یونولیت در واقع یک نوع ماده پلیمری سبک و پرکاربرد است که به دلیل قابلیت برش راحت و آسان و با توجه به وزن سبکی که دارد در ساخت بسیاری از وسایل مورد استفاده قرا می گیرد، به همین منظور در این مطلب قصد داریم شما را با انواع کاردستی با یونولیت آشنا کنیم.

انواع کاردستی جالب و زیبا با یونولیت

یونولیت یا پلاستوفوم نوعی ماده سفید رنگ است که حالتی متخلخل دارد و بسیار سبک و کم وزن می باشد که البته به نام آکاسیف نیز شناخته می شود. یونولیت کاربردهای فراوانی در صنعت دارد و در واقع نوعی عایق محسوب می شود. یکی از ایده های خلاقانه و جذاب ساخت کاردستی با یونولیت است.

این ماده به دلیل قابلیت حمل آسان و برش پذیری مناسبی که دارد برای ساخت بسیاری از وسایل تزیینی و کاربردی گزینه مناسبی می باشد. با استفاده از این ماده می توان کارهای هنری بی نظیری را خلق کرد. به طور مثال در ساخت وسایلی هم چون ماکت و کاردستی خانه، دیوار کوب های تزیینی، عروسک های فانتزی، ساخت دکور، کاردستی ماشین، استند حروف و … از این ماده پلیمری استفاده می گردد.

کار با یونولیت بسیار جالب و سرگرم کننده می باشد و در هنگام کار با آن سعی کنید در جایی که رطوبت دارد مشغول به کار شوید چرا که رطوبت از چسبیدن دانه های یونولیت در هنگام برش زدن به بدن و لباس جلوگیری می کند. ایجاد کارهای هنری زیبا با این ماده به همراه کودکان می تواند ایده ای جذاب و خلاقانه باشد.

شما می توانید با استفاده از یونولیت در قطر های مختلف اجسام دو بعدی یا سه بعدی بی نظیری را خلق نمایید و برای دکوراسیون و تزیین مکان های مختلف از آن استفاده نمایید. اگر که تمایل دارید با این ماده جالب اقدام به ساخت کارهای هنری جذاب و هنرمندانه نمایید پیشنهاد می کنیم که در ادامه همراه ما باشید و با انواع کاردستی ساده و خلاقانه ساخته شده با یونولیت آشنا شوید.

تصاویر بسیار زیبا و دیدنی از انواع هنرآفرینی با یونولیت

در ادامه برای مشاهده و الگوبرداری شما عزیزان مجموعه ای از جذاب ترین و زیباترین انواع کارهای هنری ایجاد شده با یونولیت را به نمایش گذاشته ایم.

کاردستی بسیار زیبا کودکانه با آکاسیف

کارهنری زیبا و خلاقانه به شکل هواپیما با یونولیت

کارهنری بسیار جالب و هنرمندانه با یونولیت

کاردستی بسیار زیبا و جذاب به شکل شیر

هواپیمای فانتزی ساخته شده از یونولیت

دیوارکوب بسیار زیبا و شیک به شکل قلب با یونولیت

ماکت بسیار زیبا به شکل کیک قلب با یونولیت

عروسک فانتزی بسیار زیبا ساخته شده از یونولیت

اجسام هندسی بسیار زیبا با یونولیت

گل سه بعدی بسیار زیبا و خلاقانه با یونولیت

عروسک های فانتزی بسیار زیبا با یونولیت

کاردستی بسیار زیبا و جالب کودکانه

قایق بسیار زیبا ساخته شده از یونولیت

کارهنری جالب و زیبا با یونولیت

تزیین بسیار زیبا و جذاب کلاس درس با یونولیت

کارهنری به شکل دانه های برف با یونولیت

مجسمه بسیار زیبا و هنرمندانه با یونولیت

ماکت خانه جالب و زیبا با یونولیت

دکور بسیار زیبا ساخته شده از یونولیت

قایق موتوری بسیار زیبا و جالب با استفاده از یونولیت

کارهنری جالب و زیبا با یونولیت

رحل قران بسیار زیبا با استفاده از یونولیت

ساخت ماکت مسجد بسیار زیبا با استفاده از یونولیت

دیوارکوب و حروف بسیار زیبا با یونولیت

ماکت ساختمان بسیار زیبا و خلاقانه با یونولیت

تصاویری که مشاهده نمودید نمونه هایی از انواع کاردستی با یونولیت بود که امیدواریم مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد و با ایده گرفتن از این مدل ها کارهای هنری بی نظیر و جذابی را خلق نمایید. در صورتی که تمایل دارید با دیگر مدل ها و ایده ها برای ساخت کاردستی های متنوع و جذاب آشنا شوید حتما از بخش کاردستی مجله ما دیدن نمایید.