انواع مختلف مدل مانتو حریر یکی از جدیدترین و در عین حال شیک ترین مانتوهای زنانه محسوب می گردند که انتخاب مناسبی برای مجالس و مهمانی ها می باشند. مانتوهای حریر در مدل ها و طرح های مختلفی دوخته و به بازار عرضه می شوند که هر یک طرفداران خاص خود را دارند، اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که قصد خرید و یا دوخت مانتو با پارچه حریر را دارید پیشنهاد می کنیم این مطلب از مجله هنر در خانه را از دست ندهید و با جدیدترین مانتوهای حریر زنانه و دخترانه آشنا شوید.

مدل مانتو حریر دخترانه و زنانه

مانتوهای حریر زیبا و شیک از جمله انواع مدل مانتو تابستانی جدید محسوب می گردند که به دلیل استفاده از پارچه های نازک حریر در دوخت این نوع مانتوها، بهترین گزینه به عنوان مانتو تابستانه می باشند. حال اگر شما نیز قصد انتخاب و تهیه مانتوی حریر را دارید پیشنهاد می کنیم تصاویر زیر را مشاهده نموده و با انواع مانتوهای جدید با پارچه حریر با طرح های زیبا و خاص آشنا شوید. این مدل مانتوهای مجلسی را می توان با دیگر پارچه های نازک نیز تهیه نمود، اما پارچه حریر بهترین گزینه برای این مدل مانتوها می باشد.

مدل مانتوی تابستانه با پارچه حریر

مانتو دو تکه جدید

مانتوی تابستانی حریر

عکس مانتوی حریر ساده

مانتو توری زنانه جدید مدل مانتوی تابستانه با پارچه حریر

مانتو توری بلند تابستانی

مدل مانتو تابستانی جدید

مانتوی زنانه حریر شیک و زیبا

مدل های مانتو مشکی جدید و زیبا

مانتوهای مشکی حریر از جمله پرطرفدارترین مدل مانتوهای مجلسی محسوب می گردند، این مدل مانتوهای زیبا و خاص پوشش مناسبی برای خانم های ایرانی می باشند و از جمله بهترین گزینه ها برای مهمانی ها محسوب می گردند.

مانتوی حریر مشکی جدید

مانتو دامنی تور جدید

مدل مانتو تابستانی جدید

مدل مانتو مجلسی مشکی

مانتو توری مشکی بلند

مانتو حریر اسپرت دخترانه

مدل مانتو بلند مشکی تور

مانتوی حریر مشکی دخترانه

مدل های مانتو مجلسی

در این بخش به معرفی تعدادی از مدل مانتوهای مجلسی با پارچه حریر می پردازیم، این نوع مانتوها که شامل انواع مدل مانتو بلند مجلسی و مانتوهای کوتاه شیک و زیبا می باشند، از جدیدترین مانتوهای مجلسی محسوب می گردند که مطمئنا انتخاب شایسته ایی برای شما عزیزان نیز می باشند.

مانتو مجلسی بلند توری

مانتوی حریر جدید و شیک

عکس مانتو گیپور بلند مجلسی

مانتو مجلسی حریر

عکس مانتوی مجلسی بلندبا پارچه حریر

مانتو مجلسی شیک و زیبای دخترانه

مدل مانتو مجلسی بلند

عکس مانتوی حریر مجلسی جدید

عکس هایی که مشاهده نمودید برخی از جدیدترین مدل های مانتو حریر می باشد که امیدواریم توانسته باشید مانتو ایده آل خود را از بین این مدل های زیبا انتخاب نمایید، اما در صورتی که هنوز موفق به انتخاب مدل مانتو نشده اید پیشنهاد می کنیم از بخش مدل مانتو مجله هنر در خانه دیدن نمایید و با دیگر مدل های جدید و بسیار زیبا آشنا شوید.