۱۰۰ عکس بسم الله الرحمن الرحیم برای پاورپوینت (رنگی و سیاه سفید)

معمولا برای ارائه نتایج تحقیق ، گزارش های علمی و کاری ، کنفرانس ها و مقالات از پاورپوینت استفاده میشود و مثل هر مطلب دیگری بهترین آغاز برای آن کلمه « بسم الله الرحمن الرحیم » است اینجا ما برای شما ۱۰۰ عکس زیبا و با کیفیت برای اسلاید های پاورپوینت گردآوری کرده ایم که به صورت رنگی و سیاه وسفید تقدیم شما میشود . امیدوارم مورد توجه واستفاده شما عزیزان قرار بگیرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۰ مزیت و کاربرد مهم پاور پوینت PowerPoint

حالا که در این مطلب ۱۰۰ بسم الله الرحمن الرحیم برای برنامه مکروسافت پاورپونت گردآوری کرده ایم گفتیم بد نیست در مورد مزایا و کاربرد های این برنامه بیشتر صحبت کنیم. همانطور که میدانید این روز ها هم دانشجویان ، استاید و مدرسین (در مراسم پایان نامه ، ارائه مقالات علمی ، تدریس و کنفرانس ) و هم در محیط های کاری (برای ارائه گزارش های مالی و غیرمالی و آموزش کارمندان ) از پاورپوینت کمک گرفته میشود. اما چرا این نرم افزار انقدر محبوب و کاربردی است؟ اینجا ۱۰ مزیت آن را بررسی میکنیم .

بسم الله الرحمن الرحیم برای پاورپوینت

مزایای استفاده از پاورپویت در ارائه مطلب :
تدریس یا ارائه مطلب را جذاب تر میکند چرا که میتوان در آن از تصاویر و متن و مدیا در کنار هم استفاده کرد. هر چه مطالب پیچیده تر باشد استفاده از اشکال ، تصاویر ، نمودار ها ، فایل های صوتی و تصویری به ارائه آن کمک بیشتری خواهد کرد.به کسی که میخواهد مطلبی را ارائه یا تدریس کند ابزار های بیشتری میدهد مثلا میتواند از انواع رنگ های پس زمینه ، تصاویر جذاب و فونت های متنوع استفاده کند.امکان تغییر دارد مثلا میتوان فونت را درشت و ریز کرد یا در لحظه اگر به مطلب جالبی حین تدریس یا ارائه مطلب برخوردید میتوانید آن را تغییر دهید. یا اشتباه های آن را تصحیح کنید.لازم به نصبت برنامه خاص و جدیدی ندارد ، چون گذشته از این که آفیس در اکثر سیستم ها نصب است حتب بدون داشتن آفیس هم با روش خاص میتوان از مطالب پاورپوینت استفاده کرد. بسم الله الرحمن الرحیم برای پاورپوینتاستفاده از پاورپوینت در تدریس برای فهم بهتر مطالب به دانش آموزان و دانشجویان کمک میکند.ارائه مطلب یا تدریس با این مطلب به مستمعین کمک میکند که نیاز به نت برداری نداشته باشند چون به راحتی میتوانند با گرفتن فایل پاور پوینت که معمولا حجم کمی هم دارد به مطالب داخل آن دسترسی پیدا کرد.قابل پرینت گرفتن است و به این روش میتواند هم به صورت الکترونیکی (داخل لپ تاپ، کامپیوتر و حتی موبایل و تبلبت) و هم به صورت کتبی (با سایز و فونت دلخواه ) مورد استفاده قرار بگیرد.به علت رنگ بندی ، استفاده از افکت و صورت و تصویر اثر بخش تر جذاب تر و تاثیر گذار تر از روش های قدیمی تدریس و ارائه مطلب است. این مورد به انتقال سریع تر و بهره وری بیشتر در وقت کمک خواهد کرد.ویرایش آن نسبت به نسخه های چاپی هم بسیار آسان تر است هم کم هزینه تر . به عنوان مثال شما برای ویرایش یک مطلب غلط در یک مقاله یا گزارش چاپ شده باید کل آن را دوباره چاب و سحافی کنید اما این کار فقط چند دقیقه در کامپیوتر زمان میبرد.به راحتی در فلش ، دیسک ، سی دی ، هارد قابل حمل و نقل است که در مقایسه با نسخه های چاپی خیلی سبک تر و راحت تر است.

