ست پیراهن با کت و شلوار کرم با اصول رنگ شناسی


ست پیراهن با کت و شلوار کرم با اصول رنگ شناسی

برای ست پیراهن با کت و شلوار کرم، رنگ‌های تیره مانند مشکی و سورمه‌ای را کنار بگذارید. پیراهن‌های رنگ روشن بهترین انتخاب برای کت و شلوار کرم هستند.

ستاره | سرویس مد و پوشاک - معمولا انتخاب آقایان در مراسم های رسمی، کت و شلوار مشکی، خاکستری، سورمه‌ای یا آبی نفتی است. اما رنگ‌های دیگری هم هستند که در فصل‌ها و مناسبت‌های مختلف مورد توجه قرار می‌گیرند. کت و شلوار کرم انتخاب مناسبی برای ماه‌های گرم سال در بهار و تابستان است. کت و شلوار کرم‌رنگ ظاهری آراسته، حرفه‌ای و راحت به شما می‌دهد و برای قرار‌های کاری، میهمانی و جشن عروسی مناسب است. نکته مهم در این میان ست کردن پیراهن مناسب با کت و شلوار کرم است.

ست پیراهن با کت و شلوار کرم

برای ست کردن پیراهن با کت و شلوار کرم، ۵ گزینه زیبا و مطمئن را به شما معرفی می‌کنیم:

۱. پیراهن سفید، انتخاب کلاسیک

ست پیراهن سفید با کت و شلوار کرم، انتخابی مطمئن است. پیراهن سفید ظاهری شیک، تمیز و حرفه‌ای به شما می‌دهد. از پوشیدن پیراهن مشکی یا سورمه‌ای با کت و شلوار کرم خودداری کنید، زیرا تضاد زیادی ایجاد می‌کند و خوشایند نیست. این پیراهن‌های تیره رنگ را برای ست‌های زمستانی‌تان کنار بگذارید.
در کنار پیراهن سفید، کراوات روشنی انتخاب کنید و از کفش و کمربند قهوه‌ای استفاده کنید.
برای مهمانی‌های غیررسمی، تیشرت سفید، ژاکت کرم و شلوار جین انتخاب جذابی است.

۲. پیراهن آبی روشن

پیراهن آبی روشن به کت و شلوار کرم، جذابیت می‌دهد. این ست زیبا با الهام از سواحل اقیانوس، مناسب برای تابستان و تعطیلات است. با این ترکیب رنگی، کراوات‌های تیره رنگ یا طرحدار را انتخاب کنید.
برای یک قرار دوستانه با همکارانتان نیز پیراهن آبی روشن و ژاکت کرم، انتخاب هوشمندانه‌ای است.

۳. پیراهن صورتی

صورتی کمرنگ انتخابی ایده آل برای کت و شلوار کرم است که تعادل را میان رنگ‌های گرم و سرد برقرار می‌کند. اگر به دنبال ظاهری مدرن و جذاب هستید، پیراهن صورتی را فراموش نکنید!

۴. پیراهن قهوه‌ای

اگر می‌خواهید ظاهرتان خیلی به چشم نیاید و تیپ ساده و در عین حال زیبایی داشته باشید، پیراهن قهوه‌ای انتخاب مناسبی است. از آنجایی که قهوه‌ای و کرم از یک خانواده هستند، به خوبی باهم ترکیب شده و ظاهر چشم نوازی ایجاد می‌کنند. ست پیراهن قهوه‌ای با کت و شلوار کرم، احساس آرامش و راحتی را القا می‌کند.
برای افزودن جذابیت بیشتر می‌توانید از کراوات و دستمال جیبی رنگی و طرحدار استفاده کنید.

۵. پیراهن طرحدار

برای پوشیدن پیراهن‌های طرحدار ( گلدار، راه راه، چهارخانه) با کت و شلوار کرم بهتر است رنگ غالب پیراهن، یکی از رنگ‌های معرفی شده در بالا باشد.
نکته مهم در انتخاب کراوات برای پیراهن طرحدار:
کراواتی انتخابی کنید که تیره‌تر و چشمگیر‌تر از پیراهن باشد طرح کراوات به موازات طرح پیراهن نباشد و جهت دیگری داشته باشد برای پیراهن‌های راه راه، کراواتی با خطوط ضخیم‌تر از پیراهن، یا خال خالی ریز انتخاب کنید


سخن آخر

کت و شلوار کرم گزینه مناسبی برای قرار‌های کاری و غیر رسمی است که به سادگی با پیراهن سفید، آبی روشن، صورتی، قهوه‌ای و پیراهن‌های طرحدار ست می‌شود. اگر در انتخاب کراوات و دیگر اکسسوری‌ها از نکات ارائه شده پیروی کنید، ظاهر زیبا و جذابی خواهید داشت. برای داشتن ظاهری شیک و حرفه‌ای مطالب ست پیراهن با کت و شلوار طوسی به شیوه طراحان مد و نکات مهم برای ست پیراهن با کت و شلوار مشکی را حتما مطالعه کنید. خوشحال می‌شویم پیشنهاد‌های خود را پیرامون ست پیراهن با کت و شلوار کرم، با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

برگرفته از: oureverydaylife و thetrendspotter


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه مد،لباس و پوشاک


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
برهنه بازی ریحانه پارسا در فیلم ترکیه ای / هم آغوشی با بازیگر پیر ! + عکس