از انواع لباس های گرمی که در فصل پاییز و زمستان برای بانوان در بازار عرضه می شود می توان انواع مدل بلوز بافتنی دخترانه و زنانه اشاره کرد که در این مطلب مجموعه تصاویر بسیار زیبایی را برای مشاهده شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم.

مدل های بلوز بافتنی دخترانه و زنانه با بافت بسیار زیبا

امروزه لباس های بافتنی در انواع مختلف و جالبی با طرح های متنوع و زیبا روانه بازار شده اند که بانوان می توانند با توجه به سلیقه و استایلی که خود به راحتی آنچه که مد نظر دارند را از بازار تهیه نمایند. گاهی برای جذابیت و زیبا جلوه دادن لباس های بافتنی در هنگام بافت این نوع لباس از ترکیب دو یا چند رنگ کاموا استفاده می کنند.

بلوز های بافتنی همچون انواع مدل های مانتو بافتنی دخترانه در رنگ ها و سایز های مختلفی وجود دارند که با توجه به علاقه ای دارید از مدل های ساده یا طرح دار آن با رنگ دلخواه استفاده نمایید. بنابراین اگر می خواهید ظاهری جذاب و آراسته داشته باشید پوشیدن این نوع لباس همراه با شلوار جین انتخاب هوشمندانه ای است.

توجه داشته باشید که جنس الیاف لباس های بافتنی بر روی ظاهر و فرم اندام شما تاثیر قابل توجهی دارد به طور مثال اگر جنس الیاف لباس از نوع ضخیم می باشد توصیه می شود که دختران کوتاه قد و لاغر اندام از این نوع استفاده نکنند. علاوه بر طرح بلوز بافتنی دخترانه در انتخاب رنگ نیز باید دقت کافی داشته باشید، اگر دارای اندامی چاق هستید از رنگ های تیره لباس بافتنی استفاده کنید و اگر لاغر اندام هستید استفاده از رنگ های روشن و تیره هر دو می تواند برای شما گزینه مناسبی باشد. بلوزهای بافتنی شیک و زیبا را می توانید با انواع مدل شال و کلاه بافتنی دخترانه، شلوار جین و کتان و حتی دامن های پاییزه و زمستانه ست نمایید و از زیبایی استایل خود لذت ببرید.

بلوزهای بافتنی جدید و شیک

در ادامه مجموعه بسیار زیبایی از مدل های مختلف و شیک لباس بافت زنانه و دخترانه را مشاهده می نمایید که هر یک از این بافتنی های زیبا می توانند مدل لباس ایده آل شما در فصل زمستان باشند.

مدل بلوز بافت زمستانه زیبا

مدل بسیار شیک لباس بافت دخترانه

بلوز بافتنی بلند دخترانه

مدل لباس زمستانه دخترانه با بافتی بسیار زیبا

مدل تونیک بافتنی دخترانه جدید

مدل بسیار زیبا بلوز بافتنی دخترانه

بلوز بافتنی دخترانه با طرحی بسیار شیک

مدل بلند و بسیار زیبا بلوز زمستانه دخترانه

مدل بسیار شیک بلوز بافتنی زنانه

بلوز بافتنی جدید و شیک زنانه

بلوز بافت کلاه دار جدید

مدل بسیار شیک و خز دار بلوز زمستانه دخترانه

لباس بافتنی جدید دخترانه

بلوز بافتنی دخترانه بسیار زیبا و شیک

بلوز بافت آستین کوتاه زیبا و شیک

بلوز بافتنی بلند جدید و زیبا

لباس بافتنی بسیار زیبا و شیک

مدل بسیار شیک و جذاب بلوز بافتنی زمستانه

مدل جدیدلباس بافتنی دخترانه

بلوز زمستانه دخترانه جلوباز

بلوز بافتنی اسپرت جدید

بلوز بافتنی یقه ایستاده جدید

مدل شیک و جذاب بلوز بافت زنانه

مدل بسیار شیک لباس بافتنی دخترانه

مدل بلوز بافتنی زنانه

لباس بافتنی دخترانه برای زمستان ۹۸

مدل بسیار زیبا بلوز بافتنی زنانه

مدل لباس بافتنی دخترانه ۹۸

امیدواریم مجموعه تصاویر مربوط به مدل بلوز بافتنی دخترانه مورد پسند شما واقع شده باشد و از تماشای آن لذت برده باشید و با مشاهده این تصاویر شما را در انتخاب لباس زمستانی مد نظر و دلخواهتان راهنمایی لازم کرده باشیم. حال به شما دوستان علاقه مند پیشنهاد می کنیم با کلیک بر روی از دیگر تصاویر و مدل های جدید و شیک انواع بافتنی زنانه، مردانه و بچگانه با طرح های بسیار زیبا دیدن نمایید.