بسم الله الرحمن الرحیم برای پاورپویت

۱۰ روایت زیبا در مورد بسم الله الرحمن الرحیم :

به ما از زمان کودکی سفارش شده است که قبل از هر کاری از عبارت « بسم الله الرحمن الرحیم » استفاده کنیم . اما شاید خواندن چند روایت از ائمه اطهار و بزرگان دین این عزم و اعتقاد را در ما تقویت کند که قبل از آوردن نام خدا و گفتن « بسم الله » هیچ کاری را آغاز نکنیم . ما ۱۰ روایت را برای شما از سایت خوب نمناک اینجا بازنشر میکنیم :

پیامبراکرم صل الله علیه :

اگر انسان هنگام سوار شدن « بسم الله » بگوید، ملکی پشت سر او سوار می شود و از او محافظت می کند، تا زمانی که پیاده شود. و اگر سوار شد و « بسم الله » نگفت ، شیطان پشتش سوار می شود و به او می گوید: آواز بخوان . اگر گفت : من آواز ندارم و نمی توانم بخوانم به او می گوید: مست و بی حال شو. او مست می شود، تا وقتی پیاده شود.

بسم الله الرحمن الرحیم png برای پاورپوینت

حضرت علی علیه السلام :

کل قرآن در سوره حمد است و کل سوره حمد در « بسم الله الرحمن الرحیم » و کل بسم الله الرحمن الرحیم در با « بسم الله » است و کل با در نقطه زیر ب است . که آن حضرت در ادامه فرمودند « من نقطه زیر ب هستم ».

امام جعفرصادق علیه السلام:

آغاز همه کتب آسمانی «بسم الله الرحمن الرحیم» بوده است. این عبارت در ابتدای تمام سوره های قرآن، جز سوره برائت (توبه) آمده است. همچنین سوگند دادن خدا به «بسم الله الرحمن الرحیم»، در برخی ادعیه، حاکی از ارزش این آیه است.

بسم الله الرحمن الرحیم رسمی برای پاورپوینت

امام صادق علیه السلام :

درهای گناهان را با استعاذه (پناه بردن به خدا) ببندید و درهای طاعت را با « بسم الله » گفتن بگشایید.

امام صادق علیه السلام :

هرگاه یکی از شما وضو بگیرد و « بسم الله الرحمن الرحیم » نگوید، شیطان در آن شریک است و اگر غذا بخورد و آب بنوشد یا لباس بپوشد و هر کاری که باید نام خدا را بر آن جاری سازد، انجام دهد و چنین نکند، شیطان در آن شریک است.

بسم الله الرحمن الرحیم پاورپوینت جدید

امام رضا علیه السلام :

وقتی برای سفر یا غیر آن از منزل بیرون می روی بگو: « بسم الله امنت بالله توکلت علی الله ما شاء الله ، لا حول و لا قوه الا بالله » زیرا اگر شیطان با تو ملاقات کرد ملائکه با تازیانه بر سر و صورت او می زنند و می گویند: بر او راهی نداری ؛ چون او نام خدا را برد و ایمان به او آورد و بر او توکل نمود.

امام جعفر صادق علیه السلام :

اگر کسی از شما موقع وضو نام خدا را بر زبان جاری نکند، شیطان در وضو او شرکت می کند و اگر انسان هنگام خوردن و آشامیدن و لباس پوشیدن « بسم الله » نگوید، شیطان در آن کارها شرکت می کند.

بسم الله الرحمن الرحیم برای پاورپوینت خاص

امام سجاد علیه السلام :

ای ثمالی ! هنگامی که وقت نماز برسد، شیطان می آید و روی شانه می نشیند و می گوید: آیا نام خدا را برده ای ؟ اگر بگوید: بلی از او دور می شود و اگر بگوید: خیر، بر شانه او می نشیند تا این که نماز خوانده شود و مردم پراکنده گردند. ابوحمزه ثمالی می گوید: عرض کردم : آیا آنها قرآن نمی خوانند؟ آن حضرت فرمودند: چرا ولی آن چه تو فکر می کنی نیست . ای ثمالی ! مراد بلند گفتن « بسم الله الرحمن الرحیم » است که شیطان را دور می کند.

