرم شستشو دهید.

۱. رنگساژ مو به رنگ پوست پیازی دودی

برای رنگساژ دودی پوست پیازی میتوانید از فرمول زیر استفاده کنید:

رنگ مو بلوند دودی روشن شماره ۸.۱ به اندازه ۱۰ سانتی متر رنگ مو قهوه‌ای متوسط با شماره ۴.۶ به اندازه ۱۰ سانتی متر واریاسیون دودی به اندازه ۱۰ سانتی متر ۳۰ سی سی اکسیدان شماره ۱

بیشتر بدانید: رنگساژ مو؛ آموزش رنگساژ کردن با انواع فرمول رنگساژ


۲. رنگ موی مرجانی پوست پیازی

برای این رنگ نیز باید روی مو‌ها پایه ۸ دکلره زده شود.

رنگ قرمز ماگما دنی وان: ۴۰ میلی لیتر بلوند سوئدی: ۴۰ میلی لیتر واریاسیون بنفش: ۱ بند انگشت رنگ موی مسی پایه ۶: ۲۰ میلی لیتر اکسیدان ۶ درصد


۳. رنگ موی پوست پیازی شکلاتی

برای این رنگ مو شما نیاز دارید با استفاده از دکلره، پایه مو را به ۹ یا ۱۰ برسانید و سپس تمام مواد زیر را با هم مخلوط کنید.

رنگ موی کاکایویی ۸: ۴۰ میلی‌متر رنگ موی شکلاتی ۸: ۴۰ میلی‌متر رنگ موی پوست پیازی روشن: ۲۰ میلی‌متر واریاسیون بنفش: ۵ سانتی‌متر


۴. رنگ موی پوست پیازی شامپاینی

شرط لازم برای به دست آوردن این رنگ این است که مو‌های شما در پایه روشن حدودا پایه ۹ قرار گرفته باشد. رنگ موی شامپاینی هم از رنگ‌های مد روز است.

رنگ موی پوست پیازی ۷: ۳۰ میلی‌متر رنگ موی شامپاینی: ۳۰ میلی‌متر رنگ موی صدفی: ۳۰ میلی‌متر رنگ موی ماهگونی ۶ چهارسانت


۵. هایلایت ماهگونی پوست پیازی

برای این رنگ ابتدا باید ریشه‌ی مو‌ها را با رنگ ماهاگونی ۵ و رنگ بنفش ۴.۲۰ را رنگ کنید و سپس برای ایجاد هایلایت‌های پوست پیازی قسمت‌های مد نظر خود را انتخاب کرده، به پایه‌ی ۹ دکلره برسانید و سپس از ترکیب زیر استفاده نمائید.

رنگ موی پوست پیازی نصف تیوپ ۱ نخود بنفش ۱ نخود ماهاگونی

همچنین بخوانید: انواع رنگ موی ماهگونی با فرمول ترکیبی

مدل‌های متنوع رنگ موی پوست پیازی

در ادامه تصاویری از انواع مدل مو با رنگ پوست پیازی را مشاهده خواهید کرد.


سخن پایانی

برای نگهداری از مو‌ها با رنگ‌های اینچنین که رنگ مو‌های فانتزی است؛ باید مو‌های خود را در فواصل زمانی کوتاه ترمیم کنید. همچنین توجه داشته باشید اگر می‌خواهید مدت زمان بیشتری این رنگ را روی مو‌های خود داشته باشید، با آب خیلی داغ مو‌ها را نشویید و از سشوار و اتوی مو کمتر استفاده کنید.

در آخر امیدواریم این مدل رنگ مو مورد توجه‌تان قرار بگیرد و بتوانید با کمک ترکیبات بالا تغییرات دلخواه را در رنگ مو‌های خود ایجاد کنید. پیشنهاد می‌کنیم با رنگ موی آتشی که یک رنگ موی فانتزی مناسب پاییز است نیز در ستاره آشنا شوید.بيشترين بازديد امروز در گروه آرایش و سلامت مو


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
عکسی عجیب از پرمو ترین مرد جهان که 98 درصد بدنش از مو پوشیده شده است!!