20 نمونه متن تقدیرنامه اداری مرتبط با سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف


20 نمونه متن تقدیرنامه اداری مرتبط با سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف

متن تقدیرنامه اداری باید با توجه به مخاطب آن نگاشته شود. برای مثال متن‌های تقدیرنامه فرهنگی-هنری، تقدیرنامه رسمی آموزش و پرورش، تقدیر از مدیران نمونه، متن تقدیرنامه بازنشستگی و متن‌های تقدیرنامه پژوهشی، ورزشی و حراست با یکدیگر متفاوت است.

سرویس سرگرمی - توجه به خدمات شایسته سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف، اعم از خصوصی یا دولتی و بها دادن به تلاش‌های آن‌ها، نقش چشمگیری در بهبود عملکرد سازمان‌ها و افراد دارد. یکی از نشانه‌های این توجه، اهدای یک تقدیرنامه است. البته توجه داشته باشید که در انتخاب و نگارش متن تقدیرنامه باید وسواس بسیاری به خرج دهید، برای این منظور می‌توانید متن‌هایی که در این مطلب گردآوری کرده‌ایم را بخوانید و از آن‌ها الهام بگیرید. پس با ما همراه باشید.
آنچه در این مطلب می‌خوانید:
متن تقدیرنامه اداری در زمینه فرهنگی و هنری
متن تقدیرنامه در زمینه آموزش و پرورش
متن تقدیرنامه از مدیران نمونه
متن تقدیرنامه از حراست
متن تقدیرنامه در زمینه بازنشستگی
متن تقدیرنامه در زمینه پژوهشی
متن تقدیرنامه در زمینه ورزشی
 

متن تقدیرنامه اداری در زمینه فرهنگی و هنری

به نام خدا
برادر بزرگوار جناب آقای……………
مدیر کل محترم موسسه فرهنگی……………..
با سلام و تحیّات
به پاس خدمات ارزشمند جناب عالی در پشتیبانی از فعالیت‌های ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز در آن حوزه و کسب رتبه شایسته تقدیر در میان موسسات فرهنگی در اجلاس سراسری ………. درسال ………. از شما صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نمائیم.
توفیق روزافزون همراه با سلامتی و سعادتمندی شما را از درگاه پروردگار مسئلت داریم. امید است تلاش‌های خالصانه شما و همکاران محترمتان مورد پذیرش درگاه خداوند قرار گیرد.

ستاد برگزاری اجلاس ……….
 
¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶
 
به نام خدای هنر آفرین
هنرمند گرامی جناب آقای...
مدیر مسئول محترم آموزشگاه ...
راز و رمز پویای هنر و کشف معانی بدیع و تجلی جلوه‌های شهودی معرفت کیمیایی است که آسمان هنر به برکت سیما و سیره‌ی نورانی نبی مکرم صلی الله علیه و آله و سلم، انسان دربند خاک را به معراج حضور می‌خواند؛ و چه خرم هنری که از چشمه‌ی معارف سیراب شود و چه زیبا هنری که قبای پرنیانش به عطر و بوی گلستان محمدی معطر شود و چه معماری باشکوهی، بنایی که سنگ هویت و فرهنگ آن ریشه درمدینه النبی بیابد؛ و امروز کاخ آباد هنر به سروش معنوی و مفهوم پیام او بیش از پیش محتاج است و این جشنواره نیز با نام پیامبر اعظم همانا نقطه حضور پربرکت در چنین فضایی است.
باشد که اهل هنر به پاسداشت آن کانون رحمت و وحدت، سراپرده دار نقشی از رهپویی صراط او باشند.
ستاد برگزاری نخستین جشنواره تولیدات هنری ………. با اهداء این لوح، مراتب سپاس خود را از مشارکت و همدلی شما دراین جشنواره اعلام می‌دارد.

