بهترین مدل تزیین تخم مرغ سفره هفت سین 1399


مدل تزیین تخم مرغ هفت سین 1399 تخم مرغ رنگی و تزیین تخم مرغ رنگی برای سفره هفت سین عید نوروز اهمیت زیادی دارد و ما از همین رو مدل های‌ جدید تزیین تخم مرغ سفره هفت سین برای شـما در مجله تالاب قرار دادیم. زیباترین مدل های تخم مرغ رنگی تخم مرغ سفره هفت سین طریقه رنگ کردن تخم مرغ رنگی مدل تخم مرغ رنگی تزیین تخم مرغ سفره هفت سین 1399 آموزش تزیین...

مدل تزیین تخم مرغ هفت سین 1399

تخم مرغ رنگی و تزیین تخم مرغ رنگی برای سفره هفت سین عید نوروز اهمیت زیادی دارد و ما از همین رو مدل های‌ جدید تزیین تخم مرغ سفره هفت سین برای شـما در مجله تالاب قرار دادیم.

زیباترین مدل های تخم مرغ رنگی

تخم مرغ سفره هفت سین

طریقه رنگ کردن تخم مرغ رنگی

مدل تخم مرغ رنگی

تزیین تخم مرغ سفره هفت سین 1399

آموزش تزیین تخمه مرغ هفت سین 99

انواع تزیینات تخم مرغ مخصوص سفره هفت سین عید نوروز

تخم مرغ رنگی عید ایدهای زیبا برای هفت سین 99

تخم مرغ رنگی کـه یکی از ملزومات سفره هفت سین می باشد، طبق معمول یک تخم مرغ طبیعی اسـت و کـه با روش های‌ مختلفی تزیین میشود ودر سفره هفت سین جای میگیرد.

امروزه برای رنگ آمیزی و تزیین تخم مرغ از رنگ های‌ شیمیایی و وسایلی مانند اکلیل استفاده میشود اما در زمان های‌ قدیم از مواد طبیعی مثل: زردچوبه، پوست انار و لبو برای این منظور استفاده می شده اسـت.

آموزش تزیین تخم مرغ برای سفره هفت سین 99

آموزش تزیین تخم مرغ هفت سین با ایده های آسان

مدل تزیین تخم مرغ هفت سین عید نوروز ۹۹

تزیین تخم مرغ هفت سین برای عید ۹۹

اگر می‌خواهید تخم مرغ رابا اکلیل تزیین کنید، یادتان باشد کـه پوسته تخم مرغ را بـه چسب چوب رقیق آغشته کنید و پس از اتمام کار و خشک شدن چسب، مقداری اسپری مو «تافت یا چسب مو» روی ان بیافشانید تا اکلیل ها از تخم مرغ جدا نشوند.

نحوه رنگ آمیزی تخم مرغ

ایده جدید برای تزیین تخم مرغ هفت سین

تزیین تخم مرغ هفت سین عروس

تزیین تخم مرغ هفت سین کودکانه

برای تزیین از پوست خرد شده تخم مرغ هم میتوانید استفاده کنید.بـه گزارش سایت پارس ناز پوست های‌ خرد شده را رنگ بزنید، «می‌توانید از اسپری استفاده کنید یا این کـه پوست ها را درون ظرفی ریخته و روی آن ها رنگ بریزید». پس از رنگ آمیزی آن ها را بـه کمک چسب مایع یا چسب حرارتی بـه تخم مرغ بچسبانید. در انتها میتوانید از اکلیل هم استفاده کنید.

ایده برای رنگ آمیزی تخم مرغ

مدل تخم مرغ رنگی جدید

ایده برای تزیین تخم مرغ هفت سین سال 1399

تزیین تخم مرغ هفت سین 99

میتوانید داخل تخم مرغ ها خاک بریزید و سبزه و گل بکارید، تخم مرغ ها را رنگ آمیزی و تزیین کنید و سبزه های‌ تان را درون انها بکارید تا سفره ای شکیل تر داشته باشید. البته می‌توانید بـه جای سبزه از گل ها و سبزه های‌ مصنوعی هم استفاده کنید. ودر آخر میتوانید چند تا از تخم مرغ ها را بـه شکل حیوان سال تزیین کنید.

تزیین تخم مرغ هفت سین 99

تزیین تخم مرغ هفت سین 99

تزیین تخم مرغ سفره هفت سین

تخم مرغ رنگی عید نوروز

تخم مرغ همانند سبزه، نمادی از باروری اسـت. نطفه ای کـه در تخم تبدیل بـه جوجه می‌شود، در حقیقت نمادی از تولد انسانها اسـت. در زمان های‌ قدیم با تزیین تخم مرغ، مردم آرزو می‌کردند کـه فرزندانی سالم و زیبا و داشته باشند. امروزه در برخی روستاها تخم مرغ را رو بـه روی آیینه می گذارند تا خدایان بیننده نمادها و آرزوهای ما باشند.

مدل تخم مرغ رنگی عید

بهترین مدل تزیین تخم مرغ سفره هفت سین 1399

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه سبک زندگی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

ببینید | حمله یک جیمی جاکپ پرسپولیسی به یک خواننده وسط کنسرت