زنانی که سالی یکبار همسرانشان را عوض می کنند+ عکس


زنانی که به راحتی در گوشه ای از این the world جهان هر ساله شوهرشان را عوض می کنند! این Women of the tribe زنان در قبیله ی وودابه در کشور نیجر زندگی می کنند مردانی که بتوانند هر ساله دل این زنان را بدست آورند و به اصطلاح مخ زن را بزنن از شوهرش قبلی او را دزدیده اند! زنان قبیله wodaabe در کشورنیجر طبق آداب و رسوم سنتی شون حق دارند سالی یکبار...

زنانی که به راحتی در گوشه ای از این the world جهان هر ساله شوهرشان را عوض می کنند! این Women of the tribe زنان در قبیله ی وودابه در کشور نیجر زندگی می کنند مردانی که بتوانند هر ساله دل این زنان را بدست آورند و به اصطلاح مخ زن را بزنن از شوهرش قبلی او را دزدیده اند!

زنان قبیله wodaabe در کشورنیجر طبق آداب و رسوم سنتی شون حق دارند سالی یکبار شوهر خودشون رو عوض کنند!

مردهاشون از چند ساعت قبل از این مراسم خودشون ور بزک می کنند. چشم ها و دندونای سفید و بینی استخوونی معیار زیبایی مردهاشونه!

اسم این مراسم زن دزدیه! چون وقتی مردی بتونه مخ یه زن متاهل رو بزنه در واقع اون زن رو از شوهر قبلیش دزدیده

بسیاری از آداب و رسوم عجیب از قبیله های جهان نشات می گیرد شاید به این دلیل است که دور از شهر و کشورهای مدرن زندگی می کنند و در حصار خود ادابی از خود به رسم و آیین جامی گذارند!

در ادامه دیگر Interesting things کارهای جالب این مردان قبیله برای مخ زنی زنان را دنبال کنید. خالی از لطف نیست😍😆 از همراهی شما خرسندیم.

همه ساله مردان قبیله‌ای دورافتاده در کشور آفریقایی چاد مراسمی عجیب و متفاوت برگزار می‌کنند که به اعتقاد خود به عنوان بخشی از فرهنگ است.

به گزارش «انتخاب»؛ در این مراسم یک هفته‌ای مردان قبیله ودابه برای جلب توجه زنان و ازدواج با آنان خود را آرایش می‌کنند.

این کار ساعت‌ها طول می‌کشد و برای آرایش خود از خاک رس استخوان و اسید استفاده می‌کنند. اعتقاد مردان ودابه بر این است که آرایش به آنان قدرت جادویی می‌دهد.

البته در این راه مشقت زیادی را نیز متحمل می‌شوند. آنها برای پیدا کردن پودر چای نارنجی که در نزدیکی کوهی در جونگوریا در نیجر قرار دارد حدود ۱۴۰۰ کیلومتر سفر می‌کنند.

مردان ودابه خود را زیباترین مردم جهان می‌دانند

هر مرد قبیله‌ای که خود را آرایش می‌کند یک آینه کوچک نیز به همراه خود دارد و دائما خود را در آن نگاه می‌کند، شبیه به گوشی‌های هوشمند ما!
انتخاب شوهر نیز توسط زنان این قبیله عجیب است. مردان در یک صف می‌ایستند و زن در حالی که پشت به آنهاست بدون اینکه نگاهشان کند یکی را برای همسری انتخاب می‌کند.

فخر فروشی زنی با 5 شوهر به دیگر زنان ! عکس

عکس های دیدنی زن زیبایی با 54 شوهر

زنده به گور کردن زنان پس از مرگ شوهر | فیلم و تصاویر

تنها زنی که با 5 شوهر خود زندگی می کند! عکس

Women who change their husbands once a year + Photo

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه عجایب


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
این مرد ایرانی با وفاترین عاشق جهان شد ! + عجیب ترین ماجرای واقعی !