شوهرم به خواهرم علاقه دارد،علاقه به خواهر زن


آیا می توان خواهر زن را صیغه کرد؟حکم رابطه با خواهر زن چیست ؟علاقه به خواهر زن,شوهرم به خواهرم علاقه دارد,رابطه با خواهر زن


شوهرم به خواهرم علاقه دارد،علاقه به خواهر زن

آیا می توان خواهر زن را صیغه کرد؟حکم رابطه با خواهر زن چیست ؟علاقه به خواهر زن یکی از عشق های ممنوع اما رایج است،گاهی وقتها رابطه داماد و خواهر زن دو طرفه است، در این مطلب به رابطه با خواهر زن و مسائل عرفی و شرعی آن می پردازیم.

ازدواج کردم اما احساس میکنم شوهرم به خواهرم علاقه دارد ، نگاه هایش او را مدام تعقیب میکند ، خواهرم معذب و رسمی است ولی شوهرم حواسش به او هست ، شوهرم مدام به او توجه میکند، حرفهای اورا بخوبی گوش میدهد نسبت به من دلسرد و بی توجه است، کارها و رفتارهای او مرا آزار میدهد خسته و نگرانم...

مردانی که عاشق خواهر زن خود می شوند

در بعضی از ارتباط های خانوادگی شاهد چنین گفتگوهایی هستیم که باعث فروپاشی یک ازدواج و خراب شدن رابطه با خواهرمان یا رسوایی شده باید از آن پیشگیری و به دنبال راه حل برای آن باشیم :

توصیه هایی برای خواهرانی که مورد نگاه های شوهرخواهرشان هسنند:

در این مواقع حساس بهتر است ابتدا رابطه ی خود قطع کامل کنید درصورتی که در شبکه های اجتماعی دنبال کننده یا پیگیر شما آن ها را حذف و حتی درصورت امکان سیم کارت یا اکانت های مجازی خود را تغییر دهید.

پاسخی به پیام ها و تماس های او به هیچ عنوان ندهید

درصورتی که فکر میکنید در مهمانی ها و دورهمی ها امکان حضورش هست در آنجا ظاهر نشوید یا به حد امکان رابطه را کم کند.

در یک مکان یا اتاق تنها بایک دیگر نباشید

درصورت نیاز به کمک هم از او دوری کند زیرا ممکن است روابط احساسی یا وابستگی بوجود بیاید.

خودتان را سرگرم کاری کنید به هیچ وجه ذهن خود را بیکار نگذارید تا فکر درمورد این موضوع برای شما آزار دهنده نباشد .

از آقایان محترم تقاضا میشود نسبت به روابط خود بیشتر دقت کنند خانواده ی خود را به هرچیزی ترجیح دهند حتی اگر با خانواده ی خود احساس رضایت ندارند در صورت امکان از یک مشاور کمک بگیرند تا از بسیاری فجایعی که باعث افسردگی و پشیمانی یا موارد ناراحت کننده میشود دوری کنند.زندگی خود را با فکر کردن با افکار پوچ و غیر منطقی و روابطی که سرانجامی ندارند تلخ نکنید این نوع ارتباط ها برای شما و دیگران حتی به صورت پنهانی دردسرساز خواهد شد.

چرا شوهرتان به خواهرتان علاقه دارد

خانم های عزیر نسبت به همسرهای خود بی تفاوت نباشید و از آن ها غافل نشوید علت مختلفی بر خیانت ( رفتار های زنان که باعث خیانت مردان می شود را بخوانید ) وجود دارد که یکی از آن دلسردی و بی میلی جنسی به همسر است حق شما در زندگی زناشویی لذت و آرامش واقعی است آن راازخود سلب نکنید، شاید آن حسی که انتظار دارد را از شما دریافت نمی کند.

گاهی وقت ها علاقه به خواهر زن دو طرفه است

ممکن است خواهر زن بنای این رابطه را برپا کرده باشد و او بوده است که قصد رابطه با همسرتان را داشته است،از طرف دیگر شاید احساس شما اشتباه باشد و علاقه ای خارج از رابطه داماد و خواهر زنی در کار نباشد در واقع ممکن است حساسیت های زیاد شما باعث شده باشد اینطور برداشت کنید.

