مانتو یکی از انواع لباس های زنانه پرکاربرد می باشد که در طرح ها و رنگ های مختلفی وجود دارد و همه روزه از سوی برندهای مختلف شاهد سبک های جدیدی از آن هستیم که برای تمامی سلیقه ها طراحی شده است. از این رو تصمیم داریم در این مطلب شما را با مجموعه ای زیبا و دیدنی از انواع مدل مانتو ساده با طراحی بسیار زیبا و شیک آشنا کنیم.

انواع مختلف مدل مانتو ساده

مانتو یکی از پرکاربردترین پوشاک زنانه می باشد که انتخاب صحیح و مناسب آن نقش مهمی در استایل خانم ها دارد و دارای گستره ای از تنوع طرح و مدل می باشد که برای تمامی فصول و انواع سلیقه ها طراحی شده است. مدل مانتو ساده با جنس های مختلف یکی از انواع مدل مانتو پرطرفدار است که برای پوشیدن در تمامی موقعیت ها و مکان ها گزینه بسیار مناسبی می باشد و با توجه به سبکی که دارد هیچگاه دمده نمی شود. شما می توانید از انواع مدل مانتو سوییت، مخمل، حریر، نخی و.. در مدل های ساده برای فصول مختلف سال استفاده کنید و نگران تیپ و ظاهر خود نباشید.

این مدل مانتو در انواع کوتاه و بلند طراحی شده است و در رنگ ها و طرح های متنوعی در بازار موجود می باشد. شما باید قبل از انتخاب مانتو به فرم اندام و ویژگی های ظاهری خود توجه نمایید و مدل مانتوی موردنظر خود را انتخاب کنید. در دوخت این نوع مانتو از تزیینات خاصی استفاده نشده است و جنس آن از پارچه های معمولی می باشد. این مدل مانتو در عین سادگی از زیبایی خاصی برخوردار است که برای پوشیدن در مجالس و مهمانی ها نیز می توان از آن استفاده نمود. انواع مدل مانتو شیک دخترانه و زنانه می توانند در عین سادگی، استایل خاص و متفاوتی برای شما بسازند.

انتخاب رنگ و طرح مانتو نیز تاثیر بسیار زیادی در جذابیت استایل شما خواهد داشت که اگر طبق اصول انجام گیرد قطعا ظاهری ایده آل و جذاب به همراه خواهید داشت. بنابراین در هنگام انتخاب مدل مانتو باید حساسیت لازم را به خرج دهید و مطابق با رنگ پوست و فرم اندام خود طرح موردنظر را انتخاب نمایید. با این حال شما برای انتخاب مدل مانتو گلدار یا ساده مختار هستید و به دلخواه می توانید مانتو مناسب و ایده آل خود را انتخاب نمایید.

تصاویر زیبا از انواع مدل های متنوع و جدید مانتو زنانه

در ادامه برای مشاهده و راهنمایی شما عزیزان در انتخاب مدل مانتو مدنظر به معرفی نمونه هایی زیبا از انواع مانتو با طرح هایی شیک و جدید پرداخته ایم.

مدل بسیار زیبا و شیک مانتو زنانه

نمونه های زیبا و جدید مانتو ساده زنانه

مانتو بسیار شیک و ساده دخترانه

نمونه بسیار زیبا و جذاب مانتو ساده زنانه

مدل مانتو جلوباز فوق العاده شیک و جذاب دخترانه

مانتو بسیار زیبا و ساده زنانه

نمونه بسیار زیبا مانتو ساده و اداری زنانه

مدل مانتو بسیار شیک و جدید زنانه

نمونه های بسیار زیبا و شیک مانتو ساده دانشجویی

مانتو اداری ساده و زیبا زنانه

مدل بسیار زیبا و شیک مانتو زنانه

مانتو ساده بسیار زیبا زنانه

نمونه بسیار شیک و جدید مانتو ساده زنانه

مانتو ساده زنانه با طراحی بسیار زیبا و جدید

مدل بسیار شیک و جذاب مانتو زنانه

نمونه بسیار زیبا و خاص مانتو ساده زنانه

مدل مانتو بسیار شیک و جدید زنانه با طراحی زیبا

مانتو ساده و جدید زنانه

مدل بسیار شیک و جذاب مانتو زنانه

نمونه بسیار زیبا مانتو ساده دخترانه

مانتو ساده و زیبا زنانه با طراحی خاص

مدل مانتو بسیار شیک و جذاب زنانه

مدل مانتو جلوباز زیبا و خاص زنانه

مدل مانتو بسیار شیک و جذاب زنانه

مانتو ساده زنانه با سبکی بسیار زیبا و جدید

نمونه بسیار شیک مانتو ساده و بلند زنانه

نمونه بسیار زیبا و جدید مانتو ساده دخترانه

تصاویری که مشاهده نمودید نمونه هایی از انواع مدل مانتو ساده در سبک های مختلف و جدید بود که امیدواریم مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد و شما را در انتخاب مانتو موردنظرتان راهنمایی لازم کرده باشیم. حال می توانید برای مشاهده مدل های بیشتر و متنوع تر به بخش مدل مانتو مجله هنر در خانه مراجعه کنید و از دیگر مجموعه تصاویر ما دیدن نمایید.