یکی از ایده های جالب و خلاقانه برای ساخت کاردستی استفاده از انواع سنگ در سایزها و شکل های مختلف می باشد که می توان به وسیله آن کارهای هنری جالب و بی نظیری را درست کرد، از این رو در این مطلب قصد داریم شما را با مجموعه ای دیدنی از انواع کاردستی کودکانه با سنگ آشنا کنیم.

انواع کاردستی جالب کودکانه با سنگ

سنگ در واقع یکی از عناصر در دسترس و بدون هزینه می باشد که می توان به راحتی با استفاده از سایزها و اشکال مختلف آن کاردستی های جذاب و خلاقانه ای را ساخت. خلاقیت با سنگ قطعا ایده ای سرگرم کننده و لذت بخش برای پر کردن اوقات فراغت کودکان می باشد که شما می توانید به منظور این کار سنگ های مختلفی را جمع آوری نموده و به همراه فرزندتان در منزل با بکارگیری ایده های جدید و جالب کارهای هنری خلاقانه ای را خلق کنید. ساخت کاردستی کودکانه با سنگ در واقع باعث پرورش و رشد استعدادها و خلایق کودکان خواهد شد و قوه تخیل آن ها را به نوعی تقویت خواهد کرد.

شما می توانید با بگارگیری این ایده همراه با کمی خلاقیت و نوآوری هنرآفرینی نمایید و اثرات هنری جالب و زیبایی را بوجود آورید، به طور مثال می توانید با استفاده از سنگ اشکال مختلف حیوانات را بسازید، مثلا کاردستی لاک پشت با سنگ، کاردستی کفشدوزک، کاردستی گربه و… با سنگ به راحتی ساخته می شوند، همچنین می توانید اقدام به ساخت کاردستی خانه، ماشین، درخت و… با سنگ نمایید.

سنگ ها در انواع و اقسام مختلفی در طبیعت وجود دارند که همین ویژگی آن ها زمینه لازم را برای ایجاد کاردستی های متنوع و فراوان فراهم می کند. در واقع کاردستی ساده با سنگ یکی از رایج ترین و ارزان ترین ایده ها محسوب می شود که با صرف کمترین هزینه می توان کارهای تزیینی و دکوری خلاقانه و بی نظیری را ساخت و یا حتی تابلوهای فانتزی و زیبایی را تهیه کرد.

تصاویری دیدنی از انواع کارهنری جالب با سنگ های مختلف

در ادامه نمونه های زیبایی از انواع هنرآفرینی با سنگ را برای مشاهده شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم تا از این ایده ها الگوبرداری نموده و اثرات هنری جذابی را خلق نمایید.

مدل بسیار زیبا و جالب کارهنری کودکانه با سنگ

هنرآفرینی فوق العاده زیبا و خلاقانه با سنگ با ایده ای جالب

نمونه بسیار جالب و جذاب هنردستی کودکانه با سنگ

مدل فوق العاده زیبا و جذاب تابلو تزیینی با سنگ های مختلف

نمونه جذاب و خلاقانه هنرآفرینی با انواع سنگ

مدل بسیار زیبا و جالب کارهنری خلاقانه با سنگ

کارهنری بسیار زیبا و جالب کودکانه با سنگ

هنردستی بسیار زیبا و جذاب با سنگ با ایده ای خلاقانه

کارهنری بسیار خلاقانه و جالب با انواع سنگ ریزه های مختلف

هنرآفرینی زیبا و جذاب با سنگ با ایده ای خلاقانه

هنردستی بسیار زیبا و جالب کودکانه با سنگ

تابلو هنری بسیار زیبا و جالب با سنگ رودخانه ای

هنرآفرینی بسیار شیک و خلاقانه با سنگ های مختلف

کارهنری بسیار زیبا و جالب کودکانه با سنگ

هنردستی جالب و خلاقانه با سنگ با ایده ای جدید

کارهنری زیبا و ساده با سنگ رودخانه ای

هنردستی بسیار زیبا و جالب کودکانه با سنگ

کارهنری جالب و خلاقانه با سنگ با ایده ای جدید

تابلو بسیار زیبا و جذاب با سنگ

هنرآفرینی جذاب و زیبا با انواع سنگ

هنرآفرینی جذاب و خلاقانه با سنگ به سبکی بسیار زیبا

کارهنری کودکانه بسیار زیبا با سنگ

هنرآفرینی جالب و زیبا با سنگ

کاردستی بسیار جذاب و زیبا با سنگ با ایده ای خلاقانه

هنرآفرینی جالب و خلاقانه با سنگ های مختلف

هنردستی زیبا و ساده کودکانه با سنگ

کارهنری بسیار جالب و زیبا کودکانه با سنگ

تصاویری که مشاهده نمودید نمونه هایی از انواع کاردستی کودکانه با سنگ با ایده های جذاب و متنوع بود که امیدواریم مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد و با ایده گرفتن از هر کدام کارهای هنری جذابی را خلق نمایید و از هنر دست خود لذت ببرید. برای مشاهده مدل های دیگر و همچنین آموزش های متنوع برای ساخت هر یک از این کاردستی ها به بخش کاردستی مجله هنر در خانه مراجعه کنید.