انیمیشن «کاشکی» با صدای محمد معتمدی منتشر شد+فیلم


انیمیشن «کاشکی» با صدای محمد معتمدی منتشر شد+فیلم

انیمیشن «کاشکی» که نماهنگ آن در ابتدای دوران شیوع کرونا منتشر شده بود، به تازگی در دسترس مخاطبان قرار گرفته است. قطعه «کاشکی» ساخته میدیا... ادامه مطلب... نوشته انیمیشن «کاشکی» با صدای محمد معتمدی منتشر شد+فیلم اولین بار در پایگاه خبری شیرین طنز. پدیدار شد.

انیمیشن «کاشکی» که نماهنگ آن در ابتدای دوران شیوع کرونا منتشر شده بود، به تازگی در دسترس مخاطبان قرار گرفته است. قطعه «کاشکی» ساخته میدیا فرج‌‌نژاد است و خواننده است. رامین غلامی برجی نیز کارگرادنی انیمیشن را به عهده داشته است.

به گزارش شیرین طنز، به نقل از خبرنگار ایلنا، انیمیشن «کاشکی» به آهنگسازی میدیا فرج‌نژاد و صدای محمد معتمدی با کارگردانی رامین غلامی برجی تولید و ارائه شد.

میدیا فرج نژاد (آهنگساز و نوازنده) پیشتر طی گفتگو با ایلنا در اینباره گفته بود: انیمیشنی برای موزیک ویدیوی کاشکی ساخته شده بود که پس از درخواست مکرر مردم به این نتیجه رسیدیم کامل آن را نیز بسازیم.

شعر این قطعه سروده علیرضا کلیایی است و بهزاد عبدی آن را تنظیم کرده است.

در این اثر موسیقایی، میدیا فرج‌نژاد نوازنده تار، اُلنا ایکایوا ویلنسل است و تیخانوا هارپ نواخته و گروه کُر «کرِدو» آواها را اجرا کرده‌اند و ولادمیر سیرنکو رهبری قطعه را به عهده داشته است.

نماهنگ «کاشکی» در ابتدای دوران شیوع کرونا با بازی لیندا کیانی و امیریل ارجمند به کارگردانی احمد اطراقچی و لیلا جعفری تولید و به آسیب‌دیدگان و ایثارگران کادر درمان کشور تقدیم شده بود.

این انیمیشن به کارگردانی رامین غلامی برجی؛

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بيشترين بازديد امروز در گروه سرگرمی

دلنوشته ناراحتی از عشق با متن های سنگین و مفهومی