جستجوی پسر برای پیداکردن مادر و بالاخره دیدار با مادر در73 سالگی


جستجوی پسر برای پیداکردن مادر و بالاخره دیدار با مادر در73 سالگی

عبدالرحمان که 73 ساله و پدربزرگ ده نوه است امید خود را از دست نداده و هنوز هم پی مادرش است تا اینکه فهمید مادرش در 200 کیلومتری شهری در فرانسه زندگی می‌کند و 93 ساله است و در خانه سالمندان زندگی می‌کند.

جستجوی پسر برای پیداکردن مادر و بالاخره دیدار با مادر در73 سالگی
صدای ایران- مادر الجزایری فرزند دوماهه خود را به دلیل خشونت همسرش ترک کرد و برای کار در خانه یک خانواده فرانسوی به فرانسه رفت و از زندگی همسر و پسرش عبدالرحمان کاملا بیرون رفت.

پسر تمام زندگی خود را بدون مادر گذراند، اما طبق آنچه در روزنامه‌ها گفته شده، پسر به دنبال مادرش می‌رفت، اما او را پیدا نمی‌کرد. حالا عبدالرحمان که ۷۳ ساله و پدربزرگ ده نوه است امید خود را از دست نداده و هنوز هم پی مادرش می‌گردد. او از حدود ۱۴ سالگی جستجو‌ها را شروع کرد و از عمه خود که با او در تماس بود کمک می‌گرفت و در بیشتر این ۵۹ سال جستجوی طاقت فرسا از یکی از پسرانش کمک گرفت تا اینکه فهمید مادرش در ۲۰۰ کیلومتری شهر دور تنیس در ایالت Chlef در شمال الجزایر و در شهر لیون در جنوب شرقی فرانسه زندگی می‌کند و ۹۳ ساله است و در خانه سالمندان زندگی می‌کند.

عبدالرحمان پس از اطلاع از سکته مغزی مادرش، از ترس اینکه مبادا او را شوکه کند، از محل زندگی خود در بلژیک برای ملاقات او به شهر فرانسه رفت. عبدالرحمان می‌گوید: "مادرم از خانه مشترک با پدرم رفت، زیرا پدرم او را مورد ضرب و شتم قرار می‌داد و مرا نزد مادربزرگم می‌گذاشت، من در چهارده سالگی واقعیت را فهمیدم. " وی ادامه داد، "من هرگز امید برای پیدا کردن مادرم را از دست ندادم. چیزی در قلب من بود که همیشه به من می‌گفت که او هنوز زنده است. "


 


تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه حوادث


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location