لحظه نجات نوزادی که زنده به گور شده بود + فیلم


لحظه نجات نوزادی که زنده به گور شده بود + فیلم

نوزادی که در یک مزرعه در هند به خاک سپرده شده بود توسط کارگران مشغول به کار در آن مزرعه به طور معجزه آسایی نجات پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئو و تصاویری که به تازگی منتشر شده نشان می‎دهد اهالی یک روستا در هند زمانی که در مزرعه‎ای مشغول به کار بودند یک نوزاد چند روزه که در قبری کم عمق زنده به گور شده بود را پیدا می‎کنند.

نوزاد در ابتدا هیچ حرکتی نداشته و روی دست و پایش هم زخم‎هایی دیده شده بود اما روستاییان بهت زده متوجه زنده بودن او شده و با گرما دادن به بدنش به وسیله پتو و پارچه، او را احیا کرده و به سرعت به بیمارستان منتقل می‎کنند. حال این نوزاد پس از بستری در بیمارستان، به صورت پایدار گزارش شده اما این اولین باری نیست که تصاویری از زنده به گور کردن نوزادان در فضای مجازی منتشر می‎شود.

در اکتبر ۲۰۱۹ یک دختر تازه متولد شده پس از به خاک سپرده شدن توسط کارگرانی که مشغول حفر قبر بودند پیدا شد. والدین این کودک که گویا انتظار پسری را می‎کشیده‎اند او را به جرم دختر بودن در کوزه‎ای سفالی و درون پارچه‎ای پیچیده و دفن کرده بودند.

در سال ۲۰۱۷ نیز یک نوزاد دختر دیگر در حالی که توسط خانواده‎اش میان یک بوته خوار به قصد مرگ رها شده بود زنده یافت شد در حالی که جراحت‎های زیادی بر بدنش وارد شده بود.

همچنین در یکی از شب‎های ژانویه ۲۰۱۹ صدای ضعیفی که از زیر خاک به گوش اهالی روستا رسیده بود باعث شد نوزاد ۲۱ روزه‌ای که در خاک مدفون شده بود به طور معجزه اسایی پیدا شده و نجات یابد. روستاییان بلافاصله بعد از پیدا کردن این نوزاد، او را به بیمارستان منتقل کردند.

بیشتر بخوانید

زنده شدن نوزاد تازه متولد شده در سردخانه + فیلم

انتهای پیام/

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه فناوری


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تارا وانت در راه است؛ پیکاپ ایران خودرو K137 جایگزین آریسان می‌شود