حکم شرعی رابطه با خواهر زن

در دین اسلام نسبت خواهر به شوهر خواهر حرام اشت و نامحرم محسوب میشود و باید درمورد آن حجاب مناسب رعایت شود هچنین تماس بدنی و لمس حتی اگر قصدی در آن نباشد حرام است .کسی که با خواهر زن خود رابطه غیر شرعی داشته باشد عقد او باهمسرش باطل نمیشود و مستحق حدودهای شرعی میشوند.

هنگامی که مرد زنی را به عقد دائم یا موقت درآورده نمیتواند با خواهر دختر ازدواج کند و اگر آگاهانه مرتکب این خطا شد همسرش به او حرام نمیشود ولی زنا انجام داده است بنابراین آن دو نسبت به هم حرام میشوند و نمیتوانند با یکدیگر ازدواج کنند هرچند اجازه ی همسر هم باشد.

اگرمعاشقه بدون دخول باشد ولی یکی از آن ارضا بشود زنا نیست اما حرام است ولی زن و مرد و یا خواهر زن به یکدیگر حرام نمی شوند.از نظر شرعی اگر بر حاکم شرع اثبات شود قاضی دستور شلاق(کمتر از زنا) را میتواند اجرا کند

اگر کسی زنی را به عقد دائم یا موقت درآورد نمیتواند با خواهر زن خود ازدواج کند اما در صورتی که خواهر فوت کند واجد شرایط ازدواج میشود.

اگر بین آن ها طلاق بائن جاری شود هم نمیتواند با خواهرزنش ازدواج کند.

اگر طلاق رجعی باشد در زمان عده هم نمیتواند با خواهرش ازدواج کند.

در عده ی عقد موقت ازدواج با خواهرزن جایز نیست .

از نظر دینی رابطه جنسی، صیغه با خواهر زن

[حُرِّمَتْ عَلَیْکُمْ أُمَّهاتُکُمْ وَ بَناتُکُمْ وَ أَخَواتُکُمْ وَ عَمَّاتُکُمْ وَ خالاتُکُمْ وَ بَناتُ الْأَخِ وَ بَناتُ الْأُخْتِ وَ أُمَّهاتُکُمُ اللاَّتی‏ أَرْضَعْنَکُمْ وَ أَخَواتُکُمْ مِنَ الرَّضاعَةِ وَ أُمَّهاتُ نِسائِکُمْ وَ رَبائِبُکُمُ اللاَّتی‏ فی‏ حُجُورِکُمْ مِنْ نِسائِکُمُ اللاَّتی‏ دَخَلْتُمْ بِهِنَّ فَإِنْ لَمْ تَکُونُوا دَخَلْتُمْ بِهِنَّ فَلا جُناحَ عَلَیْکُمْ وَ حَلائِلُ أَبْنائِکُمُ الَّذینَ مِنْ أَصْلابِکُمْ وَ أَنْ تَجْمَعُوا بَیْنَ الْأُخْتَیْنِ إِلاَّ ما قَدْ سَلَفَ إِنَّ اللَّهَ کانَ غَفُوراً رَحیماً] 23 /نسا

خداوند در قران کریم می فرماید: حرام است برشما مادر و دختر و خواهر و عمّه‏ و خاله‏ و دختر برادر و دختر خواهر و مادرانتان که به شما شیر داده‏اند و خواهر شیرى شما (رضاعی) و مادران همسرانتان و دختر همسرشما(از شوهر قبلى) که در دامن شما تربیت یافته‏اند، به شرط آنکه با مادرانشان، همبستر شده باشید، پس اگر آمیزش نکرده‏اید مانعى ندارد (که با آن دختران ازدواج کنید) و (همچنین حرام است ازدواج با) همسران پسرانتان که از نسل شمایند (نه پسر خوانده‏ ها) و (حرام است در ازدواج) جمع بین دو خواهر، مگر آنچه پیشتر انجام گرفته است. همانا خداوند بخشنده و مهربان است‏.

 

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه سلامت جنسی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
چند سوال جنسی مهم و خجالت آور که در اینجا به آنها پاسخ می دهیم