فیلم سایکو پارتی مختلط در جنگل‌های شمال! / ناگفته‌ها از مراسم شیطان پرستی در ایران


فیلم سایکو پارتی مختلط در جنگل‌های شمال! / ناگفته‌ها از مراسم شیطان پرستی در ایران

رقص مختلط دختران و پسران شیطان پرستان در جنگل‌های شمال که فیلم آن بازتاب گسترده‌ای داشته است چه پشت پرده‌ای دارد.

شیطان پرستی در ایران یک پدیده‌ی وارداتی از کشور‌های غرب است که از سوی بسیاری از ایرانیان مورد نکوهش قرار می‌گیرد.
انتشار فیلم شیطان پرستی که در آن دختران و پسران به علت استعمال مواد مخدر به رقص در میان درختان جنگل‌های شمال که روی آن‌ها نشانه‌هایی عجیب و غریب نصب کرده اند پرداخته اند.

این نوع مراسم نگرانی‌های بسیاری رابه وجود آورده است در تحقیقات خود به پشت پرده این نوع رقص و مراسم شاخه‌ای از شیطان پرستی دست یافته است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد رقصندگان این مراسم شیطانی معتادانی هستند که با آرزو‌های گمشده تحت هدایت یک لیدر به میان جنگل‌ها و بیابان‌ها رفته و نماد‌های شیطانی و البته نمادی از شخصیت‌های کارتونی را روی درختان یا جا‌های قابل روئیت آویزان می‌کنند و با خوردن قارچ سمی که اگر مدیریت نشود مرگ آن‌ها را رقم می‌زند برای سوزاندن انرژی به رقص و پایکوبی می‌پردازند و در خیال و توهم به آرزوهایشان در قالب شخصیت‌های مورد علاقه خود می‌رسند یا اگر عشق پرواز داشته باشند در توهم به آن می‌رسند.

مراسم سایکو پارتی چیست؟
مراسم سایکو پارتی مراسمی است که دختران و پسران در آن از انواع مواد مخدر مانند، ال اس دی، قارچ سمی، و مواد‌هایی نظیر این نوع استعمال می‌کنند که حتما باید داخل این مراسم یک لیدر وجود داشته باشد تا مصرف کننده مواد مخدر دچار مرگ و آسیب‌هایی نظیر خودزنی یا خودکشی و توهم‌های کاذب و بی جا و سکته مغزی و قلبی نشوند.

قارچ سمی چیست؟
قارچ‌های سیلوسایبین که به قارچ‌های روان‌گردان و قارچ‌های جادویی magic mushrooms هم معروفند حاوی مواد ایندولیِ روانگردان هستند. حدود چهل نمونه از این قارچ‌ها تا کنون شناسایی شده، ولی مهم‌ترین آن‌ها Psilocybe cubensis است که در بازار سیاه به عنوان ماده مخدر به فروش می‌رسد. سابقه استفاده از این قارچ‌ها به حدی باستانی است که حتی در نقاشی‌های روی دیواره غار‌ها هم اثر این قارچ‌ها دیده میشود. در بعضی از مراسم مذهبی افراد بومی مناطق مختلف جهان هم از این قارچ‌ها استفاده میشده. به دلیل خاصیت توهم‌زایی آن احتمالاً افراد استفاده کننده یک سری شهود بصری و توهمی را تجربه میکرده‌اند و آن‌ها را به موجودات فرازمینی نسبت می‌دادند.

ال اس دی چیست؟
اِل‌اِس‌دی (LSD) با نام شیمیایی لایزرژیک اسید دی اتیل آمید (به انگلیسی: Lysergic acid diethylamide) که در فرهنگ عامه با نام اسید نیز شناخته می‌شود، معروف‌ترین سایکواکتیو در دسته روان‌گردان‌ها است. واژه LSD نخستین بار از کلمه آلمانی Lysergsäure diethylamid برگرفته شده است.

این ماده به‌طور گسترده برای مصارف تفریحی و درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به‌طور معمول ال‌اس‌دی بلعیده یا روی زبان نگه داشته می‌شود. این دارو همچنین بر روی حبه قند یا بلاتر هم قرار داده می‌شود.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه اجتماعی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
خبر خوش معاون رئیس‌جمهور برای دهه‌شصتی‌های مجرد