نوسانات شدید قیمتی در بازار موبایل+قیمت روزانه


نوسانات قیمتی که در اواخر اسفند ماه در بازار موبایل آغاز شده بود در طول تعطیلات و حال بعد از تعطیلات نوروز نیز ادامه داشته است و انواع موبایل در این مدت تغییرات قیمتی چشمگیری را تجربه کردند.

به گزارش سایت طلا ،بازار موبایل در اواخر اسفند ماه سال گذشته روزهای پرنوسانی را پشت سرگذاشت و این نوسانات قیمتی در این بازار در طول تعطیلات عید و حال نیز در فروردین ماه ادامه داشته است و برخی از مدل های گوشی همراه در این مدت افزایش قیمت ناچیزی داشتند.

در این میان اما برخی از انواع موبایل های موجود در بازار مانند سامسونگ گلکسی آ۵۱ افزایش قیمت چشمگیری را تجربه کردند و به عنوان مثال قیمت این گوشی همراه از ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در اواخر اسفند ماه امروز به ۹ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان رسیده است.

در این بین تغییرات ناچیز قیمت سامسونگ گلکسی آ۷۱ در این مدت باعث شده است تا اختلاف قیمتی این دو گوشی همراه به چند صد هزار تومان برسد؛ گفتنی است که گوشی همراه سامسونگ گلکسی آ۷۱ امروز ۹ میلیون و ۸۴۹ هزار تومان قیمت خورده است.


برخی از مدل های موجود در بازار موبایل نیز در این مدت کاهش قیمت را تجربه کردند که از جمله آنها می توان به سامسونگ زد فولد اشاره کرد که قیمت آن از ۴۲ میلیون و ۸۹۹ هزار تومان در اواخر اسفند ماه امروز به ۴۱ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان رسیده است. قیمت سامسونگ زد فلیپ نیز در این مدت کاهش پیدا کرده است و این گوشی همراه از ۲۰ میلیون و ۸۹۹ هزار تومان در اواخر اسفند ماه امروز به قیمت ۲۰ میلیون و۵۹۹ هزار تومان رسیده است.

در بین انواع مدل های برندآیفون نیز این نوسانات قیمتی دیده می شود به طوری که آیفون اس ای ۲۰۲۰ با ظرفیت ۱۲۸ از ۱۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در اواخر اسفند ماه امروز به ۱۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است.

آیفون ۱۲ پرومکس با طرفیت ۲۵۶ نیز در این مدت گران شده است و این تلفن همراه از ۴۰ میلیون و ۸۹۹ هزار تومان در اواخر اسفند ماه امروز به ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است.

گفتنی است که آیفون ۱۱ ساده با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز ۲۶ مییون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت خورده است و آیفون ۱۱ پرومکس نیز با ظرفیت ۶۴ گیگابایت امروز ۳۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت خورده است و آیفون ۱۱ پرومکس با ظرفیت ۵۱۲ گیگابایت نیز امروز ۴۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

قیمت روز تلفن های همراه در جدول زیر آمده است:حتما بخوانید: سایر مطالب گروه ارز و طلا

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

انتقاد دبیر جایزه ققنوس از وضعیت فیلم‌ها در جشنواره فجر