امروز تصمیم دارم ساخت کاردستی با بطری پلاستیکی را یاد بدم تا بتونید بدون هزینه و با بطری های خالی که دارید وسایل جدید و جالبی درست کنید و از هنر و سلیقه تون بهترین استفاده رو ببرید و از این ایده ها در تزیین منزل و به عنوان دکوری استفاده کنید. اگر شما نیز تعدادی بطری بدون استفاده دارید تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

آموزش ساخت کاردستی با بطری:

درست کردن این مدل کاردستی همچون کاردستی با چوب، وسایل دور ریختنی، سی دی خراب و… بدون هزینه س و کار خیلی راحتیه، شما میتونید توی خونه و با کمی چسب وسایل و های زیبایی بسازید و از آنها نهایت استفاده رو ببرید. یکی از این وسایل که توی خونه کاربرد زیادی هم داره ساخت گلدان با بطری پلاستیکی است که به راحتی با یک بطری خالی و سی دی درست میشه و با یه اسپری طلایی یا نقره ایی زیباییش کامل میشه.

اینم چند نمونه خلاقیت با بطری دیگه که با بطری های خالی و یه کم هنر و خلاقیت ساخته میشه و همه جای خونه میتونید از این کاردستی ها استفاده کنید و همچنین به عنوان کاردستی کودکانه مورد استفاده قرار دهید.

همچنین میتونید با بطری های سفید و سبز رنگ و به کمک کمی فوم یا کاغذ یه گل زیبا درست کنید.

البته میتونید گلبرگ هایی که درآوردین رو رنگ بزنید و یه گل متفاوت و زیبا داشته باشید.

دیدید انجام این ایده ها، چقدر راحت و متفاوته؟ خب حالا دو تا بطری بیارید و با قسمت انتهای اونها یه سیب پلاستیکی زیبا به شکل زیر درست کنید.

حالا با بطری های خالی و کمی هم هنر نقاشی و خلاقیت چند تا جاقلمی زیبا درست کنید و اونها رو توی خونه و هر جا که دوست دارید قرار بدین و وسایل ریز رو داخلش بذارید.

یکی از کاربرد های بطری خالی استفاده از پلاستیک اونه. چند تا بطری در رنگ های مختلف تهیه کنید و از دیواره اونها چند تا برگ دربیارید و لبه های اونو با هویه بسوزونید و به وسیله سیم به هم متصل کنید و یه لوستر زیبا درست کنید.

اینم یه جاشمعی زیبا که به راحتی با بطری ساخته میشه.

همینطور که در تصاویر زیر میبینید کاردستی های ساخته شده با انواع بطری پلاستیکی تنوع زیادی دارند و میتونید توی خونه و به راحتی هر کدوم از کاردستی های زیر رو بسازید.

خلاقیت با بطری های بی استفاده

همانطور که دیدید وسایل جالب و مختلفی می توان ساخت و این کار تنوع بسیار بالایی دارد که به ذوق هنری شما بستگی دارد، بدین منظور از خلاقیت و ابتکار خود استفاده نمایید و سعی کنید با ساده ترین وسایل و مواد اولیه اقدام به ساختن کاردستی های جذاب و دیدنی نمایید. تصاویر زیر نمونه های زیبایی از خلاقیت با بطری های بی مصرف می باشند که می توانید با ایده گرفتن از آنها زیباترین کاردستی ها را ساخت.

دیدید که به راحتی می توانید با بطری خالی نوشابه و آب معدنی وسایل زیبایی بسازید و از آنها در تزیینات منزل و یا به عنوان دکوری نیز استفاده نمایید. این مدل کاردستی های خلاقانه می تواند به بچه ها نیز نحوه استفاده از وسایل دور ریختنی و بی مصرف را نشان دهد و مطمئنا آموزش مفیدی برای آنان خواهد بود.