رقابت سریال‌های تلویزیون در شبکه یک/ سال 1401 پایتخت7 پخش می‌شود!


رقابت سریال‌های تلویزیون در شبکه یک/ سال 1401  پایتخت7  پخش می‌شود!

برنامه سریالیست شب گذشته وارد رقابت گروه چهارم شد اما در هنگامِ اعلام سریال پایتخت6 به عنوان فینالیست گروه سوم، خبری از ساخت فصل هفتم پایتخت هم داد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، برنامه "سریالیست" هر شب رقابتی را میان سریال‌های تولید شده سال 1399 دارد که شب گذشته با مشخص شدن فینالیست گروه سوم وارد رقابت میان گروه چهارم یعنی سریال‌هایی همچون "نون‌خ2"، "آخر خط"، "چوب خط"، "صفر21" و "میانبر" شد.

پدرام کریمی مجری برنامه در هنگام اعلامِ فینالیست گروه سوم که مردم بیش از 66 درصد به آن سریال رأی داده‌اند، خبری هم از ساخت فصل جدید این سریال اعلام کرد. "پایتخت6" در حالی با بیش از 66 درصد رأی مردمی فینالیست گروه سوم شد که دو قسمت باقیمانده آن به تازگی ساخته و پیش از شروع پخش سریال نوروزی شبکه یک روی آنتن رفت.

مجری برنامه "سریالیست" اعلام کرد که این سریال توانسته در سایت تلوبیون 27 میلیون بازدیدکننده داشته باشد و بعد از این سریال هم، مجموعه‌هایی همچون "دادِستان"، "ایلدا"، "شرم" و "چای نت" قرار گرفتند. تاکنون در گروه‌های دیگر "بچه‌مهندس3" و سریال "از سرنوشت" فینالیست شده‌اند.

همان‌طور که سیروس مقدم در دو قسمت قبل به برنامه "سریالیست" آمد و توضیحاتی درباره دو قسمت باقیمانده "پایتخت" و اتفاقات دیگر این مجموعه تلویزیونی تأکید کرد از فصل هفتم و تولید آن هم صحبت کرد که شرایط به مراتب سخت‌تر از فصل‌های دیگر خواهد بود.

کریمی به عنوان مجری برنامه "سریالیست" شبِ گذشته به هنگام اعلام "پایتخت6" به عنوان فینالیست گروه سوم، گفت: ان‌شاءالله با قولی که از آقای سیروس مقدم گرفتیم سال 1401 "پایتخت7" را در شبکه یک سیما داشته باشیم. سریالی که مثل دیگر اتفاقات نوروزی، به سنتی تبدیل شده که مخاطب همیشه پیگیر ساخت و تولید آن بوده و هست.

** پیش از این حمید شاه‌آبادی معاون سیما در نشست خبری درباره ساخت فصل هفتم سریال پایتخت، گفته بود: تصمیم ما برای ساخت پایتخت 7 جدّی است و صحبت‌های ما انجام شده و ما فقط به خاطر اینکه عجله‌ای نداشته باشیم که به کنداکتور نوروزی برسد به همین خاطر روی کیفیت و محتوا تأکید داشتیم فیلمنامه باید نوشته شود و از این جهت پایتخت 7 را برای نوروز 1400 نداشتیم چراکه برای ما محتوا و فیلمنامه بسیار مهم است.

سریالیست در ادامه باید فینالیست و آمار گروه چهارم را اعلام کند و سپس به سراغ گروه‌های پنجم و ششم برود که سریال‌هایی همچون "خانه امن"، "نجلا"، "زمین گرم"، "روزهای ابدی"، "افسانه هزارپایان" و در گروه ششم نیز "زیرخاکی"، "باخانمان"، "بیگانه‌ای با من است"، "جلال2" و "پدر پسری" با هم به رقابت می‌پردازند.

این برنامه هر شب میهمانانی دارد که شب گذشته محمود جعفری بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون که در سریال "چوب خط" و "میانبر" به ایفای نقش پرداخت و همچنین یزدان فتوحی کارگردان "میانبر" به عنوان میهمان در "سریالیست" حاضر شدند.

انتهای پیام/روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه فرهنگی و هنری


کامنت‌ها (1)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام لطفا فصل هفتم پایتخت بسازید و بهتاش دروازه بان نساجی مازندران باشد و کلاه دروازه بانی را بسازید و مهران احمدی هم حضور داشته باشد و فهیمه ارایشگر باشد و نقی نماینده مجلس باشد و هما نماینده...

سلام لطفا فصل هفتم پایتخت بسازید و بهتاش دروازه بان نساجی مازندران باشد و کلاه دروازه بانی را بسازید و مهران احمدی هم حضور داشته باشد و فهیمه ارایشگر باشد و نقی نماینده مجلس باشد و هما نماینده مجلس باشد خونه فهیمه و خونه نقی را بسازید و داستانش 28 قسمت باشد و بهبود و بهتاش روبرو شوند و بهتاش شوکه شود و بعد زبونش بگیره و داستانش مثل پایتخت 6 باشد

ادامه
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
اُمیکرون از دلتا خطرناک‌تر است؟