حذف دفترچه بیمه سلامت از اردیبهشت ماه در هرمزگان عملیاتی می‌شود


حذف دفترچه بیمه سلامت از اردیبهشت ماه در هرمزگان عملیاتی می‌شود

بندرعباس- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: طرح تشکیل پرونده الکترونیک سلامت و نسخه نویسی الکترونیکی و همچنین حذف دفترچه بیمه سلامت از اردیبهشت ماه در استان عملیاتی می‌شود.

علی رئوفی عصر چهارشنبه در نشست هماهنگی راه اندازی پرونده الکترونیک سلامت و حذف دفترچه بیمه سلامت افزود: پس از اجرای این طرح، مردم با کد ملی خود خدمات بهداشتی و درمانی را در مراکز درمانی دریافت می‌کنند.
وی ادامه داد: اطلاع رسانی دقیقی از روند اجرای این طرح از طریق رسانه‌ها از جمله صدا وسیما و خبرگزاری‌ها صورت گیرد تا مردم آمادگی کامل برای اجرای طرح را داشته باشند.
وی بیان داشت: تشکیل پرونده الکترونیک سلامت باعث ثبت اطلاعات مربوط به بیماران و تشکیل بانک اطلاعاتی دقیقی در زمینه سلامت افراد می‌شود و به سهولت در کمترین زمان، پزشکان به اطلاعات درمانی افراد دسترسی پیدا کرده و روند درمان آن‌ها را سرعت می‌بخشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهارداشت: تقویت زیرساخت‌های ارتباطی استان برای جلوگیری از ایجاد هرگونه خلل در روند اجرای طرح تشکیل پرونده الکترونیک سلامت و نسخه نویسی الکترونیکی ضروری است.تبليغ
تبليغ


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location