خلاصه داستان و اسامی همه بازیگران سریال جراحت به همراه نقش


خلاصه داستان و اسامی همه بازیگران سریال جراحت به همراه نقش سریال جراحت مجموعه ای به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور و نویسندگی سعید نعمت‌الله می باشد که در برای اولین بار از شبکه 3 پخش شد و حالا نیز در کنداکتور پخش مجدد و بازپخش در تلویزیون در...

خلاصه داستان و اسامی همه بازیگران سریال جراحت به همراه نقش

سریال جراحت مجموعه ای به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور و نویسندگی سعید نعمت‌الله می باشد که در برای اولین بار از شبکه ۳ پخش شد و حالا نیز در کنداکتور پخش مجدد و بازپخش در تلویزیون در نظز گرفته شده است

این سریال در ۳۰ قسمت ۳۵ دقیقه‌ای تبرای اولین بار در ماه رمضان ۱۳۸۹ پخش شد و طرفداران زیادی را جذب خود کرد و مخاطبان را در ایام ماه رمضان سرگرم کرد

در سریال “جراحت” امین تارخ، ثریا قاسمی، علی عمرانی، آتنه فقیه نصیری، مهوش صبرکن، محمد عمرانی، رامین راستاد، لیلا بلوکات، هستی مهدوی فر، یاسر جعفری و … بازی کردند.

خلاصه داستان سریال جراحت

ژانر این سریال خانوادگی و اجتماعی است و داستان فیلمنامه یک درام اجتماعی و خانوادگی است و درباره ۲ برادر که ایفاگر نقش ها علی عمرانی و امین تارخ می باشد بوده که با چالشی در ازدواج فرزندانشان مواجه میشوند

این دو برادر از بچگی پدرشان را از دست داده‌اند و با سرپرستی مادر مهربان و دلسوزشان بزرگ شده‌اند. حالا هم خانواده و بچه‌های خیلی خوبی دارند. ولی یک مساله ساده زندگی آنها را در آستانه از‌ هم پاشیدگی قرار می‌دهد.

نقش برادر بزرگ‌تر را که اتفاقا «بزرگ» هم نام دارد، امین تارخ بازی می‌کند. مهوش صبرکن نقش همسر او اقدس را بازی می‌کند و میلیشیا مهدی‌نژاد و رامین راستاد نقش افضل دختر او و هوشنگ دامادش را ایفا می‌کنند.

برادر کوچک خانواده اسماعیل است که نقشش را علی عمرانی بازی می‌کند. همسرش انسیه هم آتنه‌ فقیه نصیری است. یکی از اتفاقاتی که از محورهای اصلی داستان می باشد این است که امیرحافظ، پسر اسماعیل (با بازی یاسر جعفری) و اکرم، دختر بزرگ (با بازی هستی مهدوی فر) با هم نامزد هستند و قرار است بزودی با هم ازدواج کنند.

یاسر جعفری و هستی مهدوی فر در سریال مادرانه

لطیفه با بازی بانو ثریا قاسمی مادر ۷۵ ساله‌ای است با دو پسرش با نام‌های بزرگ و اسماعیل زندگی می‌کند، بزرگ پسر ارشد لطیفه‌است و چهار سال پیش در پی خواندن خطبه عقدی خانگی و بی سر و صدا دخترش اکرم را به عقد پسر برادرش اسماعیل سقایی در آورده‌است.

بازیگران سریال سریال جراحت

اسامی بازیگران سریال عبارت است از:

امین تارخ بازیگر نقش بزرگ
ثریا قاسمی در نقش لطیفه
علی عمرانی بازیگر نقش اسماعیل
آتنه فقیه نصیری بازیگر نقش انسیه
مهوش صبرکن بازیگر نقش اقدس
محمد عمرانی
رامین راستاد بازیگر نقش هوشنگ
میلیشیا مهدی‌ نژاد بازیگر نقش افضل
لیلا بلوکات
هستی مهدوی فر بازیگر نقش اکرم
یاسر جعفری بازیگر نقش امیر حافظ
کریم اکبری‌ مبارکه
گیتی قاسمی

عوامل دست‌اندرکار سریال

عسگرپور با ساخت “جراحت” دومین تجربه سریال‌سازی را بعد از “گل‌های گرمسیری” کسب کرد. البته او در دومین تجربه سریال‌سازی موفق‌تر عمل کرد.

مدیر تولید: حسین یعقوبی
جانشین تولید: فرشید رئوفی
مدیر تصویربرداری: رضا شیخی
صدابردار: عباس رستگارپور
طراح صحنه و لباس: سعید آهنگرانی
طراح چهره‌پردازی: محمد قومی
دستیار اول کارگردان: لیلا رنگرزان
برنامه‌ریز: امین وجگانی
عکاس: مهدی دلخواسته
مدیر روابط عمومی: طیبه رهنما

بيشترين بازديد امروز در گروه فرهنگی و هنری


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location