پیامبر اکرم صل الله علیه :

هر امر خطیری اگر با « بسم الله الرحمن الرحیم » آغاز نشود، آن امر ناقص و ناتمام خواهد ماند. همچنین می فرمایند :هیچ کس به بهشت در نیاید مگر با جواز « بسم الله الرحمن الرحیم » به این گونه : « بسم الله الرحمن الرحیم » این نوشته ای است از سوی خداوند ویژه فلان پسر فلان ، او را در بهشت به جایگاه بلندی وارد سازید که شاخه های میوه آن آویخته و نزدیک و در دسترس ‍ باشد.

عکس بسم الله الرحمن الرحیم پاورپوینت با کیفیت

امام رضا علیه السلام :

« بسم الله الرحمن الرحیم » به اسم اعظم (خداوند) از سیاهی چشم به سفیدی آن نزدیکتر است.

بسم الله الرحمن الرحیم برای پاورپوینت hd

بسم الله پاورپوینت

بسم الله برای پاورپوینت

بسم الله برای PowerPoint

بسم الله پاورپوینتی

بسم الله پاورپوینت رنگی

بسم الله الرحمن الرحیم برای PowerPoint

بسم الله برای پاورپوینت زیبا

بسم الله در پاورپوینت جدید

بسم الله برای پاورپوینت زیبا

اسلاید بسم الله پاورپوینت

بسم الله الرحمن الرحیم برای پاورپوینت زیبا

قالب بسم الله پاورپوینت

بسم الله سیاه و سفید برای پاورپوینت

بسم الله رسمی برای گزارش پاورپوینت

بسم الله برای ارئه مقاله پاورپوینت

بسم الله برای گزارش کاری در پاورپوینت

بسم الله الرحمن الرحیم برای پاورپوینت با کیفیت بالا

بسم الله خوشگل برای پاورپوینت

بسم الله برای پایان نامه در پاورپوینت

بسم الله برای پاورپوینت با کیفیت

بسم الله الرحمن الرحیم پاورپوینت

بسم الله الرحمن الرحیم برای پاورپوینت متحرک شونده

تم رنگی بسم الله الرحمن الرحیم پاورپوینت

بسم الله الرحمن الرحیم برای پاورپوینت متحرک شون

ده

بسم الله برای پاورپوینت بچگانه

بسم الله برای پاورپوینت تدریس دانشگاه

بسم الله الرحمن الرحیم برای پاورپوینت تدریس

بسم الله الرحمن الرحیم powerpoint

بسم الله الرحمن الرحیم برای powerpoint

بسم الله الرحمن الرحیم در powerpoint

powerpoint presentation بسم الله الرحمن الرحیم

بسم الله الرحمن الرحیم زیبا برای پاورپوینت سیاه و سفید

بسم الله برای powerpoint

عکس رنگی بسم الله

عکس رنگی بسم الله الرحمن الرحیم

عکس رنگی بسم الله الرحمن الرحیم

عکس بسم الله الرحمن الرحیم رنگی زیبا

عکس بسم الله الرحمن الرحیم رنگی برای پاورپوینت

عکس بسم الله الرحمن الرحیم رنگی زیبا متحرک

تصاویر رنگی بسم الله الرحمن الرحیم

تصاویر رنگی بسم الله الرحمن الرحیم زیبا

عکس های رنگی بسم الله الرحمن الرحیم

عکس بسم الله الرحمان الرحیم برای پاور پویت

بیشتر بخوانید :

انواع فونت و متن بسم الله الرحمن الرحیم برای بیو اینستا

عکس اسم الله | ۱۵۰ عکس اسم « الله » برای پروفایل

عکس اسم خدا | ۱۰۰ پروفایل «کلمه خدا» و «اسم خدا»

عکس خدا بزرگه | ۷۰ عکس پروفایل «خدا بزرگه» و «الله اکبر»

خدایا شکرت | ۱۱۰ عکس نوشته «خدایا شکرت» برای پروفایل

پروفایل خدایا | ۱۰۰ عکس نوشته خدایا شکرت-خدایا کمکم کن