فرماندار: مشارکت مردم در تعطیلی هفته‌بازار هشترود قابل قدردانی است


فرماندار: مشارکت مردم در تعطیلی هفته‌بازار هشترود قابل قدردانی است

مراغه - ایرنا - پس از قرمز شدن رنگ کرونایی هشترود طی روزهای اخیر، محدودیت‌های مربوط به این رنگ‌بندی اعمال و چهارشنبه‌بازار این شهرستان نیز بر اساس همین محدودیت‌ها تعطیل شد؛ اقدامی که با مشارکت مردم تحقق یافت و اکنون فرماندار هشترود آن را...

امین امینیان روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: وضعیت شیوع کرونا در شهرستان بسیار نگران‌کننده است و مردم باید در زمینه رعایت محدودیت‌های ستاد کرونا، همکاری خوبی داشته باشند تا بار دیگر شاهد فروکش کردن روند شیوع این ویروس باشیم.

وی افزود: با توجه به اینکه شهرستان در وضعیت قرمز قرار گرفته، پروتکل شهرهای قرمز در این شهرستان اجرا می‌شود که بر اساس آن باید فعالیت مشاغل گروه‌های ۲، سه و چهار متوقف شود و از این جهت از سه روز پیش بازار سطح شهر هشترود و از امروز هم بازار هفتگی تعطیل اعلام شد.

به گزارش ایرنا طبق اعلام وزارت بهداشت سفر به شهرهای قرمز و نارنجی با خودروهای غیربومی و نیز خروج از این شهرها با پلاک بومی ممنوع است؛ همچنین در شهرهای قرمز گروه‌های شغلی ۲، سه و چهار فعالیت ندارد.
مطابق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در شهرهای با وضعیت قرمز فقط مشاغل ضروری گروه یک فعالیت می‌کند و ادارات و سازمان‌ها نیز باید با یک سوم نیروهای خود فعالیت کند و بقیه نیروها به صورت دورکار فعالیت خواهند کرد.تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه آذربایجان شرقی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location