نیازمند: سعی می‌کنیم دروازه سپاهان را مقابل السد بسته نگهداریم


نیازمند: سعی می‌کنیم دروازه سپاهان را مقابل السد بسته نگهداریم

دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان گفت: السد بازیکنان خیلی خوبی در جلو دارد و کل تیم، چه من و چه خط دفاع سعی می کنیم هرطور شده دروازه را بسته نگهداریم.

به گزارش افکارنیوز،

پیام نیازمند در کنفرانس خبری پیش از دیدار با السد قطر گفت:‌ برای بازی فردا کاملا آماده هستیم. در بازی اول نتیجه خوبی گرفتیم اما آن بازی گذشته و فقط 24 ساعت برای آن شادی کردیم، بعد از آن تمام تمرکزمان را روی بازی فردا مقابل السد گذاشته ایم.

اخبار ورزشی- نیازمند در ادامه عنوان کرد: بازی سختی داریم و همه می‌دانیم بازی دشواری خواهد بود. در این گروه همه تیم‌ها همینطور هستند. می دانیم السد تیمی خوب با بازیکنان قوی است اما همانطور که مربی من گفت، ما سپاهان هستیم و بازیکنان با استعداد خیلی خوبی داریم. بازیکنان قدیمی و جوان ما تجربه زیادی دارند. ما با تمام تمرکز ذهنی جسمی خودمان را در تمریناتی که طی هفته گذشته انجام دادیم، برای این مسابقه آماده کردیم. باید ببینیم در بازی فردا چه اتفاقی خواهد افتاد.

دروازه‌بان سپاهان در مورد بسته نگاه داشتن دروازه تیمش مقابل السد گفت: برای من خیلی مهم بود که این بازی ها را با بسته نگه داشتن دروازه‌ام شروع کنم. خداراشکر می کنم که کل تیم دست به دست هم دادند و این اتفاق افتاد. خیلی برایم مهم بود که در این مسابقات شروعی قوی داشته باشم و این اتفاق برای من افتاد. السد بازیکنان خیلی خوبی در جلو دارد و کل تیم، چه من و چه خط دفاع سعی می کنیم هرطور شده دروازه را بسته نگهداریم. باید همین روندی که در بازی اول داشتیم و بدون اشتباه کار کردیم را در مسابقات آینده ادامه بدهیم.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

چهار سرپناه در روستای چاه سالم شهرستان نهبندان افتتاح شد