علت قتل حدیث 10 ساله توسط پدرش در خوی چیست؟! / او می دانست قصاص نمی شود! + عکس وفیلم


علت قتل حدیث 10 ساله توسط پدرش در خوی چیست؟! / او می دانست قصاص نمی شود! + عکس وفیلم

پدر حدیث 10 ساله چه انگیزه ای برای قتل دخترش داشت!رومینا اشرقی و ریحانه عامری قربانیانی بودند که بعد از این جنایت در سناریوهای مشابهی به قتل رسیدند و همه سرنوشت های این 3 دختر دردناک و تلخ اشت.

۲۸ اسفند ماه سال گذشته راز قتل دختری ۱۰ ساله به نام حدیث در شهرستان خوی آذربایجان غربی فاش شد. پدر در غیاب مادربچه او را خفه کرد و حالا انگیزه‌ای را بیان می‌کند که باورکردنش سخت است چرا که بخاطر بلند کردن صدای تلویزیون توسط دختر یکی یکدانه هیچ پدری دست به قتل نمی‌زند.

البته نمی‌توان اقدامات قبلی حسین. الف. را نادیده گرفت او قبل از قتل یکبار دیگر نیز سعی کرده بود حدیث را با دستانش خفه کند حتی تا دست و پا زدن حدیث پیش رفته بود، اما حضور همبازی حدیث در صحنه باعث می‌شود پدر حدیث را رها کند و بگوید شوخی کردم، اما شوخی به این شکل آن هم با دختر ۱۰ ساله باورپذیر نیست!

اما اتفاق مهمتر اینکه بررسی‌های بعد از قتل نشان داده است پدر حدیث از همسایه‌ای درباره اینکه اگر پدر فرزندش را به قتل برساند مجازاتش چیست؟! سوال پرسیده بود و شنیده بود پدر فرزندکش قصاص نمی‌شود! دقیقا همان مسیری که گفته می‌شود پدر رومینا اشرفی هم چنین سوالی کرده است!

انگیزه پدر در قتل حدیث ۱۰ سال چیست؟
خودش عصبانیت آنی را انگیزه قتل حدیث ۱۰ ساله می‌داند، اما مسیری که رفته است نشان از نقشه قبلی داشته است! اما هیچکس از اختلاف بین دختر و پدر چیزی نگفته است! فقط می‌ماند عشق موازی پدر به دختری دیگر و اصرار به ازدواج با آن دختر! که مدت‌ها قبل با او فرار کرده بود!

مادر حدیث می‌گوید‌ای کاش طلاق گرفته بودم، اما نمی‌خواستم دخترم بدون سایه پدر باشد و حالا پشیمانم! تنها انگیزه متصور اینکه پدر برای رسیدن به معشوقه اش می‌دانسته شاید بتواند همسرش را طلاق بدهد، اما دخترش سد بزرگی برای رسیدن او به آرزویش است و با اطمینان از اینکه اعدام نمی‌شود حدیث را به قتل رسانده است.

این قتل روز ۲۸ اسفند ماه در خیابان ۲۰ متری جانبازان، نبش کوچه گلستان سوم شهرستان «خوی»، رخ داد و بخاطر کرونا بی صدا ماند و مادر حدیث وقتی دید رومینا اشرفی و ریحانه عامری حتی فاطمه برحی هم قربانی جنایات ممشابهی شده اند قتل دخترش را رسانه‌ای کرد.

پدر جنایتکار حدیث: پشیمانم مجازاتم کنید!
حسین الف. در اعترافات خود بعد از اینکه مسئولیت قتل را که در آن با کمربند و مانتو دخترش را خفه کرده است بر عهده می‌گیرد می‌گوید که حالا دچار عذاب وجدان شده و خواب دخترش را دیده است. او همچنین خواسته که به سزای عملش برسد.»

مادر حدیث اصرار دارد دخترش قربانی هوسرانی‌های پدرش شده است و اشد مجازات را برای شوهرش می‌خواهد مجازاتی که در آن نمی‌تواند در مقام مادر خواستار قصاص شوهرش باشد.

گفته می‌شود در صورت تصویب قانون جدید پدر در صورت قتل فرزندش درست است که به قصاص محکوم نمی‌شود، اما مجازاتش سنگین و در حدود ۲۵ سال خواهد بود.

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
فیلم/ آتش‌سوزی در کارخانه سیمان آبیک قزوین