مدیر کل دفتر ………
 
¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶
 
بسم الله الرحمن الرحیم
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
جناب آقای...
مسئول کمیته فرهنگی و هنری...
درآستانه سالروز افتخار آمیز ورود به دهه چهارم انقلاب اسلامی و آغاز دهه عدالت و پیشرفت، ملت شریف ایران اسلامی با اتکال به فضل الهی، حماسه‌ای پایدار و ماندگار را در سی امین سالگرد حیات طیبه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای جهانیان به نمایش گذاردند.
در این راستا با بهره‌گیری از ظرفیت‌های گسترده و نهفته در ذات هنر برای انتقال مفاهیم ارزشی و دستاورد‌های والای انقلاب اسلامی، تلاش برای خلق آثاری بدیع، جذاب و فاخر هنری در سی امین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی وجهه همت اصحاب هنر قرار گرفت که به بار نشستن آن مرهون تلاش جمعی در جهت تقویت حضور تحول آفرین در عرصه معرفی هنرمندان انقلاب اسلامی و دستاورد‌های آن بود که حمایت و همکاری مجدانه حضرت عالی و همکاران محترمتان موجبات دلگرمی هنرمندان عزیز حوزه‌های مختلف را فراهم ساخت.
به این وسیله ضمن قدردانی از همکاران شایسته حضرت عالی و اعلام مراتب تقدیر و تشکر، مزید توفیقات روزافزونتان را از درگاه حضرت احدیت مسئلت می‌نماید.

معاون امور هنری رئیس ستاد
 
¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶
 
∗ متن تقدیرنامه اداری ∗
 

متن تقدیرنامه اداری در زمینه آموزش و پرورش

بسمه تعالی
«و من یوت الحکمه فقد اوتی خیرا کثیرا» بقره ۲۶۹

به هر کس که دادار حکمت بداد در رحمت و لطف بر او برگشاد

ریاست توانمند و سخت کوش اداره‌ی آموزش و پرورش شهرستان ...... جناب آقای ......
آموزش و پرورش به عنوان نمادی از توسعه‌ی دین محور و علم معنویت گرا توانسته است در بخش‌های مختلف علمی، عملی، فرهنگی و معرفتی پاسخ گوی آرمان‌های مادی و معنوی ملت بزرگ ایران باشد.
از اینکه، جهت بهبود وضعیت آموزش و پرورش به انگیزه‌ی معرفت افزایی و تربیت خواهی به ترویج علم ورزی و شناخت صحیح ارزش ها‌ی انسانی و اسلامی؛ عالمانه، مدبرانه و مقتدرانه جهت ارتقای جایگاه آموزش و پرورش شهرستان ..... اهتمام ورزیدید، تشکر نموده و به پاس این حرکت مطلوب و ارزشمند در کمال ارادت و محبت این لوح تقدیر، تقدیم محضر پرفیضتان می‌گردد.
امیداست، هم، چون گذشته با تدبیر هدفمند و هوشمندانه و اقدامات مسوولانه موجب تسهیل و تسریع فرآیند آموزشی و تربیتی فرزندان این مرز و بوم گردید.

بیان وصف تو گفتن نه حد امکان است چرا که وصف تو بیرون ز حد امکان است
 
 
¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶
 
بسمه تعالی
تقدیرنامه

هر آن کس خدمت جانان به جان کرد به گیتی نام خود را جاودان کرد
سپاس بیکران معبود را که گستره ملکوتی آموزش و پرورش به وجود معلمان فرهیخته‌ای متبرک گشته که از هر لحظه گرانمایه عمر، با تعهدی بی نظیر در مسیر پروراندن اندیشه و ایمان آینده سازان میهن بهره می‌جویند.
پیشکسوت گرانقدر: جناب آقای ...
سال‌ها خدمت صادقانه شما را در عرصه تعلیم و تربیت، تنها رضایت معبود، شایسته‌ترین پاداش است و چه پاداشی سزاوار‌تر و زیبنده‌تر از این.
ضمن آرزوی سلامت و تندرستی جنابعالی، از سال‌ها تلاش و همکاری دلسوزانه شما تشکر و قدردانی می‌گردد.
امید که گلستان جانتان همواره شاداب و معطر از لطف حق باشد.

………..
مدیر مجتمع …………..
 
¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶

بسمه تعالی

کس چو علی این در معنی نسفت آنچه علی در حق استاد گفت
بنده‌ی خود ساخت مرا اوستاد آن که یکی حرف به من یاد داد

همکار فرهیخته، جناب آقای....
همه‌ی پیشرفت‌های معنوی و مادی بشر ریشه در تربیت افراد دارد که از منبع زلال ایمان، معرفت، تعهد و ایثار معلم سیراب می‌شوند.
بدین وسیله از زحمات جناب عالی در پیشبرد اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در سال تحصیلی ۹۵-۱۳۹۴ تقدیر و تشکر می‌نماییم و به شکرانه همت والا و تلاش شکوهمندت این تندیس تقدیم می‌گردد.......

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ......

¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶
 
∗ متن تقدیرنامه اداری ∗
 

متن تقدیرنامه اداری از مدیران نمونه

به نام خدا
تقدیرنامه

مدیر عامل محترم شرکت صنایع ماشین‌های اداری
سلام علیکم
به این وسیله مراتب سپاس خود را ازتلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی درزمینه پیشبرد اهداف بهداشتی و ایمنی در محیط کار تقدیم می‌دارم.
از درگاه ایزد منان دوام عزت وسلامت، تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار درراستای دستیابی به اهداف عالیه بهداشتی، ارتقای کیفیت زندگی و نشاط ملت شریف و پرافتخار ایران و توسعه پایدار جمهوری اسلامی ایران را مسئلت دارم.

معاون بهداشتی شبکه ورئیس مرکز بهداشت

¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶
 
بسم الله الرحمن الرحیم
تقدیرنامه
مشاور وزیر ………. در امور زنان و خانواده
«لیس للانسان الا ماسعی»
مدیر عامل محترم شرکت....
تلاش و همت والای مدیریت و کارکنان آن شرکت موجب کسب عنوان واحد نمونه تحقیق و توسعه ممتاز طی سال ………… در سطح استان گردید؛ لذا بدین وسیله به پاس این زحمات ارزنده از جنابعالی، مدیر و کارشناسان شاغل دربخش تحقیق و توسعه آن شرکت تقدیر و تشکر می‌گردد.
امید آنکه در راه اعتلای صنعت کشور اسلامی مان بیش از پیش موفق و مؤید باشید.
 
¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶
 
به نام خدا
تقدیرنامه

«والله ذو فضل عظیم»
۱۷۴ آل عمران
خدا صاحب فضل بی انتهاست کند فضل و رحمت به هرکس که خواست
 
رئیس امور بازنشستگی ……….
مدیریت افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن رابرعهده‌ی کسانی قرارداده که با عمل خالصانه‌ی خویش در مسیر خشنودی و رضایت مردم گام برمی دارد.
حضور مدیر مجرب و متعهد جناب آقای / سرکار خانم ……………………………….
به شکرانه‌ی توفیق و به پاسداشت همت وثیق حضرت عالی در اعمال مدیریت و اجرای بهینه‌ی امور، حاکمیت نظم و انضباط بر مجموعه‌ی تحت مدیریت، حسن خلق، تعامل سازنده با کارکنان، ایجاد جوی صمیمانه دربخش تحت مدیریت، درک بالا نسبت به مسایل کلان و راهبردی سازمان، خلاقیت، نوآوری، جدیت و قاطعیت در امور؛ این لوح تقدیر، تقدیم حضور ارجمندتان می‌گردد.
با امید به اینکه، با اتکا به خلاقیت و پژوهش و نوآوری و همگرایی، صداقت و شجاعت به عنوان نیروی خدمتگزار در سازمان، وسیله‌ی تقرب و توسل به ایزد یکتا باشید و تعالی کشور عزیزمان را میسر سازید.
«ذلک خیرواحسن تاویلا» نسا ۵۹

که این کار بهتر بود در صفت سرانجام آن هست خوش عاقبت
 
 
همچنین بخوانید: ۲۰ متن تشکر رسمی از رئیس
 

متن تقدیرنامه اداری از حراست

به نام خدا
تقدیرنامه
 
ریاست محترم حراست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جناب آقای ....
با عنایت به تلاش‌ها و خدمات صادقانه شما و نقش فعال و برجسته‌ای که در راستای پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی وتحقق ماموریت‌های محوله حراستی در سال ۱۳۹۵ در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایفا نموده اید حائز عنوان حراست برتر گردیده و بدینوسیله از جنابعالی صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نمایم.
امید استان در سایه توجهات حق تعالی و در پرتو ولایت، ولی عصر (عج) و بهره گیری از رهنمود‌های مقام معظم رهبری در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و اهداف سازمانی همواره موفق و پیروز باشید.

¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶
 
به نام خدا
تقدیرنامه
 
مدیریت محترم حراست دانشگاه جناب آقای...
خدمت صادقانه و افتخارآمیز، توفیقی است نصیب مردان بی‌ادعا، توانمند، حساس و شایسته که بی‌گمان، پاداش آن نزد قادر متعال همواره جاودانه خواهد بود و تقدیر از آنان برگ سبزی است نثار لیاقت، وظیفه‌شناسی، درایت، صلابت و ذکاوت این بزرگان خدوم عرصه تعلیم و تربیت.
بدین وسیله، تلاش‌های شبانه‌روزی و مجدانه شما همکار گرامی به عنوان مسئول برتر در عرصه حفاظت آزمون‌های سراسر و همکاری محترمتان در استان، که موجب سربلندی مجموعه نظام سنجش آموزش عالی و افزایش اعتماد و اطمینان عمومی به این مجموعه شد، را با اهدای این لوح ارج می‌نهیم.
امید است به یاری خداوند سبحان و در سایه توجهات حضرت بقیه‌الله الاعظم «عج»، همچنان در مسیر خدمت به جامعه علمی کشور و فرزندان آینده‌ساز این مرز و بوم موفق و منصور باشید.


∗ متن تقدیرنامه اداری ∗
 

متن تقدیرنامه اداری در زمینه بازنشستگی

بسمه تعالی
 
همکار ارجمند: جناب آقای...
چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری بیش از سی سال از بهترین سال‌های عمر خود را در سنگر خدمت گذاراندند و در جهت تحقق اهداف بانک، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همسنگران از جان و مال خود گذشتند و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران سپردند.
اکنون که به افتخار بازنشستگی نایل آمده‌اید شایسته است از زحمات بی دریغ مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت خدمت، تشکر و قدر دانی نموده و توفیق روز افزون شما و خانواده گران قدرتان را از درگاه احدیت مسئلت نمایم، امید است در پرتو عنایات حق، همواره در کلیه شئون زندگی موفق و مؤید باشید.

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل
 
¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶
 
متن لوح سپاس
بسمه تعالی
 
خواهر ارجمند و پرتلاش
سرکارخانم مهندس ......
بدینوسیله مراتب تجلیل و سپاس خود را از تلاش‌های ارزنده و سازنده جنابعالی در نظام بانکی کشور صادقانه ابراز می‌نماییم. بر این باوریم که بازنشستگی فصل تازه‌ای از حیات و آغازی برای زندگی با شیوه و ایده‌های نوین است. امیدواریم این دوران جدید از پر بارترین و با نشاط‌ترین مراحل زندگی پر ثمرتان باشد و در سایه سار امن الهی وجود ارزشمندتان همچون گذشته با تدبیر هدفمند و هوشمندانه و اقدامات مسئولانه در بخش‌های مختلف این مرزو بوم باشد. سعادتمندی و سیادت روز افزون شما و خانواده محترم را از خداوند متعال خواستاریم.....
 
مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات
 
¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶
 
بسمه تعالی
تقدیرنامه
 
همکار ارجمند جناب آقای ……………..
اکنون که پس از سال‌ها خدمت در راه توسعه شرکت پخش پگاه به افتخار بازنشستگی نایل آمده اید و چندین بهار از عمر گرانمایه خویش را صرف خدمت با صداقت در شرکت نموده اید، بر این باوریم بازنشستگی سرآغاز فصل نوینی از حیات پرثمر شماست. فصلی که به لطف خداوند سبحان در کنار خانواده محترمتان با شور ونشاط ایام را سپری نمائید.
امیدواریم در این گذار ما را از تجربیات ارزنده سال‌های کار و تلاش بهره‌مند ساخته و موجبات تعالی این سازمان با رهنمود‌های حضرتعالی فراهم آید.
سعادت، سربلندی، سلامت و سیادت روز افزون جنابعالی و خانواده مکرم را از پروردگار خواستاریم و با تقدیم این لوح، مراتب قدردانی و تقدیر خود را محضر پرافتخار جناب عالی تقدیم می‌نماییم......

مدیر عامل ............

 

همچنین بخوانید: ۶ متن تقدیر نامه روز معلم

متن تقدیرنامه اداری در زمینه پژوهشی

بسمه تعالی

همتی کن این جهان را باز ساز با نگاهی نو جهانی نو بساز
 
پژوهشگر برگزیده: …………….
از اینکه با نواندیشی و نوآوری به دانش، پژوهش، تولید علم و فهم عمیق، ارزش فوق العاده داده؛ و با پژوهش و ترویج روحیه‌ی علمی با ایجاد محیطی شفاف و پویا برای فعالیتی هماهنگ جهت تحقیق و مطالعه‌ی همه جانبه، نقش موثری را در تحقق ماموریت‌های پژوهش بر عهده داشته اید، سپاسگزاری می‌شود و این لوح تقدیردر چهارمین جشنواره پژوهشی حکیم شرق به عنوان پژوهشگر برگزیده سال ۱۳۹۵ تقدیم محضر شما می‌گردد. امید است با تدبرو با قابلیت‌های بالقوه و توانمندی‌های منابع انسانی، افق روشنی در تحقق چشم‌انداز آینده‌ی ایران پدیدار نمایید. همچنان پذیرای اندیشه‌های ناب و خلاقانه‌ی شما هستیم.

دکتر ...
معاون تحقیقات و فناوری
 
¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶
 
بسمه تعالی
تقدیرنامه

«ان ربک هو الخلاق العلیم»
حجر آیه‌ی ۸۶

اقتدار حقیقی یک ملت در گروی علم است، علم است که بقیه‌ی منابع و مایه‌های اقتدار را به کشور ارزانی می‌دارد. “مقام معظم رهبری”
پژوهشگر نوجوان، آینده ساز ایران ………
از اینکه با روند فعالانه، هوشیارانه و سامانمند برای کشف، تعبیر و بازنگری برخی پدیده ها، رخدادها، رفتار‌ها و فرضیه ها، هوشمندانه به راهکار‌های عملی و فناوری‌های علمی دست یافته اید؛ به پاس این موفقیت و پیروزی، این لوح تقدیر، تقدیم حضور پژوهشگرانه‌ی شما می‌گردد.
امید است، در سایه‌ی حضرت حق، با نوآوری، نواندیشی، ابتکار و ابداع همواره پیوند عمیق و وثیق با خلاقیت و شکوفایی داشته باشید و به قلل رفیع دانایی و توانایی دست یابید.
با علم اگر عمل برابر گردد کام دو جهان نیز میسر گردد

رئیس سازمان……
دکتر ……
 
¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶
 
بسمه تعالی

پژوهشگر برجسته / بالنده / ممتاز…………
پژوهش فرآیند تولید علم است و تولید فناوری به کارگیری یافته‌های پژوهشی است. تاثیرگذاری پژوهش و فناوری در تمدن کنونی دنیا و در آینده‌ی آن بسیار روشن و بدیهی است. هر چه در تاریخ بشری به زمان‌های اخیر نزدیک می‌شویم، این تاثیرگذاری بیشتر می‌شود.
از اینکه با روند فعالانه، هوشیارانه و هوشمندانه با نواندیشی و نوآوری در اندیشه به دانش، پژوهش، تولید علم و فهم عمیق و وثیق ارزش فوق العاده داده و با پژوهش و ترویج روحیه‌ی علمی با ایجاد محیطی شفاف، پویا و معنوی برای فعالیتی هماهنگ و یک دست جهت تحقیق و مطالعه‌ی همه جانبه و استفاده از خرد جمعی کارشناسان و صاحب نظران حوزه‌های مختلف نقش موثری را در تحقق ماموریت‌های پژوهش بر عهده داشته اید، سپاسگزاری می‌شود و این لوح تقدیر، تقدیم محضر پژوهشگرانه و محققانه‌ی شما می‌گردد.
امید است، با تدبر، تتبع، تعمق و تفحص و با قابلیت‌های بالقوه و توانمندی‌های منابع انسانی، افق روشنی در تحقق چشم انداز آینده‌ی ایران پدیدار نمایید. هم چنان پذیرای اندیشه‌های ناب و خلاقانه‌ی شما هستیم.

