ترامپ و بایدن با رویکرد متفاوت در مراسم سالگرد 11 سپتامبر/ تصاویر


ترامپ و بایدن با رویکرد متفاوت در مراسم سالگرد 11 سپتامبر/ تصاویر

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از ان بی سی نیوز، در حالیکه بایدن به کسانی که عزیزانشان را در 11 سپتامبر از دست دادند دلداری می داد، ترامپ در سخنرانی خود تاکید کرد: آمریکا همیشه بلند می شود، می ایستد و مبارزه می کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از ان بی سی، بایدن که در […]

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از ان بی سی نیوز، در حالیکه بایدن به کسانی که عزیزانشان را در ۱۱ سپتامبر از دست دادند دلداری می داد، ترامپ در سخنرانی خود تاکید کرد: آمریکا همیشه بلند می شود، می ایستد و مبارزه می کند.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از ان بی سی، بایدن که در این مراسم خوش و بشی هم با مایک پنس داشت، به خبرنگاران گفت: امروز نمی خواهم از این مراسم استفاده خبری کنم. من در مورد چیز دیگری به جز ۱۱ سپتامبر صحبت نخواهم کرد. این یک روز با شکوه است و اینگونه می خواهیم آن را حفظ کنیم.
ترامپ در سخنانی به اینکه چگونه این کشور پس از ۱۱ سپتامبر دوباره متحد شد اشاره کرد و ادامه داد: این وحدت مبتنی بر عشق به خانواده ها ، مراقبت از همسایگان ، وفاداری به همشهریان ، افتخار به پرچم بزرگ ما ، قدردانی از پلیس ، ایمان به خدا و امتناع از تسلیم در برابر مفسدان بود.
ان بی سی نوشت: ترامپ در حالی از اتحاد آمریکایی ها سخن می گفت که اشاره ای به اختلافات شدید آمریکایی ها برای مدیریت کرونا نداشت.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

عکس دختر | 130 متن و عکس دخترونه زیبا و لاکچری برای پروفایل