ایده‌های متنوع برای تزیین درب کابینت آشپزخانه


ایده‌های متنوع برای تزیین درب کابینت آشپزخانه

تزیین درب کابینت روشی است که به وسیله‌ی آن می‌توانید با حداقل هزینه و زمان، دکوراسیون آشپزخانه‌ی خود را تغییر دهید و با گامی کوچک، تغییری عظیم در فضای خانه‌ی خود ایجاد کنید.


ستاره
| سرویس خانه‌داری - محیط آشپزخانه‌ی خانه‌تان یکنواخت و کسل کننده شده است؟ به فکر تغییر دکوراسیون آشپزخانه‌ی خود هستید؟ چرا کار تغییر دکور را از کابینت‌ آشپزخانه شروع نکنید؟ بخش عمده‌ای از محیط آشپزخانه‌ی هر خانه‌ای را کابینت‌ها شکل می‌دهند. بنابراین ظاهر آن‌ها بسیار مهم است و در کیفیت آشپزخانه تاثیر بسیار زیادی می‌گذارد. تزیین درب کابینت ها روشی بسیار آسان است که با کم‌ترین هزینه و وقت می‌توانید ظاهر آشپزخانه را از این رو به آن رو کنید. ایده‌های متنوعی برای تزیین درب کابینت وجود دارد که در ادامه نمونه‌هایی از این موارد را با هم خواهیم دید.

در صورتی که مشاهده نوع خاصی از تزیین درب کابینت مد نظر شماست، با انتخاب عناوین فهرست موضوعی زیر، به تصاویر دلخواهتان دست پیدا کنید.

تزیین درب کابینت با چسباندن برچسب تزیین درب کابینت با نقاشی تزیین درب کابینت با چسباندن کاور برچسبی

تزیین درب کابینت با چسباندن برچسب

یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای تزیین درب کابینت ها، چسباندن برچسب یا استیکر به آن‌هاست. استیکر‌ها را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف می‌توانید با قیمت مناسب تهیه کنید و به شکل‌های دلخواه و به سلیقه خودتان روی کابینت‌ها بچسبانید.

بیشتر بخوانید: آموزش نحوه چسباندن برچسب کابینت


تزیین درب کابینت با نقاشی

برای این روش فقط کافیست کمی رنگ و قلمو تهیه کنید و خلاقیت را چاشنی آن کنید. طرح‌ها و رنگ‌های متنوع و جذابی برای تریین درب کابینت وجود دارد.بیشتر بخوانید: با مدل‌ های جدید کابینت آشپزخانه به روز باشید!


تزیین درب کابینت با چسباندن کاور برچسبی

این روش نیز مانند چسباندن استیکر است، با این تفاوت که شما می‌توانید از کاور‌های یکپارچه برای کل سطح کابینت استفاده کنید. این کاورها را می‌توانید تهیه کنید و به روشی آسان روی سطوح کابینت بچسبانید. این امر، برای نو شدن کابینت‌های کهنه و قدیمی، بسیار مناسب است. همچنین در کابینت‌هایی که سطوح‌ فرو رفته و برجسته‌ای دارند و صاف و یکدست نیستند، با این روش می‌توان ترکیب رنگ و مصالح زیبایی را به وجود آورد.

بیشتر بخوانید: مدل برچسب کابینت mdf؛ یک تغییر کم هزینه برای دکوراسیون آشپزخانه!


سخن آخر

آشپزخانه بخش مهمی از فضای خانه محسوب می‌شود که ظاهر آن در دکوراسیون خانه تاثیر زیادی می‌گذارد. به همین دلیل تزیین کابینت‌ها نقش مهمی در کیفیت فضای آشپزخانه و همین‌طور خانه ایفا می‌کنند. یکی از رکن‌های اصلی دیگر در آشپزخانه، اپن آشپزخانه است. تزیین اپن نیز می‌تواند کیفیت آشپزخانه را بسیار تغییر دهد. به همین سبب علاوه بر کابینت‌ها می‌توانید اپن را نیز به روش‌های متنوعی تزیین کنید. اگر به دنبال ایده برای تزیین اپن آشپزخانه هستید پیشنهاد می‌کنیم مطلب جذاب‌ترین ایده‌ها برای تزیین اپن آشپزخانه را نیز مطالعه کنید. شما برای تزیین درب کابینت های آشپزخانه منزل خود از چه روش‌هایی استفاده کرده‌اید؟ می‌توانید از طریق بخش "نظرات و پرسش‌ها" در پایین همین مطلب ایده‌های خود را با ما و سایر مخاطبان وبسایت ستاره در میان بگذارید.

برگرفته از: hybirdmediasl , stari

بيشترين بازديد امروز در گروه خانه و دکوراسیون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location