همتی کن این جهان را باز ساز با نگاهی نو جهانی نو بساز
دکتر ...
معاونت...
 
∗ متن تقدیرنامه اداری ∗
 
 

متن تقدیرنامه اداری در زمینه ورزشی

بسمه تعالی

جناب آقای ……….
اینک که با استعانت از درگاه خدواند متعال و در پرتو تعلیمات ارزنده مربیان و تلاش و کوشش خود درسال ………. مقام ………. رشته فوتبال را در مسابقات قهرمانی آموزشگاه‌های مناطق تهران احراز نموده اید، به دریافت این حکم نایل می‌شوید.
امید است با یاری جستن از الطاف الهی، همواره نمونه بارزی از یک جوان ورزشکار با ایمان باشید.

مدیر تربیت بدنی و تندرستی شهر ………

¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶
 
بسمه تعالی
تقدیرنامه

«چه بسیار فرق است میان کاری که لذتش برود و گناهش بماند و کاری که رنجش برود و اجرش اندوخته شود.» رسول اکرم (ص)

بردار بزرگوار جناب آقای .....
مدیرکل محترم تربیت بدنی

یقینا توسعه و پیشرفت شهر ………..، مرهون تلاش بی دریغ مسئولین خدوم و دلسوزی می‌باشد که همواره جهت تعالی و ارتقاء این شهر قدم برداشته و خدمتگذاری را افتخاری بزرگ و پاسخگویی را وظیفه‌ای مهم برای خویشتن می‌دانند؛ لذا بر خود وظیفه می‌دانیم به مصداق حدیث شریفه «من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق»، از عنایات و توجه جنابعالی به امر توسعه ورزش‌های همگانی و اجرای پروژه‌های ورزشی جهت فراهم نمودن زمینه توسعه و رشد ورزش درشهر ………. قدردانی نماییم.
سلامتی وموفقیت روزافزونتان را ازدرگاه خداوند متعال مسألت می‌نماییم.

رئیس شورای اسلامی شهر ………. شهردار

¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶∗¶
 
بسمه تعالی
«یارب قوه علی خدمتک جوارحی»
تقدیرنامه
جناب آقای ……….
با سلام و احترام
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات درماه مبارک رمضان، بدین وسیله از تلاش صادقانه و همت والای حضرتعالی در جهت حمایت از برنامه‌ها و فعالیت‌های ورزشی به منظور هر چه با شکوهتر برگزار شدن مسابقات ورزشی فوتسال تشکر می‌شود و از حسن توجه و مساعدت حضرتعالی کمال تشکر و قدردانی بعمل می‌آید.
امید است بااستعانت ازدرگاه خداوند متعال موفق وپیروز باشید.

فرماندار شهرستان ………
رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان…….

همچنین بخوانید: منتخب بهترین جملات تشکرآمیز

سخن آخر

امیدواریم از خواندن این متن‌های متنوع لذت برده باشید، اما در صورتی که مایل هستید متن تقدیرنامه های بیشتری را ببینید، خواندن مجموعه متن لوح تقدیر برای تقدیرنامه های مختلف هم می‌تواند برای شما مفید باشد. مثل همیشه پذیرای نظرات و پیشنهادهای شما در ستاره هستیم.
 

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه پیامک مناسبتی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
متن تبریک روز سالمند | متن زیبا به مناسبت روز سالمند