یکی از کارهای شیرین و لذت بخشی که با فرا رسیدن سال نو انجام می پذیرد چیدن سفره هفت سین به شکل های مختلف است که به همین منظور در این مطلب مجموعه ای بی نظیر و دیدنی از انواع مدل هفت سین چوبی را برای تماشای شما عزیزان به اشتراک گذاشته ایم.

مدل های متنوع و شیک هفت سین چوبی

با نزدیک شدن سال نو همه در تکاپوی آماده کردن تدارکات مخصوص عید نوروز هستند. چیدن یک سفره هفت سین زیبا که یک سنت دیرینه و کهن محسوب می شود از جمله تزییناتی است که افراد به شکل های مختلف برای سال تحویل انجام می دهند. انواع مدل سفره هفت سین ساده و زیبا تنوع بالایی دارند که هفت سین چوبی یک نمونه خاص و بی نظیر از این مجموعه می باشد.

این نوع هفت سین بسیار متفاوت و شیک می باشد و شما می توانید با کمی هنر و خلاقیت مطابق با فضایی که برای این کار در نظر گرفته اید بهترین سفره هفت سین را بچینید. برای این کار شما می توانید ظرف های هفت سین را با استفاده از چوب به شکل های مختلف در آورید به طور مثال آن ها را به شکل باکس های زیبا و کوچکی که دارای تزیینات منحصر به فردی می باشد طراحی نمایید و اجزای هفت سین را در داخل آن بچینید. این ایده می تواند انتخاب مناسبی برای هفت سین سال موش باشد.

ایده دیگری که برای این کار قابل اجرا و خاص می باشد این است که تعدادی کنده درخت آماده کنید که جلوه بسیار طبیعی و متفاوتی دارد و سپس آن ها را در ابعاد مختلف برش بزنید و چیدمان اجزای هفت سین را درون آن ها به زیبایی انجام دهید. هم چنین می توانید یک تنه درخت مصنوعی که دارای شاخه و برگ است را آماده کنید و ظروف هفت سین ۹۹ را به شکلی زیبا و جذاب از روی شاخه های درخت آویزان نمایید.

تصاویر جذاب و زیبا از انواع هفت سین برای سال نو با چوب

اگر که تمایل دارید در سال جدید سفره ای زیبا و جذاب داشته باشید پیشنهاد می کنیم که در ادامه همراه ما باشید و با انواع دیزاین جدید و خاص هفت سین با استفاده از ایده های نو و خلاقانه آشنا شوید.

هفت سین بسیار زیبا و خلاقانه چوبی برای سال نو

مدل بسیار زیبا و شیک هفت سین برای عید نوروز

هفت سین بسیار شیک و جذاب چوبی

هفت سین بسیار زیبا و جالب با دیزاین چوبی

مدل بسیار شیک و جدید هفت سین برای سال نو

هفت سین بسیار زیبا با طرح چوب

هفت سین فوق العاده شیک و جذاب چوبی

مدل بسیار زیبا و شیک هفت سین برای سال نو

مدل بسیار زیبا و خلاقانه هفت سین برای عید نوروز

مدل بسیار هنرمندانه و جذاب هفت سین برای سال نو

هفت سین چوبی بسیار زیبا و شیک

دیزاین چوبی بسیار زیبا برای هفت سین

دیزاین بسیار شیک و جدید هفت سین برای سال نو

هفت سین بسیار شیک و جذاب با دیزاین چوبی

هفت سین فوق العاده زیبا برای عید نوروز

هفت سین چوبی بسیار زیبا برای سال نو

هفت سین جدید و شیک برای عید نوروز

هفت سین بسیار زیبا و خلاقانه برای سال نو

هفت سین بسیار شیک با دیزاین چوبی

هفت سین چوبی بسیار زیبا به شکل ماهی

انواع هفت سین جالب چوبی

هفت سین چوبی بسیار شیک و جذاب

هفت سین جدید و بسیار شیک برای عید نوروز

هفت سین چوبی بسیار شیک و زیبا

هفت سین دست ساز با چوب

هفت سین سال جدید با چوب

تصاویری که مشاهده نمودید نمونه هایی از انواع مدل هفت سین چوبی بود که امیدواریم مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد. شما می توانید با الگوبرداری از آن ها برای سال نو سفره هفت سین بسیار زیبا و خلاقانه ای را با توجه به هنر و سلیقه ای که دارید به زیباترین شکل ممکن بچینید. همچنین می توانید با کلیک بر روی هفت سین و مراجعه به این بخش از دیگر مدل های سفره هفت سین و ایده جدید برای چیدن سفره هفت سین و همینطور آموزش های متنوع برای کاشت انواع سبزه دیدن نمایید.