ساخت کاردستی با قوطی یک ایده جالب و خلاقانه می باشد که در تهیه وسایل مختلف تزیینی یا کاربردی می توان از آن بهره برد و از این طریق به نوعی در حفظ محیط زیست و حذف زباله های اضافی کوشید. بر این اساس قصد داریم در این مطلب شما را با مجموعه ای زیبا و بی نظیر از انواع کارهای هنری جذاب و زیبا ساخته شده از قوطی های مختلف آشنا کنیم.

مدل های متنوع و جذاب کاردستی با قوطی

یکی از کارهای خلاقانه و جالبی که با استفاده از وسایل اضافی و به درد نخور می توان انجام داد ساخت کاردستی با قوطی های گوناگون می باشد. شما می توانید با کمک قوطی های مختلفی که در دسترس دارید هم چون قوطی رب، کنسرو، شیر خشک و … وسایل تزیینی یا حتی کاربردی متنوعی بسازید و کارهای هنری بی نظیری را خلق نمایید. قبلا نحوه ساخت کاردستی با بطری های گوناگون را تجربه نموده ایم، حال می خواهیم نحوه ساخت کاردستی کودکانه با قوطی را تجربه نماییم که مطمئنا درست کردن این نوع کاردستی ها همچون ساخت اسباب بازی برای بچه ها جذاب خواهد بود.

افراد خلاق با بهره گیری از این ایده می توانند دست سازه های زیبا و جالبی هم چون جامدادی، گلدان، آویزهای تزیینی و … بسازند. شما می توانید در منزل با داشتن کمی مهارت و با الگوبرداری از ایده های نو و جذاب با استفاده از قوطی های مختلف در ابعاد گوناگون هنرآفرینی کنید و وسایل کاربردی جالبی را برای مصارف مختلف بسازید.

این ایده در واقع علاوه بر این که نقش و تاثیر بسزایی در پاکسازی و حذف زباله های اضافی محیط زیست دارد می تواند به شما کمک می کند تا با کمترین هزینه وسایلی کاربردی و بی نظیر بسازید و قوطی های مختلف را به ابزاری مفید تبدیل نمایید و از این طریق با استفاده از کمی خلاقیت می توانید آن چه را که نیاز داید را با ساده ترین ابزار در منزل درست کرده و برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار دهید.

تصاویری بی نظیر از انواع هنرآفرینی با قوطی های فلزی مختلف

در ادامه به معرفی نمونه هایی جذاب از انواع کارهنری ساخته شده با قوطی به منظور تماشا و الگوبرداری شما عزیزان پرداخته ایم.

کارهنری بسیار جالب و زیبا با قوطی فلزی

شلف های تزیینی بسیار زیبا و جذاب با قوطی

جاشمعی آویزی بسیار جالب و خلاقانه با قوطی

گلدان های بسیار زیبا و جذاب با قوطی فلزی

هنردستی بسیار جالب و کاربردی با قوطی فلزی

هنرآفرینی فوق العاده زیبا و جذاب با قوطی

کارهنری بسیار زیبا و خلاقانه با قوطی فلزی

کارهنری بسیار جذاب و زیبا با قوطی کنسرو

هنرآفرینی جذاب و خلاقانه با قوطی فلزی با ایده ای جدید

ظرف غذای پرنده بسیار زیبا و جالب با قوطی های اضافی

کارهنری بسیار زیبا و جذاب با قوطی رب

هنردستی جالب و کاربردی با قوطی فلزی

کارهنری جذاب و زیبا با قوطی های مختلف

هنرآفرینی بسیار جذاب و خلاقانه با قوطی فلزی

کارهنری فانتزی و جالب با قوطی فلزی

هنردستی بسیار جذاب و خلاقانه با قوطی فلزی

کارهنری جالب و زیبا با قوطی های اضافی

هنرآفرینی بسیار جالب و زیبا با قوطی های اضافی

هنردستی جالب و خلاقانه با قوطی اضافی

کارهنری جدید و زیبا با قوطی فلزی

هنردستی زیبا و جالب با قوطی

کارهنری بسیار خلاقانه و کاربردی با قوطی فلزی

هنرآفرینی جذاب و زیبا با قوطی فلزی

کارهنری جالب و زیبا با قوطی فلزی

هنرآفرینی فوق العاده زیبا و خلاقانه با قوطی های اضافی

کارهنری بسیار زیبا و جالب با قوطی

هنردستی بسیار زیبا و جذاب با قوطی

تصاویری که مشاهده نمودید نمونه هایی از انواع کاردستی با قوطی با ایده های جالب و خلاقانه بود که امیدواریم مورد پسند و توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد و با ایده گرفتن از این نمونه ها بتوانید در منزل با استفاده از قوطی های اضافی و به درد نخوری که در دسترس دارید کارهای هنری جذاب و زیبایی را بسازید و از هنر دست خود لذت ببرید.