ارزش معاملات بورسی در آذربایجان‌غربی به 2400 میلیارد ریال رسید


ارزش معاملات بورسی در آذربایجان‌غربی به 2400 میلیارد ریال رسید

ارومیه- ایرنا- مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی با اشاره به معامله بیش از 212 میلیون و 343 هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی در استان طی بهمن ‌ماه امسال گفت: ارزش معامله‌های این بازار طی ماه گذشته در استان بیش از 2 هزار و...

وحید جوادی روز سه‌شنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شاخص کل بورس آذربایجان‌غربی طی بهمن ماه در مقایسه با ماه پیش از آن با ۸۷ هزار و ۶۴۰ واحد افزایش به یک میلیون و ۲۳۸ هزار و ۳۵۷ واحد رسید.

وی با اشاره به اینکه طی ماه گذشته شاخص بازار فرابورس نیز افزایش ۵۹ واحدی را تجربه کرد، افزود: این شاخص نیز در پایان بهمن ماه به ۱۷ هزار و ۵۸۹ واحد رسید.

مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه طی این مدت در بورس استان، ۱۲ کارگزار از ۱۷ ایستگاه معاملاتی، سهام و حق ‌تقدم شرکت‌های بورسی و فرابورسی را معامله کردند، افزود: در این مدت نمایندگی شرکت کارگزاری "بورسیران" بیشترین ارزش ریالی معاملات منطقه را با ۲۸ درصد به خود اختصاص داد.

جوادی، از سهم ۵۱ درصدی خرید در ماه گذشته خبر داد و بیان کرد: طی این مدت، شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با پنج درصد، بیشترین ارزش کل معامله‌ها را به خود اختصاص داد و در رده نخست معاملات بورس منطقه‌ای قرار گرفت.

بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی در ۲۲ اسفند سال ۱۳۸۳ شمسی با همت سازمان بورس و اوراق بهادار و استانداری این استان تاسیس شد.تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه آذربایجان غربی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location