یکی از پوشش های مهم و اصلی زنانه مانتو می باشد که در طرح ها و مدل های متنوع و گوناگونی وجود دارد و همه روزه از سوی برندهای مختلف انواع جدید و به روزی از آن روانه بازار می گردد که همین موضوع زمینه انتخاب مدل مانتو دلخواه را برای تمامی سلیقه ها فراهم نموده است. بدین منظور قصد داریم در این زمینه شما عزیزان را با مجموعه ای جذاب و دیدنی از انواع مختلف مدل مانتو مزونی در طرح های شیک و خاص آشنا کنیم.

مدل مانتو مزونی در طرح های جذاب و جدید

یکی از انواع مدل های مانتو که سبک و طراحی متفاوتی دارد و از لحاظ نوع پوشش بسیار شیک و منحصر به فرد می باشد مدل مانتو مزونی می باشد که طرح های بسیار متنوعی از آن در بازار موجود می باشد. این نوع مانتوها توسط مزون های معتبر ایرانی طراحی و دوخته و در نهایت برای فروش عرضه می شوند و اغلب چهره های مشهور و بازیگران این سبک مانتوها را می پسندند. به طور مثال اگر به مدل مانتوهای سحر قریشی، مدل مانتوهای بهاره رهنما، مدل مانتوهای ساره بیات و دیگر بازیگران جوان و شیک پوش توجه نمایید متوجه خواهید شد که سبک پوشش خاص و شیکی دارند که شامل مانتوهای ژورنالی و مزونی می شود.

طراحی و سبک این نوع مانتوهای جدید و زیبا به گونه ای است که چند طرح مختلف و متفاوت را با یک رنگ بندی جالب و زیبا با یکدیگر ترکیب می کنند و مدل بسیار زیبایی از آن را عرضه می کنند. گاهی اوقات برخی از مدل های آن تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک بوده که به انواع گلدوزی شده، تور مانند و … می توان اشاره کرد.

طراحان مانتوهای مزونی با بکارگیری ایده های ناب و جذاب و با توجه به نوع سلیقه و انتخاب مشتری طرح های جدید و به روزی از مانتو را ارائه می دهند. مانتوهای مزون دوز در واقع به دلیل سبک خاصی که دارند طوری طراحی شده اند که کاملا مدرن و امروزی بوده و برای تمامی فصول و پوشیدن در مکان های مختلف مناسب و ایده آل می باشند.

این نوع مانتوها به دلیل ویژگی ها و مزایایی که دارند و همچنین در این مطلب به آن اشاره کردیم بسیار پرطرفدار بوده و بیشتر بانوان ترجیح می دهند در هنگام خرید این مدل مانتو را انتخاب نمایند. به همین برای انتخاب راحت تر شما عزیزان در ادامه نمونه های زیبایی از این مدل مانتو را به نمایش گذاشته ایم.

تصاویری دیدنی از انواع مختلف و جدید مانتو مزونی

در ادامه برای مشاهده و راهنمایی شما عزیزان در انتخاب مانتو دلخواه نمونه های جذاب و جدیدی از این سبک مانتو را به نمایش گذاشته ایم.

نمونه بسیار زیبا و جذاب مانتو مزونی با طراحی جدید

مانتو بلند مزون دوز با سبکی شیک

نمونه بسیار زیبا و جذاب مانتو مزونی

مدل بسیار شیک و جالب مانتو مزون دوز

نمونه بسیار زیبا و جدید مانتو مزونی

مدل بسیار شیک مانتو ژورنالی

ست مانتو و دامن مزون دوز

مدل شیک و جالب مانتو مزون دوز

مانتو مزونی با طراحی جذاب

مدل بسیار شیک و جدید مانتو ژورنالی

مانتو مجلسی مزون دوز

مدل جالب و جذاب مانتو مزون دوز

مدل جدید و شیک مانتو مجلسی ژورنالی

مدل فوق العاده زیبا و جذاب مانتو ژورنالی با طراحی جالب

نمونه بسیار زیبا و شیک مانتو مزونی

مدل خاص و جالب مانتو مزون دوز

نمونه شیک و جذاب مانتو مزونی

مدل بسیار زیبا و جدید مانتو مزون دوز

نمونه بسیار زیبا و جدید مانتو مزونی با طراحی جالب

مدل بسیار شیک و جذاب مانتو ژورنالی

نمونه بسیار زیبا و خاص مانتو مزونی

مدل جالب و جدید مانتو مزون دوز

نمونه بسیار شیک و جذاب مانتو مزونی با طراحی خاص

مدل جالب و خاص مانتو مزون دوز با طراحی جدید

نمونه بسیار زیبا و شیک مانتو مزونی

مدل فوق العاده زیبا و خاص مانتو مزون دوز با سبکی جذاب

مانتو مزونی زیبا و جذاب با طراحی جالب

تصاویر ارائه شده نمونه هایی زیبا از انواع مدل مانتو مزونی در طرح های جذاب و زیبا بود که امیدواریم مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد و از تماشای آن ها نهایت لذت را برده باشید.